blizanci i strelci....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

JESSI

Početnik
Poruka
14
Da li neko moze da mi odgovori na pitanje kako se slazu Blizanci i Strelci? Pomoglo bi mi licno iskustvo. Bivsi decko mi je strelac i jos uvek ga volim ali kao da nas odvajaju nasi znaci. ja sam blizanac a on je strelac... :confused:
 
Jeste, ostali u braku, mada ipak mislim da je za nijansu bolja kombinacija zenski Blizanci i musko Strelac (primer Andzelina i Bred). Kao primer za tu kombinaciju, i to mnogo uspesnu, uzimam i drugaricu koja je doduse Vodolija/Blizanci, a momak joj je Strelac, mislim da je u podznaku Vaga. Zaista kombinacija snova :D Cudo je sta sve zajedno mogu da postignu...
 
Evo ja sam strelac i NIKAKO se ne slazem sa blizancima i obavezno se pokacim njima na kraju i ako uspem da izdrzim neko krace vreme da ih istrpim! Jednostavno me iritiraju! Nazalost i Muskarci i zene! Cast izuzecima!! Imam jednu drugaricu koja je blizanac i stvano je super dobra devojka! Eto! A to za roditelje oni su se birali ne znam ni sama zasto, ali cini se ne zbog toga sto su se dobro slagali!!! Malo su senuti ljudi sta ces!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top