Quantcast

Blogovanje

Sandveil dance

Domaćin
Poruka
4.236
Pala sam? Baš mi je žao! Sa takvima se ne družim, jer nisam njihovog ranga...oni ovakve kao što sam ja ne primaju ni za poslugu! Znam... trebalo je da me zanimaju ovakve fenomenalne pevačice, a ne Renata Tebaldi i Marija Kalas, na koje sam potrošila svoje vreme... Inače, divim se dinastiji Mitrovića i svim prošlim i budućim neviđenim tv projektima kojima učvršćuju skotome u sivoj masi našeg školovanog i nadasve kulturnog naroda!
Tako da, oprosti, Mrki, kriva sam... jer nisam kupovala "Skandal", "Alo", "a", i ostale žutare, pa nisam mogla da upoznam dotičnu talentovanu krasoticu... Znam...konji će da me rastrgnu...zbogom beli svete!
Ahaahhahhahahahhaha, taman da znate ko je!:zcepanje:
Čovfeče. na prste da nabrojiš one što ne znaju, a imam sreće da mnoge od njih poznajem.

Soradze

Domaćin
Poruka
4.928
Ahaahhahhahahahhaha, taman da znate ko je!:zcepanje:
Čovfeče. na prste da nabrojiš one što ne znaju, a imam sreće da mnoge od njih poznajem.
Moja komšinica, ciganka, mi je, kada je videla da sam pošla negde kolima, doviknula:
"Ej, pičččko, kupi mi "Skandal"! Daću ti pare kad se vratiš!"
Šta da ti kažem... "Ja sam Džogani, bre!"

Screenshot_30.png

Poslednja izmena:

Soradze

Domaćin
Poruka
4.928
Znaš da je ona pesma Beograde, Beograde na ušću dveju reka ispod avale, prvobitno komponovana na stihove Sobodane, Slobodane... Demo otpevao Minja Subota a njegov brat je valjda komponovao, ako se dobro sećam.
Pre nekoliko decenija na tekst Đorđa Marjanovića, pesmu pevušio Đuza Stojiljković...

Braća Subota su pevušili neke dečije pjesmice... "One i Oni"... pevušili svašta nešto..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.