BIJELO DUGME

mens:
GoldenLady:
HEMI 426:
"nije dobro bjelo dugme, nije dobra katarina, sta nam treba, kitchme, kitchme disciplina"!!! :D :D :D



mrzim b.dugme.... 8)

Kad smo vec kod EKV...znas kako dobro pevam Krug???
I za mene je bilo iznanadjenje, a tek za publiku.... 8)
mada sam neprikosnovena sa should i stay or should i go..sve sa koreografijom ;)
moze slika? :D

naravno da ne.. neprikladno sam obucena ;)
 
da se vratim na temu...BD.
ima tu jedna dobra vest! sutra ce grad biti oslobodjen od obozavalaca iste, svi ce biti u BGD...
mozemo se slobodno kretati i komunicirati na domacem jeziku.........
kao sto rekoh.....
 
mens:
GoldenLady:
mens:
nisiiiiiii.........!!!!!!!!
jedna mala, malecka...?
:D

mala mala mala grupa p*dera dugo nam je vala smetala...mala mala mala mala nam je da... kuca nam je mala al je -na-na velika
Eto...to je umetnost, inspiracija na svakom koraku ;)

@mens
U losoj formi sam...
do prvog susreta sa mikrofonom!?

:( a ko zna kada ce to biti :cry: ...
Najranije kod mene za dva i po meseca! Ako budem izdzala ;)
 
Veceras na hipodomu najveci koncert ...
BIJELO DUGME !
Ocekuje se oko 200.000 ljudi !! ??
Ostaje da se vidi veceras !
Karte su 1000 din , ali predvidjaju da se nece sve rasprodati , pa ce se moci uzeti karta za manje love !? U Yagrebu je karta kostala 200 kuna , a pred sam koncert se mogla kupiti i za 20 kuna !
 
BG euforija pred koncert „Dugmića“
Očekuje se najmanje 150.000 ljudi na hipodromu
Euforija pred koncert „Dugmića“ je ogromna, ali i odgovornost organizatora, jer se prema rečima Dejana Maksimovića, direktora „Mjuzik star prodakšna“, očekuje oko 150.000 ljudi.


- Ovo je jedinstven koncert, jer se sa ovakvom organizacijom još niko nije susreo u ovom delu Evrope, bar što se ozvučenja tiče. Nije nimalo lak posao ozvučiti dvesta hiljada ljudi, zbog toga smo razglas podigli na 16 metara visine, pa će samim tim i zvuk biti bolji. Jedan video-bim će biti okrenut ka loži površine 12 metara kvadratnih i dva led-ekrana površine 42 kvadratna metra. Što se obezbeđenja tiče, MUP će obezbeđivati sve prilaze hipodromu i njegovu unutrašnjost tako da niko ko nema kartu neće moći da priđe hipodromu - objašnjava Dejan.

Po rečima organizatora, kao i na svim većim koncertima pored ambulantnih kola biće postavljen i šator za pružanje hitne pomoći, zatim cisterne sa vodom, ali i posebni šankovi na kojima će ožedneli posetioci moći da kupe piće i da se rashlade.

Na dan koncerta poštovaoci „Bijelog dugmeta“ koji su zakasnili sa kupovinom karata moći će da ih kupe na bileternicama Sajma, jer niko neće moći da priđe hipodromu ako nema ulaznicu.

izvor "Blic " !
 
LOŠ ZVUK !!!
JAKO LOŠ ZVUK !!!
UŽASNO LOŠ ZVUK !!!

Odavno nisam bio na koncertu na kome ima više ljudi, više energije a da je takoooo loooš zvuk.
Raka marić je nejveći prevarant svih vremena.
 
mens:
svo ozvucenje je bilo okrenuto i usmereno na VIP loze i sponzore!!!!gde se naravno odlicno culo!

..."ma, sve za raju......" :shock:

Nije istina.
Ozvučenje je bilo je okrenuto na sve strane, na tu starnu prema VIP loži naravno najviše. Ali generalno ispred bine na 100 metara se zvuk nije čuo.

Užas.
Odlaze u legendu kao najveća prevara.
 

Back
Top