Beži dok si živ i zdrav, potopiću ovaj splav

Jasna

Stara legenda
Moderator
Poruka
82.859
Untitled-1-copy.jpg


Tokom dočeka Nove godine u Beogradu potonuo splav Fristajler
opširnije


Stoja prizvala nesreću?
 
Drustva za osiguranje ne primaju u osiguranje splavove. Preveliki je rizik od potonuca a bogme i od pozara.
Rezervacija 1000€, bure za splav 20
Gazda duplirao broj gostiju, ne brini za popravku...

Da je objekat pravio od dedovine bila bi to VIP sedeljka za 50 ljudi, ovako... Pranje para...

Žao mi mene,zabole me za njega i goste koji imaju 1000 evra za noć

Mora da su muškarci vukli žene za kosu da izadje pre njih...
Znam šta je bilo na Konkordiji pre petnaest godina...
Koji Holivud... To samo na filmu...
 
Jedino sto mi se svidja je sto spasavaju ljude uz stalnu podrsku trubaca, nema da se padne u emocijama i nacionalnoj podrski , da je trebalo , svi bi na Jarinje jel da...

Da se otvori tekuci racun da se uplacuje pomoc za obnovu splava, jedino je to neko pristojno resenje.....jer ocigledno je nacionalni simbol....uz sve opcije sta se moze desavati na njemu...
 
Da je sreće da sva ta gowwna od splavova potonu.
Onakvo ruglo na reci nisam video nigde.

Doduse, ima nesto slicno u Moldaviji, ali to je taj nivo kulturne razvijenosti.
Ja sam jednom bio na freestajleru , bio je prepun policajki van duznosti policajaca, krimosa, ali i normalnog politicki povezanog sveta, i ne mogu reci da je van mentaliteta naroda, nije...bukvalno je u smislu svako nadje sta hoce ili bude u blizini neceg novog da proba....bas kao sto funkcionise i medij TV ili javna drustvena scena, gde se trazi identitet preko podobnosti i mediokritetskog prestiza..
Na Lukas tip splavovima je vec malo drugacije, tu je vec ubrzan hod ka seksu , moci i novcu i intezivnije je pa zalutale ovcice ne mogu uvek da izbegnu upadanje u te tokove , dok se opasulje...
Mada moderni mladi to i zele, zele intezivno upadanje u nevolje pa da spoznaju sta ne zele...
 
Ja sam jednom bio na freestajleru , bio je prepun policajki van duznosti policajaca, krimosa, ali i normalnog politicki povezanog sveta, i ne mogu reci da je van mentaliteta naroda, nije...bukvalno je u smislu svako nadje sta hoce ili bude u blizini neceg novog da proba....bas kao sto funkcionise i medij TV ili javna drustvena scena, gde se trazi identitet preko podobnosti i mediokritetskog prestiza..
Na Lukas tip splavovima je vec malo drugacije, tu je vec ubrzan hod ka seksu , moci i novcu i intezivnije je pa zalutale ovcice ne mogu uvek da izbegnu upadanje u te tokove , dok se opasulje...
Mada moderni mladi to i zele, zele intezivno upadanje u nevolje pa da spoznaju sta ne zele...

Pa nas mentalitet nije mentalitet nego dijagnoza. Splavovi su jedan od simptoma te dijagnoze.
 
Jedino sto mi se svidja je sto spasavaju ljude uz stalnu podrsku trubaca, nema da se padne u emocijama i nacionalnoj podrski , da je trebalo , svi bi na Jarinje jel da...

Da se otvori tekuci racun da se uplacuje pomoc za obnovu splava, jedino je to neko pristojno resenje.....jer ocigledno je nacionalni simbol....uz sve opcije sta se moze desavati na njemu...
Zanimljivo da su trubači prvi napustili lađu koja tone...

U filmu su ostali. U stvarnosti nije bilo mesta za njih na spasilačkim čamcima...
 

Back
Top