Blogovanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobrodošli. Ovo nije blog.

Ovo je mesto za druženje, ćaskanje, pitanja, predloge.

Za početak, samo zato što mnogi ne znaju gde se nalazi, ovde stavljam kućni red kuće koja je naš domaćin; nalazi se ovde: Pravilnik Bloga.

Ako Vas nešto tišti, a nigde nije zgodno da to kažete, kažite ovde.

Srećno!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nas Konjo je moj stari kavanski poznanik.
Sretnemo se tu i tamo po kavanama.
Razume on to samo voli dramski zaplet.
Ovo je blozevna kavana a blog moze biti bilo sta.
I haubica i punjena paprika.
Fotke su moje i trenutno su tematski sa sajma naoruzanja 2019 u BGu.
Takav serijal.
A sto se tice mascenja knjige, pre citanja uvek uvijem knjigu tako da je sansa minimalna.
Napravi ti punjene paprike a ja cu da dodjem sa uvijacem i da vidimo kako deluje :aha2:
Ne priznajem sajam naoružanja u BG-u dok na njemu ne vidim S 400. S 400 je efikasniji od posipanja vojnika laticama ruža. Dobar repelent, takoreći. Sve ostalo su razni muhotuici. ;)
 
Da ponovimo za one koji nisu glasali:

Iz tehničkih razloga glasanje je podeljeno na dve ankete

GLASANJE Blogeri glasaju za naziv kafane (prvih deset opcija)
1. Klub istraživača ćoškova
2. Kafana kod Mrke
3. Boemsko ćoše
4. Kafe Oaza
5. Kafana Potpis
6. 0 - 24
7. Kafana Vremeplov
8. Kafana Otisak srca
9. Svaštara
10. Forum bloganum


GLASANJE Blogeri glasaju za naziv kafane (opcije deset pa nadalje)
11. Kafana U prolazu
12. Kafana galaktičkih autostopera
13. Kafana Kisela voda
14. Kafanče kod Krste
15. Kafana kod druga Jesenjina
16. Dvorište
17. Blogovska kafana
18. Igralište


PROČITAJTE:
Za nazive od 11. pa nadalje glasa se (iz tehničkih razloga) na drugoj temi.
Možete glasati za više naziva.

Grupu naziva morali smo da podelimo na dve forumske teme-ankete jer je maksimalan broj "odgovora" po anketi 10.

Glasajte za koji god naziv želite, možete i za više da glasate (ako ste neodlučni), npr. ako vam se sviđaju dva naziva na prvoj anketi (1-10) i jedan na drugoj ("11 pa nadalje"), glasajte za dva naziva na prvoj anketnoj temi i jedan na drugoj.
 
Nebo na Bijeljinom, 7. 7. 2019.

574375
 
Poslednja izmena:
ti i ona blogerica ( zaboravih joj ime, ali imam njenu sliku, ako mi nije tuđu poslala) pretjerano ste privatizirali ovaj bloger što će zasigurno dovesti do toga da će ubrzo ovaj cijeli bloger postati vaša osobna kafana u kojoj će te vi jedini biti gosti...
 
haha....takve kod nas zovu - Mali Ivica.....zar misliš da sam ja svoju pamet našao na cesti pa da ću je sad tuda olako rasipati po tvom kokošinjcu...LAKU NOĆ PAMETNI ČOVJEČE!
 
pa nije tvoja zadaća da blogerima soliš pamet i upravljaš s njihovim objavama....
Tvoje vaspitanje bilo bi na višem nivou kada mi ne bi određivao šta mi nije zadaća, nego kada bi odgovorio na postavljano pitanje:

kako treba da shvatim tvoju kletvu "dabogda se zapalila do temelja" ako ne kao izraz animoziteta prema Kafani i onome što se u njoj dešava, tj. kletvu?
 
nisi u pravu....iskreno; to je bila aluzija protiv sebičnosti, egoizma, prepotencije, umišljenosti, a na kraju i protiv svojevrsnog primitivizma...koliko primjećujem samo jedna blogerica ima petlju reći bobu bob a popu pop....jedino njoj izgleda još nisi uspio ugnati strah u kosti....
 
reci mi hvala.....jer sam sad ovdje ostavio par poruka da ti i tvoja pajdašica imate što pljuvati i napadati u narednih tjedan dana....čime bi se vi inače bavili da vam nije mene....na kraju; ja sam vam najbolji gost...priznaj da je tako....
 
nisi u pravu....iskreno; to je bila aluzija protiv sebičnosti, egoizma, prepotencije, umišljenosti, a na kraju i protiv svojevrsnog primitivizma...
E sad - objasni mi protiv čije "sebičnosti" uzvikuješ "kafano dabogda se zapalila (do temelja)"? Čisto da bismo shvatili na onaj način na koji ti to shvataš.

koliko primjećujem samo jedna blogerica ima petlju reći bobu bob a popu pop....jedino njoj izgleda još nisi uspio ugnati strah u kosti....

Dia, ovaj te zove upomoć. A mislio sam da se manipulator-wannabe katapultirao na vreme:
 
reci mi hvala.....jer sam sad ovdje ostavio par poruka da ti i tvoja pajdašica imate što pljuvati i napadati u narednih tjedan dana....čime bi se vi inače bavili da vam nije mene....na kraju; ja sam vam najbolji gost...priznaj da je tako....
Reci ti meni hvala što ću te obavestiti da svi vide da si diva bez pokrića. Pre svega si neiskren, a to je diskvalifikacija kad je u pitanju umetnost. Ego ti je užasno nabeđen i užasno nesiguran - to je jedini razlog tvojih piši-briši gostovanja na Blogu. Barem ja to tako vidim - možda me razuveriš. :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top