Bez tebe

Често га се сетим. Мислим, оно, пролазила сам ту свакодневно, и увек га виђала испред, у дворишту. Туга.
 
Често га се сетим. Мислим, оно, пролазила сам ту свакодневно, и увек га виђала испред, у дворишту. Туга.
Jeste, to je izuzetno dobra porodica. Deda i baba su mu još živi. Bolje da ih je sve pobio... A sećaš se verovatno i one plavojke što je radila u onoj igraonici u to vreme. Baš tu.
 
uh ima nešto magično privlačno i u tragediji naročito u prepričavanju iste.
julija i romeo su školski primer. svi smo čitali lektiru jel da?
dobro aide neki su čitali samo kritiku
ali sav taj marketing koji im je obezbedio popularnost do te mere da je gomila parova htela da završi na isti način
bizarno je kako se nešto toliko glupo zapati međ narodom
 
Pade mi ovako brzinski i ona njihova "ona sve zna, ona je moja, njoj sam rekao sve...", pre nego sto je otkrio Isusa Cane je zvucao prilicno bizarno, potencijalna zeljovina.
 
Ne samo to...bio je davno jedan u nizu događaja iz mog kraja, kada je devojka raskinula sa mladićem. Nakon toga je on prvo ubio nju, pa sebe!Ostavio je iza sebe oproštajno pismo njenim i svojim roditeljima, gde je pisao da ne može živeti bez nje!Uvek me prožme jeza, kad god čujem nekog da izgovara takve reči. Pritom nije ni normalno tako razmišljati, niti je uopšte tačno.Horor na kvadrat!
Gomno uopšte nije moralo nju da ubije.
 
Gomno uopšte nije moralo nju da ubije.
Bila je mlada 20 i kusur godina.Još jedinica, valjda. Da je prepoznala da nešto s njim nije u redu...možda bi se bolje čuvala! Zabavljali su se par godina na faks-u i ona ga ostavila. Kasnije je nabavio pištolj ili uzeo od nekog...i zavio dve kuće u crno, zbog patološke ljubomore.Neki ljudi bolje da se uopšte nisu ni rodili!Nije ljubav za svakog.
 
Pa nie, proživljavala sam i ja tu bol, al' ja to zovem "nedostajanje". Isplači se, opijaj se, druži se, kuliraj, šta sad. Nisam posesivna i jasno mi je da mogu fino da živim bez ikoga. :mrgreen:
A i dovoljno sam samosvesna da skapiram da se ne vrti sve oko mene, te ako se ja ne ostvarim u bilo kom pogledu pa i ljubavnom, neće svet da stane. He he he
 
bilo je dana kada sam mislila.
bilo je nekoliko osoba za koje sam mislila....

ali kad sam prešla jednu kritičnu brojku umiranja na rate zbog tih muškaraca opasnih po moje egzistiranje
a i dalje sam mrdala i bila veoma živahna i raspoložena da se zaljubljujem dalje i više
shvatila sam da je to u stvari pogrešan koncept koji mi je neko usadio
jedna ljubav za ceo život pa još i da umreš zbog nje
malo sutra :z;:
Pa jbg...triput bog pomaze, cetvrti put si zombi...:)
 

Back
Top