biseri sa neta

M

mira251

Gost
novosadanka_swe> ja sam bila kod doktora u dansku radi moja ledja i kicme i vrat tamo idem vec 7 godina..mozda sam ti pricala da sam usvojena pa kad je mene majka trebala roditi oni su morali vuci...a moj rodjen otac puno puta bacio na krevetima...pa zbog toga...a sada jos jedan problem,
izgleda da cu se morati operisati
jer na levom ramenu unutra i tako tu gde i ledja krci kad mrdnem rukom

:lol:
 
<crnka_lav> ja mislim kad dvoje dugo se zabavljaju i znaju kako zele i kako znaju i hoce..da se slazu u ono sto vole..i sto se ucu..nicega ne treba biti sramota i stid jer to je priroda...i lepa stvar samo se treba cuvati od raznih bolesta naprimer hiv aids...i takve stvari...i ako devojka nece postati trudna da pije pipule a muskarac da koristi kurton.. za svaki slucaj i da uzivaju :shock:
:lol:
 
Ovo je topic samo za mene..izgleda:))..URA!:)
Ali nije valjda da samo ja nalecem na ovakve bisere..!?:)

E..vidi objasnjenje za pojam RADNA MEMORIJA:
to mu dodje ovako.....:

prost primer

slusaj

ti radis na pijaci, prodajes na tezgi voce i povrce iz svoje baste...

zivis u nekom selu i da bi dosla na Kalenic pijacu moras robu da prevezes...

naravno....vozis dobar auto....LADU.....

e sad dolazi ono glavno..

ti svaki dan prodas sve sto doneses.....i vratis se kuci mnogo rano......da si imala jos robe....prodala bi i to...

naravno...problem je u tome sto lada ima gepek u koji moze da stane svega 10 gajbica paradajza.....5 gajbi krompira....5 gajbi luka.....znaci ukupno 20 gajbi...

znaci....20 gajbi ti prodas veoma brzo....sednes u ladu zadovoljna sto si za 3 sata rasprodala sve....ali isto tako nezadovoljna sto nisi mogla da doneses bar jos 10 gajbi krusaka...

i onda.....cujes u selu da Milisav prodaje nekakvu prikolicu.....koju ti sa odusevljenjem kupis i prikacis na lajku...

e sad.....pored onih 20 gajbi koje stavis u ladin gepek....ti imas i prikolicu u koju mozes da stavis i 10 gajbi krusaka...pa jos 10 gajbi jabuka.....i nekoliko gajbica sa suve sljive.....

i onda.....ostajes duze na pijaci......ali i vise zaradis od Milojke koja i dalje vozi njenog keca bez prikolice....jer si vise robe donela...

eto....jel ti sada jasno.....to radi...."RADNA" memorija......


To mi je tako Steva objasnjavao..:))
 

Back
Top