Bez gacica..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja jednostavno moram priznati ovom prilikom... da ne nosim gaće.
Lakše mi je kad se svlačim.

to me odmah asocira na neku prljavost. :mrgreen:
nista lepse od muskog tela u boksericama, ovako je sve na izvolte odmah i dosadno je
kad ih muskarac ima taj trenutak kad ih zena povuce a on se pokaze u svojoj puno velicini je nemerljiv u odnosu na ovo tvoje..degute krajnje.
 
meni se dopada ovaj retro stil.zaista su seksi, i pri tom stite bubrege.

D55F0E2B.jpg

Šta ti je ovdje sexy matere ti ? :dash:

Ovo babe nose. :rtfm:
 
to me odmah asocira na neku prljavost. :mrgreen:
nista lepse od muskog tela u boksericama, ovako je sve na izvolte odmah i dosadno je
kad ih muskarac ima taj trenutak kad ih zena povuce a on se pokaze u svojoj puno velicini je nemerljiv u odnosu na ovo tvoje..degute krajnje.

Nosio sam ja i boxerice, ali pošto volim prditi, ne ustručavam se ni u masi da ga deknem, često mi se dešavalo da isprljam gaće, pa me onda bude sramota kad se trebam skinuti..
 
Izgleda da je hit u svetu, pa i kod nas, da zene sve cesce ne nose gacice isod kratkih suknjicam haljinica... bar one poznate cice.. pitanje za devojke.. da li i vi to radite?:rumenko:

mozda ce zvucati glupo ali ja imam taj trip povremeno volim da se setkam po kuci tako ili u muskim boksericama....ili recimo kad izlazim u neki klub i nosim neku usku haljinu obicno se ocrtavaju sto mi ruzno izgleda a i extra mi je osecaj da nemas gacice i niko to ne provaljuje ...ne znam mozda nisam normalna

ovo sam citirala sebe :rumenko: ovaj post sam napisala davne 1 Maj 2011 - 23:52
 
mozda ce zvucati glupo ali ja imam taj trip povremeno volim da se setkam po kuci tako ili u muskim boksericama....ili recimo kad izlazim u neki klub i nosim neku usku haljinu obicno se ocrtavaju sto mi ruzno izgleda a i extra mi je osecaj da nemas gacice i niko to ne provaljuje ...ne znam mozda nisam normalna

ovo sam citirala sebe :rumenko: ovaj post sam napisala davne 1 Maj 2011 - 23:52

mislim da je strasno sexy kad riba ima na sebi muske bokserice ili majcu...:ok:
 
mozda ce zvucati glupo ali ja imam taj trip povremeno volim da se setkam po kuci tako ili u muskim boksericama....ili recimo kad izlazim u neki klub i nosim neku usku haljinu obicno se ocrtavaju sto mi ruzno izgleda a i extra mi je osecaj da nemas gacice i niko to ne provaljuje ...ne znam mozda nisam normalna

ovo sam citirala sebe :rumenko: ovaj post sam napisala davne 1 Maj 2011 - 23:52

Ako je uska,obicno je i kraca(u vecini slucajeva) ...kako onda sednes?Ili stojis mozda citavu noc?:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top