Biti zrela žena

Poli46

Stara legenda
Poruka
83.980
„Zrele žene su obeshrabrene da se osećaju mlade u duši, i šteta je jer može
da te potisne ako imaš mladu energiju, koja je povezana sa tvojom mladošću.
Po mom mišljenju, to je ono što nas održava u životu“,rekla je 60-to godišnja
Yasmina Rossi,model ..

c919b0acfbb7098806b26d9ca3399474Model Yazemeenah Rossi, 60,.jpg

Model Yazemeenah Rossi, 60.

Dugonoga srebrnokosa lepotica upravo je ove godine napunila 60 godina, ali to ne znači
da je spremna da nestane u mrak starosti.
Stariti lepo...Hajde da vidimo kako je to kad žena lepo stari
 
Ove dve gore uslikane dame nisu bas primer "starenja". Ni jedna ni druga nisu vecu tezinu drzale po rukama, imale su face-lift, svakodnevno su odrzavane sa svim mogucim kremicama
Zamisli neku zenu u ruralnoj Indiji sa 60godina, koja je ceo zivot radila, i bila sagnuta
U Indiji ljudi sa 60 godina su kao kod nas sa 80..oni kao rasa
brže sazrevaju i brže stare.
 
330479_tanja-boskovic_ff.jpg

Glumica Tatjana Tanja Bošković i nakon mnogo decenija na glumačkoj javnoj sceni pleni neverovatnom lepotom i harizmom.Tanja o tajni svoje lepote kaže...

" Meni je žao lepih devojka koje su imale potencijal, ali su se izoperisale i sad
liče na plastične viršle. Što se mene tiče, ceo život se smejem i svuda idem
peške, to je tajna moje lepote. "
 
Generalno je besmisleno porediti bogate i poznate licnosti sa obicnim narodom za bilo sta pa i nacin starenja
Slazem se, mada voleo bih navesti par primera u mom zivotu kad sam se iznenadio.
Prvi put je bila u pitanju japanka, blizi 60 godina, realno je izgledala kao da ima 35. Svi koji su je poznavali, isticali su njen mladolik izgled.
Takodje, upoznao sam zenu iz Indonezije, koja je zasla u zrele godine, a koja je bas opasno izgledala. Otprilike, kad je prosecan muskarac vidi, pada sa nogu. Tu negde je bila i jedna meksikanka, sa svojih 50+, licno nisam mogao da skinem pogled sa nje koliko je bila lepa.
Eto neka tri nesvakidasnja primera, kojih sam se setio na prvu, a drago mi je da sam se upoznao sa njima :)
 
@Poli,
Zena je zena; Ne mozes ih podeliti na nezrelo-zelene, zrele, i rastrockane :).......zene sa iskustvom, i bez njega, device i radodajke.....

Cinjenica je da zene stare, uglavnom telom, ali ne i dusom; postoje devojcice i od 70 , koje imaju unuke....Ako te neko voli, ili zeli, onda je to zbog tebe kao osobe, ne zbog tvog fizickog izgleda
 

Back
Top