Bosanka koja se udala za 32 godine starijeg milijardera

muž i žena

7634_pagesize.jpg

Ceka ona da on umre... zato mu se svaki dan svlaci gola i to u sto provokatnijem izdanju... da matori rokne :per:

laka zarada, o milioner a ona radi samo par godina, a posle uziva do kraja zivota.
 
kako je to lepo kad se rode ljubavi između lepih mladih žena i staraca milijardera

Nema sta da fali...
Materjalno u zenama je od kad se rodi pa dok ne umre....tu nema sta da se jede muskarci ili nesto ljute...
Muska ljubav je u pesmama, eventualno u zenama dok prvi put ne naskoci na kobaju....

Posle toga je uvek i racunica i ljubav, prvo pa drugo...

Stavi se u zenski um....
Moze da zavoli svakoga, sto bi onda zavolela siromaha...stane pored bogatog pa ga ubrzo zavoli...

- - - - - - - - - -

Inace, kad procitas ovo sto je u prethodnom postu, onda mozda pomislis svasta, ali upravo tada se otvaraju situacije da zena bez obzira na godine zavoli nekoga...


Samo one koje su jako vezane za materijalno , se vezuje za +2 godine starijeg muskarca, jer joj je jasno da mora da bude zasticena do kraja zivota, a za to joj treba sto mladji, a da bude upoznat sa promenama koje godine donose, a to je +2 muskarac...
 
Nema veze....

Samo ljudi u siromasnim drzavama i sredinama misle da sve zene trce za novcem i prodaju svoju buducnost za saku dolara...

Ne funkcionise to tako u svetu, iako i toga ima...

- - - - - - - - - -



Ne Deki....

Ja cam isto matorac, nisam milioner, ali sam im ao zenu koja je 25 godina mladja od mene (ona je imala 30, a ja 55).

To se uopste ne primeti u vezi, veruj mi....

јес бре...
она живела с недоношчетом.
а ти мислио да тако треба...
 
Kad je ovolika razlika u pitanju mislim da to ne moze da bude prava ljubav. Ne znam u kom periodu svog zivota moras da sretnes 30 i nesto godina stariju osobu da bi ga gledala kao muskarca? Naravno ni u kom, tako da je ovo cisto sponzorstvo, ali sta to nas briga.

pogresno pitanje, ne da ga gledas ko muskarca, no ko taticu :lol:
pa moze tipa ti 20 on 50, sa 50 lepo izgledaju mnogi muskarci
al sve je to za ordinaciju nemoj se lazemo, to nije decko to je tata
 
pogresno pitanje, ne da ga gledas ko muskarca, no ko taticu :lol:
pa moze tipa ti 20 on 50, sa 50 lepo izgledaju mnogi muskarci
al sve je to za ordinaciju nemoj se lazemo, to nije decko to je tata

Pa ako vec nekog muskarca i gledas kao na tatu kako onda mozes da imas seksualne odnose s njim? Ima muskaraca koji u ranim 40im izgledaju mladje, mada su retki
 
Pa ako vec nekog muskarca i gledas kao na tatu kako onda mozes da imas seksualne odnose s njim? Ima muskaraca koji u ranim 40im izgledaju mladje, mada su retki

e pa to je pitanje za te sa problemom :lol:
ne gledaju ih bukvalno ko tatu, nego zele tu dominaciju i autoritet ocinske figure jer im falio onaj pravi...ma cela nauka

- - - - - - - - - -

Oni od 50+ cesto trpaju mnogo boilje od onih sa 30...

Jer vise ZNAJU i VISE SE TRUDE.....

I mogu bar DUPLO DUZE da izdrze....

e aj idi mlati staracku krizu negde drugde, kako da ne onaj od 50 izdrzljiviji od onog sa 30, daj bre idi plesi negde ajde...
evo i ja sa 30 imam manje bora nego kad sam imala 20 :rotf: babe mi
 
Tako je...

Ali...Ni na jednoj slici ne gleda u njega....:think:

bolje da ne gleda u njega, nego da ga gleda a zamislja drugog :)

- - - - - - - - - -

Ceka ona da on umre... zato mu se svaki dan svlaci gola i to u sto provokatnijem izdanju... da matori rokne :per:

laka zarada, o milioner a ona radi samo par godina, a posle uziva do kraja zivota.

i udari je autobus, pa deka ostane udovac i presvisne :)

- - - - - - - - - -

A bre moze ljubav da bude i sa +40 godina razlike...

Zena koja izjavi drugacije, ta nije volela nista osim kite ili novca...

sta osim ta dva muskarac jos moze da ponudi :)
 

Back
Top