Quantcast

БиОлОшкА трАнсМутАцИја - иЛи хлАДна ФузИЈа у шУМи

openbox

Domaćin
Poruka
3.716
Објавих ову тему јер видим да је гугл блокира - дакле опасно је по систем да људи ово схвате!
ако укуцате на гугл Chris Illerts’s “Alchemy Today” покаже 3 резултата! еј!!..
онда одете на јандекс укуцате исто има на хиљаде...

него да се вратимо на тему,
биљке и животиње могу да врше хладну фузију коју нико не може да објасни!
јер на пример, птице, шкољке могу да праве калцијум од силицијума и угљеника: (C + O) + C = Si + C = Ca
(зато имате стене богате калцијумом односно кречњаке)

http://www.geocities.ws/devashaon/indexbiotrans.html

image006.jpg

практично гвожђе, алуминијум, натријум... тешки метали могу да буду прављени од живог света!
а не како су нас у школи учили да се налазе више у средишту земље!!

потенцијално ако би људи схватили ово видели би да је цела прича око СО2 превара!
шта мислите зашто нам ово нису рекли?

openbox

Domaćin
Poruka
3.716
ma da..kresnu se kamilica i bela rada i rode volfram
за волфрам не знам (добро не баш тако много тешких метала, само Fe, Mg, Na и Al

nesto si lose ukucao u google :D
и даље ми даје 4 резултата (пошто још налази ово на крстарици..)
rezulati.JPG
нема везе.... увек тражим са више претраживача...
Odgovore na ova i ostala pitanja koje naučnici ne znaju a narod ne zanima, može nam dati jedino Gospod Stvoritelj!
сви знају да кречњак пун калцијума.. и вода која пролази туда је пуна каменца.. сви су ту уочили шкољке а нико да повеже да шкољке стварају калцијум хладном фузијом!

још да напоменем да је разлика хемоглобина и хлорофила само у томе што хлорофил има магнезијум у центру а хемоглобин гвожђе.. оба стварају биљке! каква случајност - просто немогуће да нема Творца.

Poslednja izmena:

dlugomir

Zaslužan član
Moderator
Poruka
133.741
потенцијално ако би људи схватили ово видели би да је цела прича око СО2 превара!
шта мислите зашто нам ово нису рекли?
Da ne bi manijaci još i životinje ubijali da bi se ovajdili u tim metalima. Ne bi od toga bila neka korist, ali bi se potamanila nova masa živuljki, a ionako smo se istakli u tome.
Mada lično ne verujem u tu tvoju transmutaciju.

Baad_Boy

Domaćin
Poruka
4.816
Prica o co2 mozda jeste prevara.
Po meni se globalna temp namerno podize, laboratorijski, zarad oslobadjanja novih morskih puteva nafte. I izgleda kao da sve velike drzave u tome ucestvuju. Zanimljivo je i da Rusija gradi 10 nuklearnih ledolomaca, istovremeno. Ko bude ovladao energentima i rudama... vladace svetom.

Naravno, mozda je i teorija zavere, ne iskljucujem mogucnost.

openbox

Domaćin
Poruka
3.716
Dobro, a zašto si ti u ratu s malim i velikim slovima? Da nisu i ona transmutirala? :lol:
хвала - одлично питање.
оно у наслову - тако ми се свиђа, зар није лепше?
дргуо у текстовима када пишем, избацио сам велика слова тоталес - све пишем малим словима осим личности које поштујем (оптимизација... :) )

CO2 je tezi od vazduha i nakuplja se pri zemlji
генерално стварно не знам шта им је проблем са СО2 - зелениш га користи да прави О2?? - ја бих рекао чак и није лош за биљни свет!!
Pitanje je sta pravi efekat staklene baste,mozda neki drugi gasovi , mozda gubitak ozona . avionsko gorivo, radio talasi ,,,,,,
то јесте - нико се не пита, а чекај па има и стотинак других фактора који могу бити узрочници??
мисим, постоји могућност да је то велика лаж, опет се морамо питати због којег циља??

што се тиче радиоталаса - приметио сам да је више магле (водене паре) тамо где је концентрација предајника већа.
друго, приметио сам да се облаци лакше скупљају око далековода са високим напоном (100 киловолти+)...

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.