Biseksualni partner u hetero vezi

gost 433974

Veoma poznat
Poruka
12.863
Unapred se izvinjavam zbog lose formulisanog naslova, ispravite me, bolje nesam znala...

Ali zanima me,

da li je biseksualni partner koji je trenutno u hetero vezi u "obavezi"
( ne mora u bukvalnom smislu te reci, vec, da li je, recimo, "fer" )
da se izjasni svom hetero partneru da je on biseks ?

Ne misli se na usputne kombinacije

I sta mislite, kako bi to uticalo na njihovu dalju vezu, uzevsi sliku trenutne situacije na Balkanu po pitanju LGBT populacije

Ima li neko iskustva sa ovim i da li bi mogao to da podeli sa nama
 
da li je biseksualni partner koji je trenutno u hetero vezi u "obavezi"
( ne mora u bukvalnom smislu te reci, vec, da li je, recimo, "fer" )
da se izjasni svom hetero partneru da je on biseks ?

Ne misli se na usputne kombinacije

I sta mislite, kako bi to uticalo na njihovu dalju vezu, uzevsi sliku trenutne situacije na Balkanu po pitanju LGBT populacije
Ja mogu samo na ovaj deo da odgovorim, jer nisam bila u kombinacijama sa nekim ko voli i muškarce.
Naravno da je fer da se izjasni ako nije kombinacija. Treba da kaže šta ga drži u hetero vezi, da li želi da potraje, da li želi da istovremeno viđa i nekog homića, itd... dakle, da bi imao i malo dublju hetero vezu treba da zna šta hoće, da ne bi donosio probleme...

Meni je cela ta stvar čudna i ne bih se petljala. Ne verujem da se ljudi mogu promeniti. A ne bih želela pored sebe nekog ko se pali i na muškarce.
 
Unapred se izvinjavam zbog lose formulisanog naslova, ispravite me, bolje nesam znala...

Ali zanima me,

da li je biseksualni partner koji je trenutno u hetero vezi u "obavezi"
( ne mora u bukvalnom smislu te reci, vec, da li je, recimo, "fer" )
da se izjasni svom hetero partneru da je on biseks ?

Ne misli se na usputne kombinacije

I sta mislite, kako bi to uticalo na njihovu dalju vezu, uzevsi sliku trenutne situacije na Balkanu po pitanju LGBT populacije

Ima li neko iskustva sa ovim i da li bi mogao to da podeli sa nama

Ja na to ne bi pristala
 
Iskreno mislim da bi vecina muskaraca na ovom forumu bila voema srecna da im devojka/zena kaze da je bi, jer bi se nadali da ce u krevet dovesti i neku drugaricu, sada dal je isti slucaj i sa zenom da joj muskarac kaze nemam pojma, tj nemam pojma dal zene fantaziraju da imaju dva musakrca u krevetu pa makar oni ukrstali vrnjake.

Meni iskreno ne bi smetalo da mi je zena imala bi iskustvo al da se na tome zavrsilo.....
 
Poslednja izmena:
Unapred se izvinjavam zbog lose formulisanog naslova, ispravite me, bolje nesam znala...

Ali zanima me,

da li je biseksualni partner koji je trenutno u hetero vezi u "obavezi"
( ne mora u bukvalnom smislu te reci, vec, da li je, recimo, "fer" )
da se izjasni svom hetero partneru da je on biseks ?

Ne misli se na usputne kombinacije

I sta mislite, kako bi to uticalo na njihovu dalju vezu, uzevsi sliku trenutne situacije na Balkanu po pitanju LGBT populacije

Ima li neko iskustva sa ovim i da li bi mogao to da podeli sa nama
Zavisi.
Ako si bisexualac i priznaš to ribi, imaš 70% šanse da budeš izbačen i izbrisan iz svih memorija i kontakata na društvenim mrežama; 20%šanse da budeš zaklan na spavanju; 8% šanse da te njena braća kastriraju;1,89%šanse da to prihvati razumno i da ostanete prijatelji iako raskidate; 0,1% šanse da ti kaže kako ćete prebroditi zajedno sve nedaće uz pomoć egzorcizma lokalnog sveštenika; 0,009%šanse da kaže "OK, hvala što si mi se poverio" i 0,001%šanse da kaže - "super, oduvek sam htela trojku sa dvojicom bisexa"
Ako si bisexualka, onda imaš 100% šanse da te ne ostavi na miru dok ne dovedeš neku tvoju ribicu da napravite trojku
 
U teškoj dosadi nemajući šta drugo da radim.Evo da napišem neki smislen post..

Pre svega jedna takva veza je apsolutno bezperspektivna iz više razloga.
Sama veza je već dovoljno komplikovan odnos tako da jedna takva "pojava" u vezi svodi njenu uspešnost na nulu.
Tu je uvek prisztan nekakav bolestan odnos.
Jer,žao mi je što moram to da naglasim ali biseksualna osoba je bolesna osoba.Sa bolesnim nagonima.To je stav zdravstvene struke koji je usled teških pritisaka homoseksualnog lobija odbačen pre nekih 20-30 godina.
Ali to uopšte ne znači da je taj stav i takva kvalifikacija pogrešna.
Radi se o osobama koje kao posledicu svojih devijantnih nagona imaju neizbežno vrlo loš karakter i psihičke smetnje.Izražene psihičke smetnje.
Nemoguće je to ne primetiti u koliko ste u bliskim odnosima sa tako nekim.
I sada se postavlja pitanje.Dali iko želi tako nešto u svom životu?Naravno da ne.
Sa takvom osobom se ne može postići ništa.Takva osoba nikada ne može biti izvor rešenja već uvek problem sam po sebi i izvor raznih drugih problema.
Jako jako loš izbor.

Iskreno mislim da bi vecina muskaraca na ovom forumu bila voema srecna da im devojka/zena kaze da je bi, jer bi se nadali da ce u krevet dovesti i neku drugaricu, sada dal je isti slucaj i sa zenom da joj muskarac kaze nemam pojma, tj nemam pojma dal zene fantaziraju da imaju dva musakrca u krevetu pa makar oni ukrstali vrnjake.

Meni iskreno ne bi smetalo da mi je zena imala bi iskustvo al da se na tome zavrsilo.....
Ne znam šta da ti kažem...jako nizak nivo razmišljanja.
 
Poslednja izmena:
Nisu dobre te kombinacije, uvek se druga strana pita da li je partner zaista bi ili ipak homić/lezba koji je/ga koristi kao paravan. U Americi je to vrlo prisutno, ovde nikako i zbog mentaliteta ljudi. Znam neke bi i gej osobe, to je totalni underground, druže se samo sa alternativcima i kvazi-levičarima nekim. Čak ih ni ovi malo alternativniji klinci ne mirišu mnogo, valjda imaju usadjen strah od osude okoline. Kad sam ja bio dosta mladji bio je još veći tabu, jedino velegrad to može da podnese ali u malim sredinama je užas. Lično nemam ništa protiv tih ljudi, s tim što sam svestan da bi druženje sa njima značilo ostrakizaciju veću ili manju. Bio je neki kod nas u školi za kog se pročulo, kao tolerisalo se negde ali uz stalne kritike, maltretiranje, podsmeh, odbacivanja, mržnju. Roditelji ga vodali tamo-amo na lečenje, ceo život im se vrteo oko toga.
 
Unapred se izvinjavam zbog lose formulisanog naslova, ispravite me, bolje nesam znala...

Ali zanima me,

da li je biseksualni partner koji je trenutno u hetero vezi u "obavezi"
( ne mora u bukvalnom smislu te reci, vec, da li je, recimo, "fer" )
da se izjasni svom hetero partneru da je on biseks ?

Ne misli se na usputne kombinacije

I sta mislite, kako bi to uticalo na njihovu dalju vezu, uzevsi sliku trenutne situacije na Balkanu po pitanju LGBT populacije

Ima li neko iskustva sa ovim i da li bi mogao to da podeli sa nama
a kako mislis da se izjasni?
pismenom i sa taksenom markom?
il da kaze duso izvini sad sam te ebo al moram po podne i mog druga... a ona ce, nema veze srce ja sam moderna, samo ga dobro speri alkoholom kad dodjes posle kod mene opet...il ce da ga pogleda i kaze nesto u sistemu ako se ne javljam na interfon verovatno kakim pa ti pritiskaj duze i cekaj na ovoj ladnoci...sigurno cu da ti otvorim...
 

Back
Top