Blogerski kutak - namenski blog

Ovo je blog o blogovima na kome se može ostvariti komunikacija sa moderatorima Bloga Krstarice.

Blogeri mogu postavljati pitanja, sugestije, ideje, pritužbe i naravno pohvale

Ovde će se kačiti razna obaveštenja vezana za rad bloga.

Kako su izmene Pravilnika o blogu u toku, i kako moraju proći odredjenu proceduru, molimo blogere da imaju strpljenja za izvodjače radova i da daju svoje predloge :hvala:

Do ovog bloga ćete uvek moći doći jer će link ka njemu biti u obaveštenju u zaglavlju stranice.


Unapred zahvalni Vaši moderatori Bloga Krstarice
[PROFIL]Borac za prava zivotinja[/PROFIL] :cao:



Ajmo blogeri
Ajmo ljubitelji reči
Da od Bloga našeg
napravimo oazu
da ljudi kod nas po reč lepu
kao po lek dodju
Blogom neka prodju
pa da vide kako eto
duša dušu dušom grli
naš blogerski svete vrli

:heart:
 
Pokusavam da razumem ovaj 'nazovimo blog' i ne uspevam.
Ovo nije blog nego forumska tema koja je trebala da se zalepi na nekom drugom mestu.
Pored razmene slicica zivotinjskog carstva sad ste postavili i mesto za zalbe pa cak hocete i okrugle stolove?
Uz sve krenuli ste ovu vrstu dijaloga kroz rimu...neverovatno..
Izvinjavam se sto se ove moje reci ne rimuju

Potpisujem post koji je napisala TOL do poslednjeg slova i tacke.
 
Poslednja izmena:
Pridružujem se mišljenjima mojih prijatelja TOL, Sibirskog u potpunosti a dobrim delom i mišljenju стршљена . Mislim da ovakve zamisli nisu za formu bloga nego za temu o uredjivanju blogova i primeni pravila o blogu i blogerima.:bye:
 
Poslednja izmena:
Ovaj "blog" služi da vam prenesemo informacije i (buduće) inovacije u Blogu - slično Obaveštenjima na forumu, pa i sadržajnije, jer možemo čuti i vaše sugestije.
Kao što vidite, više nije "lepljv", te vam neće smetati kada otvorite Blog.
Tekstovi o raznim kolekcionarskim razmenama nisu blogovi. Brišu se. Ukoliko ih primetite pre moderatora Bloga, molim vas da ih prijavite.
Hvala!
 
Možda je bolje ovako, da ovaj "blog" ostane kao obaveštenje ali je bitno da postoji.
Pitala bih samo: zašto više ne postoji opcija "ubaci u svoj blog"? Ja sam to često radila,
računajući da je sa tema "Krstarice"...Ovako, malo mi predstavlja problem, duplo kucanje,
postavljanje slika, muzike....No, neću to smatrati nekim većim nedostatkom. Već rekoh danas....Kud svi
Turci tud i Mari47.
Pozdrav.
 
miwka;bt140468:
Molim, gospodju moderatora za objašnjenje svoje izjave...HVALA

Kiosk...oglasi za posao, razmena sličica, salveta.... gde ima da se kupi....prodajem...vila u Sutomoru cene povoljne.....kuća na planini pogodna za odmor....itd.....upravo sam jedan obrisala iznad tvog bloga današnjeg
Kulturno mesto... je sve ono što se inače objavljuje na blogu kao i do sada bez gore pomenutog
 
Poslednja izmena:
miwka;bt140472:
Molim da mi se objasni koliko jedan bloger može da ima naloga:Odavno nisam imao preko sto komentara... a tako bih se rado nakometariso svojih prelepih pesama.Pitanje postavljam moderatorima

Ne razumem baš najbolje pitanje Miwka...ali da pokušam da odgovorim
Bloger, kao bilo koji drugi forumaš, može registrovati jedan nick na jednom nalogu. Detaljno uputstvo za registraciju je na "pomoć" odmah pored "Pravilnika bloga"
 
Poslednja izmena:
Zar je dozvoljeno da neko na blogu postavi 5,6 i vise svojih tekstova za redom? Malo mi to bezveze neko zauzme cele dve stranice,a da bi pronasli sve danasnje tekstove blogera koje redovno citam,treba se namuciti ebt
Zasto nema neko ogranicenje da recimo dnevno ne moze da se objavi vise od recimo 2 ili 3 teksta u blogu? Mislim da je ovo danas stvarno preterivanje...eto...

Sad sam izbrojala i jedna osoba je danas objavila tacno 10 tekstova Katastrofa Ma stvarno je preterano...
 
Poslednja izmena:
Ninel;bt148063:
Zar je dozvoljeno da neko na blogu postavi 5,6 i vise svojih tekstova za redom? Malo mi to bezveze neko zauzme cele dve stranice,a da bi pronasli sve danasnje tekstove blogera koje redovno citam,treba se namuciti ebt
Zasto nema neko ogranicenje da recimo dnevno ne moze da se objavi vise od recimo 2 ili 3 teksta u blogu? Mislim da je ovo danas stvarno preterivanje...eto...

Sad sam izbrojala i jedna osoba je danas objavila tacno 10 tekstova Katastrofa Ma stvarno je preterano...

U sadašnjem pravilniku nije na žalost predvidjeno ograničenje.
Predlog je još ranije dat administraciji u sklopu predloga novog pravilnika.
Lično, istog sam mišljenja kao i ti.
 

Back
Top