Bolji sex sa dva ili više 'partnera' - odvojeno

Da li je po vama tačno da je bolji sex kada imate više 'kombinacija' pa menjate ili
kada se zakucate s jedn-om/im?
Ja nemam pojma nikad' nisam nešto švrljao niti se bavio kombinatorikom ali mi izgleda
ispravno u teoriji - to da može biti zanimljivije.

U principu dobro je i jedno i drugo.
Sa jedne tacke gledano bolje je kad si sa jednim, vise se poznajete, bolje se razumete i mozda imate i neke emocije jedno prema drugome, a sa druge strane ideja o cestom menjanju partnera prilicno pali i budi niske strasti u nama mozda i vise nego kad si sa jednom.
 
a nisam se ni ja bavila, al mislim da kad se nečemu posvetiš onda je to-to.
npr ja ne volim da igram dve igrice istovremeno. odlučim, il ću simse, il ću faraona =)
ili ne umem da spremam dva ispita istovremeno, odlučim, oću li srpski il opšti novi vek.

al to sam samo ja.

Благо теби.
Ја тренутно играм три игрице и читам четири књиге...
И пишем дипломски и спремам испити (додуше, то ми и није најбоља комбинација)...
Мада, деси ми се да некад налетим на роман попут Вукодава и онда оставим све остало...
Али, не траје то дуго...
Ево, поново читам Вукодава уз неке друге књиге, трећи пут...
И читаћу га још много пута у животу...
Такав сам ја...
Било би лепше да сам сличнији теби...:o
 
Благо теби.
Ја тренутно играм три игрице и читам четири књиге...
И пишем дипломски и спремам испити (додуше, то ми и није најбоља комбинација)...
Мада, деси ми се да некад налетим на роман попут Вукодава и онда оставим све остало...
Али, не траје то дуго...
Ево, поново читам Вукодава уз неке друге књиге, трећи пут...
И читаћу га још много пута у животу...
Такав сам ја...
Било би лепше да сам сличнији теби...:o

znaci ako citam par knjiga istovremeno i radim na par projekata istovremeno, svi treba da pomisle da mi jedan partner nije dovoljan? :think:
 
Da li je po vama tačno da je bolji sex kada imate više 'kombinacija' pa menjate ili
kada se zakucate s jedn-om/im?
Ja nemam pojma nikad' nisam nešto švrljao niti se bavio kombinatorikom ali mi izgleda
ispravno u teoriji - to da može biti zanimljivije.
2s1nczk.jpg
 

Back
Top