Big Brother VIP. Kako vam izgleda?

smokvicica:
a goga opasna.mali dodji teti malo do kupatila,da ti teta nesto pokaze.jadan ogi i da je hteo da se brani,ne moze.ja mislim da tu nema nikakvih emocija,nego ja goga, jedina smuvala najboljeg frajera u kuci.sad mi zavide i samo o meni pricaju.

zaboravila si da pored maca *****.

a to ti je goga namerno uradila da bi sto duze ostala u kuci, da bi se mi nadala necemu, ali nicega nece biti,a ako bude onda ce da bude
 
svejeok:
Sad sam gledala izbacivanje i ne mogu da verujem da Marta nije izbacena, bas iritira svojom pojavom, ponasanjem, neprirodno se ponasa, bljakkkkk i ljudi izbacise dobrocudnog Big Laleta? :confused:

Pa bas zato sto je dobrocudan su ga i izbacili...njima su u kuci potrebni ljudi koji ce se svadjati i prozivati,sada ce biti frke i oko spremanja klope,sutra su javne nominacije pa ce spasti maske (ja te volim pa te zato i nominujem),gledaj sutra kako se pojedinci iskusno uvlace u bulju ostalima...

...i zamalo da zaboravim...ona bosanka svakog dana sve ruznija...i Gogu nebih izbacio nego bi je isutirao iz kuce !!!
 
Lea_RBD:
Nisu bas nesto...trebali su ubaciti Tijanu Dapcevic i tako neke budale,da bude zabavno...

Ufffff , a Tijana je zanimljiva da padnes u nesvest ! Kao ja kad spavam . Foliranti namazani . Jos im ona fali ...

Lea_RBD:
Maja je bila zakon....*ebala im je svima kevu!!!!!

Maja uvlaka ? Mislis na onu Maju koja se uvlacila Jadranki za jednu najobicniju nominaciju ? Za krupniju stvar bi prodala kevu !

A,da . Umalo da zaboravim . Pre nego sto je poceo V.B. VIP trebali ste da znate jedno - da ce ovaj V.B. biti znatno manje zanimljiv od onog kada su u njemu bili "obicni , normalni" ljudi . Ovi su se vec mnogo puta pojavljivali pred kamerama , tako da su sto se toga tice iskusniji . A i karijere im prilicno zavise od toga kako ce se pokazati u kuci , tako da nisu opusteni onoliko koliko bi mi voleli da budu i zato se ne ponasaju prirodno . Samim tim i nije toliko zanimljivo kao u proslom serijalu . Ovaj je ( kao sto je neko pre mene vec rekao ) podsetnik da V.B. jos uvek postoji i to nam je to do septembra ...
 
kada sam videla da ulaze narodnjace,pomislila sam da ce biti katastrofa!ali meni su one sad potpuno ok,kakve su one glumice i ona manekenka...tuga!ove su bar opasne,znaju da se bore i vidi se da su se borile da bi postigle nesto,a ne ko one smracice sto samo placu i zive pod staklenim zvonom,ko da su ne znam ni ja sta,a pola populacije nije ni culo za njih!!!naravno pedja je car,maca je ok a i djetic!ognjen je super,mislila sam da je napucan!
 

Back
Top