Blogovanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobrodošli. Ovo nije blog.

Ovo je mesto za druženje, ćaskanje, pitanja, predloge.

Za početak, samo zato što mnogi ne znaju gde se nalazi, ovde stavljam kućni red kuće koja je naš domaćin; nalazi se ovde: Pravilnik Bloga.

Ako Vas nešto tišti, a nigde nije zgodno da to kažete, kažite ovde.

Srećno!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Dobrodošli. Ovo nije blog.

Ovo je mesto za druženje, ćaskanje, pitanja, predloge.

Za početak, samo zato što mnogi ne znaju gde se nalazi, ovde stavljam kućni red kuće koja je naš domaćin; nalazi se ovde: Pravilnik Bloga.

Ako Vas nešto tišti, a nigde nije zgodno da to kažete, kažite ovde.

Srećno!

Тех сада схватам да је ово уствари кутак за блогере , такорећи блогерски кафе .
:D
 
Савршено би било када би се овде окупљали да проћаскамо о свему опуштено. О блоговима , идејама , темама о којима пишемо. Ја се увек устежем да коментаришем на самом блогу , мада мени лично не сметају коментари и волим их. Ипак имам утисак да некоме и смета, па ето места да и о томе причамо.
Позната сам као причалица , па ..бићу ту и ко је расположен нека наврати .:D
 
Što da ne, kad već kod mene u parohiji ne može. :D

У суштини треба да сарађујемо , преклапају нам се интереси јел да ? А ово је идеално место да буде баш за такве дискусије.
Није лоша идеја ? А није ни страшна, зар не ?
 
У суштини треба да сарађујемо , преклапају нам се интереси јел да ? А ово је идеално место да буде баш за такве дискусије.
Није лоша идеја ? А није ни страшна, зар не ?
Nije strašna, ali znaš da se uvek presečem kad čujem da imaš ideju. :D

Možemo ovde o književnosti.
 
Nije strašna, ali znaš da se uvek presečem kad čujem da imaš ideju. :D

Možemo ovde o književnosti.
Па добро не нужно само о књижевности ,можемо о свему , али просто да и са књижевности и са блогова имају где да се окупе заинтересовани за те теме.
 
@Napast нисам могла да не приметим да слично размишљамо. Предлажем ово место за разговоре о свему што нас занима или не занима везано за писање и књижевност уопште.
( извињавам се ако је оваква врста позива непристојна , још сам нова :D )
 
Хвала драга , читала сам неке старе блогове ..има баш фантастичних . Само нећу да претерам са старим , али многи заслужују да се поново читају.
Натали, некада смо овде имали `песничарење` ... било је феноменално интрестинг и надасве инспиративно...
прочепркај малко по тој финој старетинарници од речи и видећеш коико то може и у ово нововреме бити темељ
за неке идеје и освежене погледе с оне друге стране очних капака...
 
@*pustinjakinja морам да те позовем да свратиш понекад , видела сам да си раније писала на блоговима , па ако некад решиш да нас почастиш нечим , биће ми част и задовољство , а можеш само и да нам овде пустиш неку лепу музику или оставиш који стих. :D
 
@*pustinjakinja морам да те позовем да свратиш понекад , видела сам да си раније писала на блоговима , па ако некад решиш да нас почастиш нечим , биће ми част и задовољство , а можеш само и да нам овде пустиш неку лепу музику или оставиш који стих. :D

Hvala drago Biće. No i ovo što postujem je više od onog što želim.
Ne verujem u tabov lajk tvom postu :mrgreen: , uf, zaboravim činjenicu da si pozelenele, normalno je da lajkuje :mrgreen:

Ako ništa drugo, bar su uvek umeli da izaberu dobre modove za blog. Nadam se da ćeš ići stopama prethodnika, svi su sjajni ljudi.
Ne pristaj na manje od toga :heart:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top