Blizanci i ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
G

Gosca

Gost
Volela bih da znam sa kojim znacima se Blizanci najvise slazu? Ako se neko razume molila bih da mi odgovori. Takodje bilo bi interesantno da i Blizanci sa foruma podele svoja licna iskustva i kazu u kom su znaku bile osobe s kojima im je bilo najbolje,a s kojima je bilo razocaravajuce.
 
Nisam blizanac, ali koliko ja znam oni se najbolje slazu sa vagama i vodolijama. Njima treba neko zabavan i opusten, ne mogu sa osobama koje su komplikovane i imaju tesku narav. Takodje im ne prijaju ni osobe koje uvijek znaju sta hoce, jer su oni pomalo buntovnici, pa ne mogu da shvate sav taj realizam i prizemljenost.
 
LUDICA:
Nisam blizanac, ali koliko ja znam oni se najbolje slazu sa vagama i vodolijama. Njima treba neko zabavan i opusten, ne mogu sa osobama koje su komplikovane i imaju tesku narav. Takodje im ne prijaju ni osobe koje uvijek znaju sta hoce, jer su oni pomalo buntovnici, pa ne mogu da shvate sav taj r
ealizam i prizemljenost.
tacno!!
 
Blizanac sam i navodno nam najvise odgovaraju Vodolije. Bila sam sa nekoliko njih, ali je zadovoljstvo kratko trajalo. Svakog muskarca treba posmatrati na jedinstven nacin, pojedinacno, a ne kao celinu!
Blizance karakterise nestalnost, neuhvativost, zelja za avanturama i slobodom, komunikativnost, drustvenost. Treba ti muskarac koji ce znati kako da ti privuce paznju, temperamentan, aktivan, koji zna sta zeli, ali ipak ne previse napadan, pomalo tajanstven(jer mi volimo da istrazujemo!) Vatreni znaci su po meni najzanimljiviji!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top