BIJELO DUGME

a ja sam gledala sinoć live8
čike iz bendova Pink Floyd i The Who su pokazale šta znači ponovo se okupiti i POŠTENO odratiti svirku...
Sramota za Bijelo Dugme jer su pre svega hm...jednom rečju loši.
"uzmi novce i bježi"
 
PRIČA JOŠ NIJE GOTOVA :

13:19 - Dvadeset Novosađana podneće tužbu protiv Bijelog dugmeta i organizatora koncerta u Beogradu, zbog lošeg ozvučenja, piše Građanski list.

"Tražimo ili da nam se vrati novac za kartu i troškove ili da koncert bude ponovljen. Apsolutno se ništa nije čulo pedeset metara od pozornice", izjavio je njihov advokat Arsenije Katanić. On je istakao da oni kao građani ne smeju dopustiti da budu beskrupulozno prevareni" i pozvao i druge zainteresovane da se pridruže tužbi.

(Izvor : Radio021 i građanski list)
 
DOKONI UM:
PRIČA JOŠ NIJE GOTOVA :

13:19 - Dvadeset Novosađana podneće tužbu protiv Bijelog dugmeta i organizatora koncerta u Beogradu, zbog lošeg ozvučenja, piše Građanski list.

"Tražimo ili da nam se vrati novac za kartu i troškove ili da koncert bude ponovljen. Apsolutno se ništa nije čulo pedeset metara od pozornice", izjavio je njihov advokat Arsenije Katanić. On je istakao da oni kao građani ne smeju dopustiti da budu beskrupulozno prevareni" i pozvao i druge zainteresovane da se pridruže tužbi.

(Izvor : Radio021 i građanski list)

Recite gde, šta i kada i Beograd vam se pridružuje. Jednako smo smoreni a i bolje je da nas ima više. Stvarno su ispali najgori lopovi :evil:
 
DOKONI UM:
Advokat :
Arsenije Katanić
Trg Mladenaca 7
Novi Sad
Tel . 624-850

Ja ću reći svima za koje znam da su išli, pukli pare i bili istretirani kao najgore stoke. Samo ne znam koliko će efikasno ići informacija ''od usta do usta'' zvaću čoveka posle posla pa ću da vidim jel ima neki predlog za javno oglašavanje :wink:
 

Back
Top