BIJELO DUGME

nesons

Iskusan
Poruka
5.426
Jedan od nasih najstarijih, najuspesnijih i najslusanijih bendova ...
da li volite njihove pesme , muziku ...
da li idete na koncert ?
...kako mislite o Bijelom dugmetu ?
...i o ponovnom okupljanju ? Da li je zbog love ili zbog raje ?!
 
GoldenLady:
ja ne idem - a kada vec pisem moram da prokomentarisem: smesno(a mozda i tuzno) je to sto im je jedini motiv lova - oni cak ni ne razgovaraju medjusobno...

Inače motiv dolaska fudbalera u Čelziji je taj što vole Romana Abramoviča i njegovu suprugu asimpatišu njegovu jahtu od 78metara.
Nije novac u pitanju :wink:
 
DOKONI UM:
GoldenLady:
ja ne idem - a kada vec pisem moram da prokomentarisem: smesno(a mozda i tuzno) je to sto im je jedini motiv lova - oni cak ni ne razgovaraju medjusobno...

Inače motiv dolaska fudbalera u Čelziji je taj što vole Romana Abramoviča i njegovu suprugu asimpatišu njegovu jahtu od 78metara.
Nije novac u pitanju :wink:

Nemam pojma ko su ti koje pominjes...

Ali u neku ruku si u pravu...ovce i jesu za sisanje
 
GoldenLady:
DOKONI UM:
GoldenLady:
ja ne idem - a kada vec pisem moram da prokomentarisem: smesno(a mozda i tuzno) je to sto im je jedini motiv lova - oni cak ni ne razgovaraju medjusobno...

Inače motiv dolaska fudbalera u Čelziji je taj što vole Romana Abramoviča i njegovu suprugu asimpatišu njegovu jahtu od 78metara.
Nije novac u pitanju :wink:

Nemam pojma ko su ti koje pominjes...

Ali u neku ruku si u pravu...ovce i jesu za sisanje

znas li sta drugo reci osim "ovce i jesu za sisanje" ? ili " dzabe ste krecili "? :roll:
 
Bijelo Dugme jeste jedan od najlegendarnijih YU (ili exYu) bendova.
Imali su mnogo hitova, bili su medju najpopularnijima i za svoje vreme su bili jedna od snaga koja je vukla Yu rock napred. Bili su medju prvima u rok fazonu.

Vrlo ih cenim, a da li bi ih sada slusao... zavisi sta bi svirali... Ako bi svirali one ne komercijalne i skoro nepoznate stvari sa pocetka njihove karijere onda verovatno i bih(tipa "konji koji jure"). Ako bi svirali onaj kic i sunt sto se moze i po radio stanicama cuti onda definitivno ne bi(tipa "napile se ulice").

@Golden
Ruski milijarder koji je kupio fudbalski klub Celzi.
 
nesons:
GoldenLady:
DOKONI UM:
GoldenLady:
ja ne idem - a kada vec pisem moram da prokomentarisem: smesno(a mozda i tuzno) je to sto im je jedini motiv lova - oni cak ni ne razgovaraju medjusobno...

Inače motiv dolaska fudbalera u Čelziji je taj što vole Romana Abramoviča i njegovu suprugu asimpatišu njegovu jahtu od 78metara.
Nije novac u pitanju :wink:

Nemam pojma ko su ti koje pominjes...

Ali u neku ruku si u pravu...ovce i jesu za sisanje

znas li sta drugo reci osim "ovce i jesu za sisanje" ? ili " dzabe ste krecili "? :roll:

:arrow: imas problem
 
Pera_Zdera:
Bijelo Dugme jeste jedan od najlegendarnijih YU (ili exYu) bendova.
Imali su mnogo hitova, bili su medju najpopularnijima i za svoje vreme su bili jedna od snaga koja je vukla Yu rock napred. Bili su medju prvima u rok fazonu.
sve to verovatno stoji, ali ja ih nikad nisam slusao niti simpatisao. jednostavno ne pripadaju mom vremenu. ta prica je ispricana. mozda su krajem sedamdesetih i vukli yu-rock napred, ali danas ga samo vracaju nazad u to vreme... golden je u pravu kada kaze da su ovce za sisanje... bregovic je majstor da izmajmunise masu i uvali im jedan proizvod pet puta. ubedjen sam da ce na koncertima 70% publike pripadati generaciji koja je imala manje od 10 godina kada se bend raspao...

uostalom, zasto je ova tema postavljena na novom sadu kada su najavljeni samo koncerti u sarajevu, beogradu i zagrebu...
 
Gledao sam na PINK tv ( u nekoj emisiji ), skupili se svi ( bjelo dugme ) , i tad sam video da je to gomila alko-narko-budala ! Medjusobno se negotive ( sto je ocigledno ), i kao oni ce da zabave masu ?
Probali su da pevaju uzivo ...ne bi me iznenadilo da nekom od njih pukne glas tj. desi se nesto pre koncerta - pa ispale masu !?
Nikad nisam imao uvo za njih !
 
Pa, naravno da pevaju zbog love, a ko to ne radi od nijh?
Bilo kako bilo, ako izuzmemo njihove motive i politiku, vecina njihovih pesama je postala " kultna", one se pevaju u raznim prilikama, srecnim i tuznim, tako da ko voli nek' izvoli! Bolje da mladi narastaji idu na njihov koncert, nego u " Tocak"!
 
nesons:
Gledao sam na PINK tv ( u nekoj emisiji ), skupili se svi ( bjelo dugme ) , i tad sam video da je to gomila alko-narko-budala ! Medjusobno se negotive ( sto je ocigledno ), i kao oni ce da zabave masu ?
Probali su da pevaju uzivo ...ne bi me iznenadilo da nekom od njih pukne glas tj. desi se nesto pre koncerta - pa ispale masu !?
Nikad nisam imao uvo za njih !
A šta bi ti hteo, Nenose, da se grle i ljube u studiju, na ulici, kafani ?!? :shock:
Da sviraju DŽABE ?!? :shock:
A ko da ZABAVI MASU : Baja mali - knindža ili Tompson ?!? :shock:
 
DOKONI UM:
mackica ns:
DOKONI UM:
"...Mi smo ovde samo zbog para, drugo nas ne zanima- na brzinu uzmi lovu i beži...još dok traje predstava..."
To su, bre, Kud idijoti, a ne dugmići :P

Ozbiljnooo :shock: :?: :shock:
A ja sam mislio da si shvatila da je to vezano za onaj post o tome da DUGMIĆI sada ponovo sviraju samo da bi zaradili ... :lol:
Ma, shvatila sam, ali sam htela da se pravim važna :P Kao - znam ja :roll: :lol:
 
krvolok:
nesons:
Gledao sam na PINK tv ( u nekoj emisiji ), skupili se svi ( bjelo dugme ) , i tad sam video da je to gomila alko-narko-budala ! Medjusobno se negotive ( sto je ocigledno ), i kao oni ce da zabave masu ?
Probali su da pevaju uzivo ...ne bi me iznenadilo da nekom od njih pukne glas tj. desi se nesto pre koncerta - pa ispale masu !?
Nikad nisam imao uvo za njih !
A šta bi ti hteo, Nenose, da se grle i ljube u studiju, na ulici, kafani ?!? :shock:
Da sviraju DŽABE ?!? :shock:
A ko da ZABAVI MASU : Baja mali - knindža ili Tompson ?!? :shock:

Baja ! bajo ! :lol: :lol:
mini,mini,mini......suknja ! :lol:
Tompson ? ...gde ga nadje :shock:
 

Back
Top