Bogoljub Karić najavio neobičan projekat !

Јесте провалили колико Богољуб личи на покојног Аркана ?
Фаца и гримасе, доминација ... ма све !

Са Косова им је порекло и једном и другом,
сасвим сигурно су у неком даљем сродству !!!

- - - - - - - - - -

Сад се сетих и како је наводно требало да се снима и филм о Цеци,
па би је као глумила Мадона ...

Ма наш народ је духовит бре !
 
1253603_bogoljubmel_ls-s.jpg



https://www.cdm.me/zabava/muzika-fi...iona-eura-mene-ce-glumiti-mel-gibson/Bogoljub Karić: Film o Karićima košta 5 miliona eura, mene će glumiti Mel Gibson
03/08/2017 15:38 Izvor: kurir.rs

Biznismen Bogoljub Karić potvrdio je da preko menadžera pregovara sa holivudskim glumcmem Melom Gibsonom koji bi ga igrao u filmu o njegovom porodici. Ipak, tu se ne završava spisak sa imenima holivudskih zvijezda koje bi Karići rado angažovali.

“Milanka bi više željela da je igra Katrin Denev ili Šeron Stoun, žene koje vole nas Srbe”, kaže Bogoljub Karić.

“Draganovu ženu Hafu glumila bi Penelope Kruz, a Sretenovu suprugu Slavicu – Ketrin Zita Džons. Biće to fanstastičan film kakav nije viđen u Evropi. Tema je dinamična i interesantna, a pregovore s glumcima vode menadžeri”, rekao je on.

Film košta pet miliona eura, a mediji pišu da će Karići morati da plate više budući da holivudske zvijezde traže milionske honorare.

Snimaće se na Kosovu, odakle su Karići, ali i u Rusiji gdje poznata porodica ima razvijen biznis.

U linku ne pise nista za te glumce...
 
Mislim da bi bila velika bruka,da se snima serija o porodici Karic,a nije jos snimljena serija,o Marsalu Josipu Brozu,zvanom Tito.Ko je Karic,u odnosu na svetskog lidera,
kao sto je bio neumrli Vodja,celog nesvrstanog sveta. Karic jedino sto ima,to je novac! Pa cudina mi cuda.Sto ne bi onda snimio seriju,o svojoj porodici,i Tajkun Miskovic ?
Pa imamo mi,i druge bogate ljude.Imamo Kostica,koji ima celu Imperiju.On je poznat,kao Kralj secera,i svakako zasluzuje bar jednu seriju na TV-u.Ali,pre svih,mi imamo
Prestolonaslednika Aleksandra II Karadjordjevica ! Zar nije prece,snimiti TV seriju,o toj nasoj Dinastiji.Gde su Karici i ostali,prema Dinastiji,koja je u bliskom srodstvu,sa
Britanskom Kraljevskom porodicom.:rtfm::think:
 
...
Pa imamo mi,i druge bogate ljude.
Imamo Kostica,koji ima celu Imperiju.
On je poznat,kao Kralj secera,i svakako zasluzuje bar jednu seriju na TV-u.
...

Pa Dragan Džajić i Šekularac zatim Lepa Brena i Vesna Zmijanac,Momir Bulatović
i mnogi drugi zaslužuju da o njima bude snimljen igrani film,
dugometražni sa efektima i sa kaskaderima

А ко њима брани да о себи и свом трошку сниме филм ? :eek:
 
Javiše mi sad da je Lepa Brena glumila u tri igrana filma tačnije 4 ali to je nešto drugo.U tim filmovima okušala se kao glumica.Film o Lepoj Brreni bio bi nešto drugo- biografskii.Isto važi iz za Cecu.

- - - - - - - - - -

А ко њима брани да о себи и свом трошку сниме филм ? :eek:

Znam ali treba da pomogle celo društvo jer su oni da kažem ogromna imena srpske javne scene.,političke muzičke svake...
 
1253603_bogoljubmel_ls-s.jpg



https://www.cdm.me/zabava/muzika-fi...iona-eura-mene-ce-glumiti-mel-gibson/Bogoljub Karić: Film o Karićima košta 5 miliona eura, mene će glumiti Mel Gibson
03/08/2017 15:38 Izvor: kurir.rs

Biznismen Bogoljub Karić potvrdio je da preko menadžera pregovara sa holivudskim glumcmem Melom Gibsonom koji bi ga igrao u filmu o njegovom porodici. Ipak, tu se ne završava spisak sa imenima holivudskih zvijezda koje bi Karići rado angažovali.

“Milanka bi više željela da je igra Katrin Denev ili Šeron Stoun, žene koje vole nas Srbe”, kaže Bogoljub Karić.

“Draganovu ženu Hafu glumila bi Penelope Kruz, a Sretenovu suprugu Slavicu – Ketrin Zita Džons. Biće to fanstastičan film kakav nije viđen u Evropi. Tema je dinamična i interesantna, a pregovore s glumcima vode menadžeri”, rekao je on.

Film košta pet miliona eura, a mediji pišu da će Karići morati da plate više budući da holivudske zvijezde traže milionske honorare.

Snimaće se na Kosovu, odakle su Karići, ali i u Rusiji gdje poznata porodica ima razvijen biznis.

докон поп и јариће крсти
 
Karici su iz Peci.
U pocetku su se, vrlo uspesno
bavili muzikom, imaju dosta albuma sa izvornim kosovskim pesmama
(pevala uglavnom Hafa Karic)
Zatim su imali fabrikicu za prozvodnju metalnih delova,
Vecu lovu je stekao u Rusiji baveci se gradjevinarstvom.

Problem je sto u Srbiji ljude koji pare zaradjene napolju
hoce da ulazu u Srbiju.
Docekaju ih n noz.

Divac,

Nemanja Vidic - odustao pa kupio ogromnu vilu sa lukom u Boki.

- - - - - - - - - -

Ako stvarno pocne za dve-tri godine da prodaje stanove i izgradi stanove u Tesla city za 500e/kvm onda nek snima sta hoce. Ne verujem mu bas mnogo, ali ajde bar lepo zvuci.

Sumnjam.
Nece dozvoliti, veoma mocna, gradjevinska mafija.

Inace gradjevinska logika,
dva tri sprata vrlo povoljnih stanova
koliko da pokriju troskove.
Prizemlje - skup poslovni prostor.
Sto bolje mesto, skuplji metar poslovnog prostora.

I najbitnije:
Pri kupovini novih stanova proveriti da li su
placene sve dazbine drzave i
posebno, da li su placeni dazbine za prikljucke
(struja, voda, kanalizacija, telefon...)
Jer ako nisu to drasticno povecava konacnu cenu stana.

Vrh biznis logike je
Delta City (Miskovic) u Podgorici.


Hiljade kvadrata poslovnog prostora.
Svi placaju zakup Delti, a svako za sebe
struju, vodu, odmosenje smeca, ciscenje;;;

Ogroman glavni deo izdaju ad hok,
za neke dogadjaje.

U pogrumu prostor za prodaju polovnih automobila.
Ljudi i to placaju, jer ima cuvare, pa ne brinu za izlozena auta.
 
Poslednja izmena:
Ne slazem se,sa predlozenim glumcem,koji bi trebalo da igra Bogoljuba Karica.Bogoljuba bi trebalo da igra Dzordz Kluni.Neverovatna je slicnost,Bogoljuba Karica,i
kLunija.Bogoljub je zapravo,pljunuti Kluni.Fizicki su skoro istovetni, Sto se tice njegove dugarice,Milanke Karic,mislim da bi nju,mogla da odigra,Samo Anzelina Zoli.
Karicevog pokojnog Oca,mogao bi da odigra Kirk Daglas ! Ali,mislim da ne bi bilo lepo,da se u seriju,ne ukljuce,i neke domace javne.Mislim da bi bilo mesta,za neke nase
istaknute folk zvezde.Treba svakako,ukljuciti u taj projekat,nase velikane javne estrade.Tu prvenstveno mislim,na recimo Eru Ojdanica,Ivana Ivanovica i naravno,Dzeja.!
 
1253603_bogoljubmel_ls-s.jpg



https://www.cdm.me/zabava/muzika-fi...iona-eura-mene-ce-glumiti-mel-gibson/Bogoljub Karić: Film o Karićima košta 5 miliona eura, mene će glumiti Mel Gibson
03/08/2017 15:38 Izvor: kurir.rs

Biznismen Bogoljub Karić potvrdio je da preko menadžera pregovara sa holivudskim glumcmem Melom Gibsonom koji bi ga igrao u filmu o njegovom porodici. Ipak, tu se ne završava spisak sa imenima holivudskih zvijezda koje bi Karići rado angažovali.

“Milanka bi više željela da je igra Katrin Denev ili Šeron Stoun, žene koje vole nas Srbe”, kaže Bogoljub Karić.

“Draganovu ženu Hafu glumila bi Penelope Kruz, a Sretenovu suprugu Slavicu – Ketrin Zita Džons. Biće to fanstastičan film kakav nije viđen u Evropi. Tema je dinamična i interesantna, a pregovore s glumcima vode menadžeri”, rekao je on.

Film košta pet miliona eura, a mediji pišu da će Karići morati da plate više budući da holivudske zvijezde traže milionske honorare.

Snimaće se na Kosovu, odakle su Karići, ali i u Rusiji gdje poznata porodica ima razvijen biznis.

Konačno imam razlog da plaćam TV pretplatu!

- - - - - - - - - -

bogoljub karić pomalo podseća na Freda Kremenka....pećinskog čoveka

A tvoj Dodik liči na Barnija :hehe:

- - - - - - - - - -

Dodik.jpg


barney002.gif
 

Back
Top