blablacar

Paula

black cat
Moderator
Poruka
28.379
Koliko vidim nema ove teme do sada

Radi se o aplikaciji za prevoz, putovanje od tacke A do tacke B i to autom ponudjača.
Instalirala sam aplikaciju, ali vidim da je u aplikaciji opcija plaćanja samo preko bankovnog računa. I to još nema Srbije na spisku zemalja. A sa druge strane, na sajtu blablacar.rs stoji kod placanja da je placanje kes koliko je bilo prema dogovoru.

Ima li neko iskustva sa korišćenjem ove aplikacije?
Ako moze sa sto vise konkretnih detalja.
hvala :)
 
Koliko vidim nema ove teme do sada

Radi se o aplikaciji za prevoz, putovanje od tacke A do tacke B i to autom ponudjača.
Instalirala sam aplikaciju, ali vidim da je u aplikaciji opcija plaćanja samo preko bankovnog računa. I to još nema Srbije na spisku zemalja. A sa druge strane, na sajtu blablacar.rs stoji kod placanja da je placanje kes koliko je bilo prema dogovoru.

Ima li neko iskustva sa korišćenjem ove aplikacije?
Ako moze sa sto vise konkretnih detalja.
hvala :)
Nemam ali odlicna je ideja!
Vidim da zaista ima ponude, mislis da je bezbedno?
Verujem da je sve u kesu posto su privatna lica u pitanju, probala bih...Mnogo je jeftinije nego svojim kolima
 
Nikad je nisam koristio, ali sam čuo od bivšeg kolege da jeste. Kao i u svemu zavisi na koga naletiš.
Ma to mi nije problem. Mislim, snašla bih se :).
Nego me više zanima kako praktično funkcioniše stvar. JEr tamo na aplikaciji stoji da ko rezerviše povlači mu se novac sa računa, a meni se isplati po završetku putovanja. A sa druge strane, na tom našem sajtu stoji da je plaćanje gotovinom. Pa sam sad ostala u zabuni da li uopšte da unosim svoj broj računa.. pretpostavljam da ne.
 
Nemam ali odlicna je ideja!
Vidim da zaista ima ponude, mislis da je bezbedno?
Verujem da je sve u kesu posto su privatna lica u pitanju, probala bih...Mnogo je jeftinije nego svojim kolima
Ja bih to koristila da ja ponudim prevoz kada vozim u drugo mesto. Ishvalili su mi tu aplikaciju. Ali eto ostale su mi neke stvari nedorečene.
 
Ok je app, dosta ljudi usput aktivira blabla da zaradi kada vec negse mora da putuje.
Najbolje placaj u kesu, dogovori se sa vozacem ,brojevi telefona su na appu

Inace, posto putuje po par ljudi, mom bivsem decku se desavalo da vozi razne osobe pa ima svacega. Ne pricam nuzno o losim stvarima, ali treba biti u pripravnosti za raznolike scenarije 😊
 
Ma da, čovek od kojeg sam to čula koristi već neko vreme.. oglašava svoju vožnju gde god ide. I navede koliko putnika može ili hoće da povede. Ponudi i cenu. Onda mu se javljaju. I svi unose preporuke, i oni koji voze i oni koji se voze, tako da se vidi ko je u pitanju, nije kao kada se stopira. Ali eto probaću da sama oglasim vožnju i da vidim kako će sve da ide :)
 
Ma to mi nije problem. Mislim, snašla bih se :).
Nego me više zanima kako praktično funkcioniše stvar. JEr tamo na aplikaciji stoji da ko rezerviše povlači mu se novac sa računa, a meni se isplati po završetku putovanja. A sa druge strane, na tom našem sajtu stoji da je plaćanje gotovinom. Pa sam sad ostala u zabuni da li uopšte da unosim svoj broj računa.. pretpostavljam da ne.
Nije bilo skoro, ne sećam se kako je plaćao. Najbolje solarno
 
Ok je app, dosta ljudi usput aktivira blabla da zaradi kada vec negse mora da putuje.
Najbolje placaj u kesu, dogovori se sa vozacem ,brojevi telefona su na appu

Inace, posto putuje po par ljudi, mom bivsem decku se desavalo da vozi razne osobe pa ima svacega. Ne pricam nuzno o losim stvarima, ali treba biti u pripravnosti za raznolike scenarije 😊
Ali može se ponuditi samo 1 ili 2 mesta, ne mora se popuniti auto.
 
Koliko vidim nema ove teme do sada

Radi se o aplikaciji za prevoz, putovanje od tacke A do tacke B i to autom ponudjača.
Instalirala sam aplikaciju, ali vidim da je u aplikaciji opcija plaćanja samo preko bankovnog računa. I to još nema Srbije na spisku zemalja. A sa druge strane, na sajtu blablacar.rs stoji kod placanja da je placanje kes koliko je bilo prema dogovoru.

Ima li neko iskustva sa korišćenjem ove aplikacije?
Ako moze sa sto vise konkretnih detalja.
hvala :)
bilo je price o tom servisu
ali nije bila tema
 
Ja ne razumem što bi neko rizikovao...mislim ***** uštedu, ulaziš sa potpuno nepoznatim praktično neregistrovanim likom u kola i moliš se Bogu da je normalan. Šta je vama ljudi pa nije 10 evra uštede vredno...to su 2 gurmanske i sok. Vredno li je? Online ocene...mislim koliko je problem otvoriti x naloga po mrežama i samo štancati lajkove.
 
Imao sam dobra iskustva sa vozačima.
Našli se baš kad mi je trebalo...
Mislim 3x da sam koristio prevoz na ovaj način.
Obratite pažnju na reputaciju i koliko su otvoreni. Sve je rizik naravno, nikad ne znaš ko je kakav vozač...
Eh sad se setih, i ja sam jednom bio vozač. Nisam naplatio nijednom od dva putnika, promaših izlaz na autoput :) i u dolasku i u povratku u BGD(zanimljivo da momak koji me našao preko BlaBla cara išao na isto mesto gde i ja u Beogradu, a devojku koju smo pokupili u povratku smo odvezli gde je rekla)...

U kešu se plaćalo. Prošle godine sam prethodni put koristio ovaj servis...
 
Ja ne razumem što bi neko rizikovao...mislim ***** uštedu, ulaziš sa potpuno nepoznatim praktično neregistrovanim likom u kola i moliš se Bogu da je normalan. Šta je vama ljudi pa nije 10 evra uštede vredno...to su 2 gurmanske i sok. Vredno li je? Online ocene...mislim koliko je problem otvoriti x naloga po mrežama i samo štancati lajkove.
Komotnije je od buseva ili hitchhikinga... :)

Evo i aplikacija savetuje gotovinom da se plaća @Paula

Pogledaj koji app imaš. Nisu tražili ni broj kartice a ne račun...

Korisnici registruju profil uz broj telefona. @fortes
 

Prilozi

  • Screenshot_20221118-012943_BlaBlaCar.jpg
    Screenshot_20221118-012943_BlaBlaCar.jpg
    39,7 KB · Pregleda: 20
Odlicna aplikacija i koristio sam je dva puta, Ja sam vozio i bile su duze relacije.
Saputnici su bili super a i na samom sajtu ima ocena svih vozaca tako da mu to dodje kao neki vid sigurnosti.
...meni su tu bitnije ocene za potencijalne putnike...mi udje neki naoruzani ili svercer droge i sta ti ja znam
cega sve ima na ovom trenutno veoma izopacenom svetu...:lol:

Zvuci mi brrr...i aplikacija ce ziveti do momenta kad se nedajboze nesto naopako desi..
 

Back
Top