BIK

bikovi su definitivno intelektualno i psihicki najjaci znak,a ovnovi i lavovi su isto jaki,ali u nekom drugom smislu...ti znaci se obicno ne slazu u komunikaciji,ali ja imam izuzetak za oba :arrow: ja sam tipicni bik,najbolja drugarica ovan,a najbolji drug lav...i nikad se nismo pokacili ni oko cega....jednostavno,osvajamo svet! :wink:
 
miss:
bikovi su definitivno intelektualno i psihicki najjaci znak,a ovnovi i lavovi su isto jaki,ali u nekom drugom smislu...ti znaci se obicno ne slazu u komunikaciji,ali ja imam izuzetak za oba :arrow: ja sam tipicni bik,najbolja drugarica ovan,a najbolji drug lav...i nikad se nismo pokacili ni oko cega....jednostavno,osvajamo svet! :wink:
Naravno da si tipicni bik , kad tako ladno kazes da su bikovi intelektualno i psihicki najjaci!!! Ma volim ja bikove, i muske i zenske, i kao prijatelje i kao ljubavnike, ali polako bre, pa ne vrti se ceo svet oko vas...A ni oko ovnova, uzgred budi receno, koji su takodje vrlo skloni da se samoreklamiraju. Daj bre ljudi ,manite se te price o tome ko je najjaci !!! Jedan zadrti ograniceni bik moze biti veoma neprijatan , kao i histericni ovan!!! Kao sto jedna vaga koja je razvila svoju licnost moze biti najdivnije bice na svetu...Pozdrav svim inteligentim ljudima..
 
ma sve je to vec nekako namesteno lepo u planetarnom sistemu. Napravljen je pravi balans. Bitno je samo poznavati svaki znak ponaosob, i prepoznati naj_bolje u njemu. Zene bikovi su jake,podnose sve na svojstven nacin. Cesto usamljene zbog toga (mogu sve same). Vazno je naci joj pravog... da se oseti zenom, voljenom..i imas je za ceo zivot pored sebe. Samo nauci da je pratis i osluskujes. Da..mogao bi joj parirati ovan, lav & skorpion :wink:
 
Margott:
vage iz silne potrebe da balansiraju vremenom postanu uzasno statichne, plashe se izazova... deluju mi kao zarobljenici sopstvenog zivota..
slazem se, MOZE da bude tako ...kao sto device vrlo vole da kritikuju i da bude najpametnije...kao sto ovnovi znaju da budu veoma ostri i bezobzirni u nastupu iako to zapravo nisu...svi mi imamo neke mane, poenta je u tome da ih budemo svesni i da se borima sa njima, zar ne..moja najbolja prijateljica je vaga, i pazi nista nemamo zajednicko sem sto smo obe dobri ljudi...ali niko me ne razume tako dobro kao ona...
 
vidish, zanimljivo mi je da si sama za sebe rekla da si dobar chovek... prilichno smela konstatacija... ja za sebe ne mogu to da kazem, mogu mozda da kazem da gledam da budem objektivna pa kako ispadne, al da sam dobar chovek to ipak mora da kaze neko drugi...
 
Margott:
vidish, zanimljivo mi je da si sama za sebe rekla da si dobar chovek... prilichno smela konstatacija... ja za sebe ne mogu to da kazem, mogu mozda da kazem da gledam da budem objektivna pa kako ispadne, al da sam dobar chovek to ipak mora da kaze neko drugi...
:wink: Mislim , znam da nije lep da covek sam za sebe kaze da je dobar, ali sta mogu kad jesam-i to kazu i drugi, a ne samo ja :wink: :wink: :wink: I ne samo dobar covek, nego i skromna, pametna, super riba itd :wink: :wink: :wink: Lupam ko maksim, a? Ma mrzilo me je da u citna crevca objasnjavam sta nam je sve zajednicko, pa sam skratila...A istina je da ne lazemo, ne krademo, ne odmazemo ako ne mozemo da pomognemo, ne spletkarimo, itd...ali kod tebe nema skracivanja, zar ne :roll: :wink:
 
Margott:
ima naravno, ali je jako vazno na kom mestu isechesh i kakav je rez... znash... simbolika je, takodje, jako vazna...
naravno...Ali! Zasto mislis da covek ne moze za sebe da kaze da je dobar? (ako batalimo zezanje, i malo se uozbiljimo) Ko bolje od nas zna nase namere, nase misli i nase srce? Naravno da ljudi o nama sude po nasim postupcima, ali zar su nasi postupci uvek u skladu sa nasim mislim. npr.neko je nesto darivao u dobrotvorne svrhe. SA stanovista drustva on je dobar, iako je u pozadini njegovog darivanja ohola dusa koja uziva da misli o sebi kako je dobra? I sta znaci biti objektivan? Svako od nas je objektivno imao bar jednog coveka kome je objektivno trebao da odsece j.a.j.a! Zar ne? A ipak to nismo ucinili...Ne govorim ja tu o apsolutnom dobru, o nepogresivim ljudima jer naravno da takvi ne postoje.Govorim o istini o nama samima koju svako najbolje sam zna...Prica nije bas za astrologiju, ali eto nametnula se. Interesuje me tvoje misljenje.
 
zato shto ideja "ja sam dobar" nema potrebe da se prezentuje osim ako iza svega ne postoji neki odredjeni cilj... jer, ako ti za sebe mislish da si dobra, shta tebe briga da li ja mislim isto to.... ako ne mislim, tvoje vidjenje sebe moze da mi deluje kao pokushaj obmane ili manipulacije, u najmanju ruku kao narcisoidnost... to je veoma osetljiva tema, i mala je razlika izmedju bezopasnog komentara i pokushaja obmane... ako me kapirash... ne mislim nishta loshe, samo kazem kako moze da izgleda... choveku bi trebalo da ostavish prostor da te upozna i vidi svojim ochima bez tvog, bilo kakvog, uticaja...
 
Margott:
Cilj...CILJ je bio da nadjem paralelu izmedju moje drugarice vage i mene, ako se secas...Osim toga, prilicno je deplasirano biti dobar...kao, dobar i budala, kaze narod...takodje , ako me nije briga sta ti mislis (ili bilo ko drugi), onda ne moram da merim reci? i na kraju, bez obzira na to sta ja kazem ( ili ti) ,svako izvlaci zakljucak koji je izmedju redova...Pozdravljam te, i idem da pravim kolace... :wink:
 
devojcica_20:
pava:
devojcica_20:
a zasto ovan ne pokazuje emocije?. :roll: .....
.pa bar malo......... :(
zato sto mu se ne svidjas :roll: i tacka

Ne bih bas bila sigurna u tako nesto...
A ne pokazuje osecanja jer je detinjast. i tacka.

e,brate i najgore dete pokazuje svoja osecanja ako mu je stalo i ne lupetaj....i koliko sam skontala sa foruma on hoce samo sex-tako da ipak pokazuje osecanja :lol: a tebe IZGLEDA ne moze pozeleti za stalnu devojku....ne znam koji je razlog....mozda si suvise dobra riba pa se plasi....jer je detinjast :roll: :lol: :lol: :lol: 8)
 
devojcica_20:
pava:
devojcica_20:
a zasto ovan ne pokazuje emocije?. :roll: .....
.pa bar malo......... :(
zato sto mu se ne svidjas :roll: i tacka

Ne bih bas bila sigurna u tako nesto...
A ne pokazuje osecanja jer je detinjast. i tacka.

Auu al mi izvredja znak :D :cry:
Ovan ne pokazuje emocije zato sto...ma nemam pojma ni sam :D ,ali sigurno nije zato sto je detinjast.

A bikovi valjda poseduju nekakvu zlonamernu crtu,mnogo su sujetni... :roll:

ma nikad nisam verovao u horoskope
 
ovan ne pokazuje emocije kada ih ne gaji...cim mu je stalo do nekog pokazivace ih oho-ho,KAO MALO DETE!!!

bik je hedonista,druzeljubiv,materijalista,trom(cesto) i cesto ima problema sa kilazom,gurman i boem...
voli kucu,porodicu,prirodu...

zene bikovi su materijalisti,vole da su u centru paznje,vole buku,guzvu,takodje hedonisti,nisu bas vrednice,vole da im ugadjaju...

moja iskustva :roll:
 
Ja sa Bik bas onaj tipican imam mesec i sunce u biku u 3 kuci uzasno sam tvrdoglava ali o jacini da nepricamo,mi sve stojicki preguramo na nogama dignute glave pa i onda kad smo porazeni nedozvoljavamo da to niko vidi,inace najbolja mi je prijateljica lav bivsi muz lav ali ni to nije cudno mars u lavu,vartex u lavu i saturn u lavu u VII kojoj je takodje vrh u lavu.Mi smo uzasni hedonisti uzivamo da volimo i budemo voljeni spolja izgledamo gordo a unutra smo prave male maze.POZDRAV SVIM BIKOVIMAz:girl:
 

Back
Top