БиОлОшкА трАнсМутАцИја - иЛи хлАДна ФузИЈа у шУМи

openbox

Poznat
Poruka
7.374
Објавих ову тему јер видим да је гугл блокира - дакле опасно је по систем да људи ово схвате!
ако укуцате на гугл Chris Illerts’s “Alchemy Today” покаже 3 резултата! еј!!..
онда одете на јандекс укуцате исто има на хиљаде...

него да се вратимо на тему,
биљке и животиње могу да врше хладну фузију коју нико не може да објасни!
јер на пример, птице, шкољке могу да праве калцијум од силицијума и угљеника: (C + O) + C = Si + C = Ca
(зато имате стене богате калцијумом односно кречњаке)

http://www.geocities.ws/devashaon/indexbiotrans.html

image006.jpg


практично гвожђе, алуминијум, натријум... тешки метали могу да буду прављени од живог света!
а не како су нас у школи учили да се налазе више у средишту земље!!


потенцијално ако би људи схватили ово видели би да је цела прича око СО2 превара!
шта мислите зашто нам ово нису рекли?
 
ma da..kresnu se kamilica i bela rada i rode volfram
за волфрам не знам (добро не баш тако много тешких метала, само Fe, Mg, Na и Al

nesto si lose ukucao u google :D
и даље ми даје 4 резултата (пошто још налази ово на крстарици..)
rezulati.JPG
нема везе.... увек тражим са више претраживача...
Odgovore na ova i ostala pitanja koje naučnici ne znaju a narod ne zanima, može nam dati jedino Gospod Stvoritelj!
сви знају да кречњак пун калцијума.. и вода која пролази туда је пуна каменца.. сви су ту уочили шкољке а нико да повеже да шкољке стварају калцијум хладном фузијом!

још да напоменем да је разлика хемоглобина и хлорофила само у томе што хлорофил има магнезијум у центру а хемоглобин гвожђе.. оба стварају биљке! каква случајност - просто немогуће да нема Творца.
 
Poslednja izmena:
потенцијално ако би људи схватили ово видели би да је цела прича око СО2 превара!
шта мислите зашто нам ово нису рекли?
Da ne bi manijaci još i životinje ubijali da bi se ovajdili u tim metalima. Ne bi od toga bila neka korist, ali bi se potamanila nova masa živuljki, a ionako smo se istakli u tome.
Mada lično ne verujem u tu tvoju transmutaciju.
 
Prica o co2 mozda jeste prevara.
Po meni se globalna temp namerno podize, laboratorijski, zarad oslobadjanja novih morskih puteva nafte. I izgleda kao da sve velike drzave u tome ucestvuju. Zanimljivo je i da Rusija gradi 10 nuklearnih ledolomaca, istovremeno. Ko bude ovladao energentima i rudama... vladace svetom.

Naravno, mozda je i teorija zavere, ne iskljucujem mogucnost.
 
Dobro, a zašto si ti u ratu s malim i velikim slovima? Da nisu i ona transmutirala? :lol:
хвала - одлично питање.
оно у наслову - тако ми се свиђа, зар није лепше?
дргуо у текстовима када пишем, избацио сам велика слова тоталес - све пишем малим словима осим личности које поштујем (оптимизација... :) )

CO2 je tezi od vazduha i nakuplja se pri zemlji
генерално стварно не знам шта им је проблем са СО2 - зелениш га користи да прави О2?? - ја бих рекао чак и није лош за биљни свет!!
Pitanje je sta pravi efekat staklene baste,mozda neki drugi gasovi , mozda gubitak ozona . avionsko gorivo, radio talasi ,,,,,,
то јесте - нико се не пита, а чекај па има и стотинак других фактора који могу бити узрочници??
мисим, постоји могућност да је то велика лаж, опет се морамо питати због којег циља??

што се тиче радиоталаса - приметио сам да је више магле (водене паре) тамо где је концентрација предајника већа.
друго, приметио сам да се облаци лакше скупљају око далековода са високим напоном (100 киловолти+)...
 
Poslednja izmena:

Back
Top