Bežični prenos energije

U svakoj školi ima kuhinja. Ti dodji na klopu, a školu možeš i da obilaziš. Kod nas se to zovu "slepi putnici". Nama je svejedno, svako biva nahranjen i napojen. Kada osetiš glad, samo izvoli.

Slobodno se posluzi nasom hranom mi smo velikodusni i dobronamerni. Nemoj pogresno da me shavatis, nije da ti brojim ali to ti je vec peta sarma.:-)
 
rasa77:
Sta ima da se popije?, ako uopste ima nesto?
Idi dole kod Intre u podrum. Takav sortiment još nisi video. Ovde ti nemožemo davati informacije. Bićemo optuženi za spamovanje pa će naše fiskulturno odelenje na čelu sa Velišom tužioca morati da :
k046.gif
a014.gif
malo prevaspita.
 
v.v.ilic:
Jedan drug koji je video ovaj link me je pitao: "Jeli bre, znas li da govoris Ceski?. Ja sam mu odgovorio: "Paaa..., mozda i znam nikad nisam probao."
E, onda sam probao i video da ne mogu da razumem ni onih 30% koje ti pominjes.
Bez zezanja, veoma sam zainteresovan ako bi hteo da prevedes i ako moze u nekoliko recenica da ne bi izgubio mnogo vremena jer vidim da si angazovan na mnogim temama.
 
stnco:
Jedan drug koji je video ovaj link me je pitao: "Jeli bre, znas li da govoris Ceski?. Ja sam mu odgovorio: "Paaa..., mozda i znam nikad nisam probao."
E, onda sam probao i video da ne mogu da razumem ni onih 30% koje ti pominjes.
Bez zezanja, veoma sam zainteresovan ako bi hteo da prevedes i ako moze u nekoliko recenica da ne bi izgubio mnogo vremena jer vidim da si angazovan na mnogim temama.
Poslaću ti na PP kada budem imao malo više vremena. Inače se radi o uspešnom prenosu enegrije na male daljine. U gornjim postovima sam objasnio ukratko.
PS: 30% češkog se odnosi na govorni jezik. Onaj od 300 reči koje upotrebljavamo svakodnevno. :wink:
 
v.v.ilic:
Sačekaj još malo. Vidiš da mi Vidusa ne da vreme za tako nešto. :wink:
Evo cekao sam i nikako da docekam. Ne znam zasto se vise bavis Vidusom. On se izjasnio. Zeli da proturi boziju svemoc kroz brojeve pa kao takav ne zavredjuje paznju. Nekako bih razumeo da je one silne brojeve (ako su tacni) pripisao mozda nekoj civilizacija koja je posetila Zemlju u proslosti poput Eriha fon Denikena. Ali cim je u to upleo Boga onda vidis da je Bogom zanesen pa ne vidi dalje od njega (a znas da je moj "patent" da je Bog u glavi vernika). Znaci Vidusa ne vidi sta se oko njega desava iako i Vek nauke prodje.
No, mozda bi mogao da ukratko prevedes onaj tekst o prenosu energije bas ovde, jer sigurno da nisam jedini koji je zainteresovan. Normalno da ne moras prevoditi sve vec samo glavne stvari sa fizickim osnovama.
 
stnco:
Evo cekao sam i nikako da docekam. Ne znam zasto se vise bavis Vidusom. On se izjasnio. Zeli da proturi boziju svemoc kroz brojeve pa kao takav ne zavredjuje paznju. Nekako bih razumeo da je one silne brojeve (ako su tacni) pripisao mozda nekoj civilizacija koja je posetila Zemlju u proslosti poput Eriha fon Denikena. Ali cim je u to upleo Boga onda vidis da je Bogom zanesen pa ne vidi dalje od njega (a znas da je moj "patent" da je Bog u glavi vernika). Znaci Vidusa ne vidi sta se oko njega desava iako i Vek nauke prodje.
No, mozda bi mogao da ukratko prevedes onaj tekst o prenosu energije bas ovde, jer sigurno da nisam jedini koji je zainteresovan. Normalno da ne moras prevoditi sve vec samo glavne stvari sa fizickim osnovama.
Samo upadica, dok čekamo prevod i bez namjere da remetim temeu (i mene interesuje bežični prenos energije).
Bog jeste u čovjeku ali i van njega, a čovjek jeste u Bogu ali nije van njega.
 
stnco:
Evo cekao sam i nikako da docekam. Ne znam zasto se vise bavis Vidusom. On se izjasnio. Zeli da proturi boziju svemoc kroz brojeve pa kao takav ne zavredjuje paznju. Nekako bih razumeo da je one silne brojeve (ako su tacni) pripisao mozda nekoj civilizacija koja je posetila Zemlju u proslosti poput Eriha fon Denikena. Ali cim je u to upleo Boga onda vidis da je Bogom zanesen pa ne vidi dalje od njega (a znas da je moj "patent" da je Bog u glavi vernika). Znaci Vidusa ne vidi sta se oko njega desava iako i Vek nauke prodje.
No, mozda bi mogao da ukratko prevedes onaj tekst o prenosu energije bas ovde, jer sigurno da nisam jedini koji je zainteresovan. Normalno da ne moras prevoditi sve vec samo glavne stvari sa fizickim osnovama.
Ako ovo očekuješ a mislim da si zato i hteo da ti prevedem, onda čekaš uzalud. Nema nikakvih objašnjenja o načinu prenošenja niti o njenim metodama. Čak štaviše, ni ja nisam razumeo o kakvim talasnim dužinama govore, kada su sve ove do sada poznate, zauzete. To je čist populistički text.
 
ristob:
Samo upadica, dok čekamo prevod i bez namjere da remetim temeu (i mene interesuje bežični prenos energije).
Bog jeste u čovjeku ali i van njega, a čovjek jeste u Bogu ali nije van njega.
Ne znam sta podrazumevas pod Bogom ako tvrdis da je Bog u coveku i covek u Bogu. Ne razumem ovo "vrzino kolo".
Bog je ipak samo u coveku i to konkretno u glavama vernika, dakle umisljen, jer da je izvan njega onda bi ga svi spoznali i ne bi bilo ovakvih kao ja. A video si na nekim temema da nisam jedini. Znam za bajku "Carevo novo odelo" pa u tom smislu ne moras da se trudis.
 
v.v.ilic:
Ako ovo očekuješ a mislim da si zato i hteo da ti prevedem, onda čekaš uzalud. Nema nikakvih objašnjenja o načinu prenošenja niti o njenim metodama. Čak štaviše, ni ja nisam razumeo o kakvim talasnim dužinama govore, kada su sve ove do sada poznate, zauzete. To je čist populistički text.
Bas steta jer je sama mogucnost veoma raspalila moju mastu. Tesla je ovo pokusavao i sve nesto mislim da je moguc prenos velike kolicine energije na daljinu da bi vec bio otkriven. Ali nikad ne reci nikad.
 

Back
Top