Beži dok si živ i zdrav, potopiću ovaj splav

Screenshot_20230104-154527_Samsung Internet.jpg
 
Među uhapšenima nakon potonuća Fristrajlera su, kako saznaje Telegraf.rs, menadžer, direktor i vlasnik splava.

Njima je zaprećena kazna od 1 do 8 godina zatvora.

Zajedničku akciju sproveli su MUP, peto odeljenje UKP i Treće osnovno javno tužilaštvo.

Podsetimo, troje ljudi je uhapšeno, među kojima i jedan grčki državljanin, zbog incidenta na splavu "Fristajler" u Novogodišnjoj noći kada je splav počeo da tone, potvrđeno je Telegrafu.

Reč je o krivičnom delu protiv opšte sigurnosti.

Podsetimo, posle ponoći 1. januara "Fristajler" je počeo da tone. Nastala je opšta panika, ali su srećom gosti i osoblje splava uspeli da pobegnu.

https://www.telegraf.rs/vesti/hronika/3609465-uhapseni-menadzer-direktor-i-vlasnik-fristajlera
Prosto je nemoguce da neko drzi splav a da nije u sns-u.
Bice pusteni do Sretenja.
 
1688530697640.png

Зашто апсолутно сви медији крију лице и име и презиме овог криминалца (а не познатог боксера јер таквог у Србији немамо) који је претукао човека скоро насмрт
Ако је у бесктву и ако га наводно тражи полиција, зашто није објављена фотографија са свим подацима да би грађани могли да га пријаве ако га виде
Зашто се крије име сплава и имена власника сплава на коме као обезбеђење раде овакви криминалци
Да ли зато што је јавна тајна да се на сплавовима од стране службе државне безбедности регрутују овакви криминалци и убице да заједно у сарадњи са власницима сплавова дилују кокаин и друге дроге под заштитом власти
 
Jedino sto mi se svidja je sto spasavaju ljude uz stalnu podrsku trubaca, nema da se padne u emocijama i nacionalnoj podrski , da je trebalo , svi bi na Jarinje jel da...

Da se otvori tekuci racun da se uplacuje pomoc za obnovu splava, jedino je to neko pristojno resenje.....jer ocigledno je nacionalni simbol....uz sve opcije sta se moze desavati na njemu...
E bilo bi mi drago da je svirao Dejan Petrović, da se malo izreklamira. Moj zemljak.
 

Back
Top