Besplatan SMS sa promenom identifikacije!!!

Možeš li mi molim te pojasniti kako to...jer je neko podesio da sam ja nekome slala poruke,i zaista su sa mog broja,a ja to nisam uradila...a nije mi niko uzimao telefon...Ili mi još bolje objasni kako mogu ja to da uradim da bi im dokazala da nisam ja...
I hvala ti mnogo,skinuo si mi kamen sa srca...
Ti NE mozes nikako da dokazes da to nisi ti poslala osim da taj neko vidi sa kojeg korisnickog centra je ta poruka poslata pa da taj neko ti poveruje da to ipak nisi ti uradila. Ako pak hoces ti to nekome da uradis, onda otvori nalog na SKYPE, uplati neki kredit od par eura i podesi nalog da ti se poruke salju kao npr sa tvog broja telefona a ne sa SKYPE programa [vrlo je lako - u opcijama] i to je to. Ako ti sad opet nista nije jasno cimni me na priv poruke, ostavi broj pa cu te pozvati da ti detaljnije objasnim jer nemogu tako detaljno ovde. Prsti me zabolese od kuckanja :D
 
Ti NE mozes nikako da dokazes da to nisi ti poslala osim da taj neko vidi sa kojeg korisnickog centra je ta poruka poslata pa da taj neko ti poveruje da to ipak nisi ti uradila. Ako pak hoces ti to nekome da uradis, onda otvori nalog na SKYPE, uplati neki kredit od par eura i podesi nalog da ti se poruke salju kao npr sa tvog broja telefona a ne sa SKYPE programa [vrlo je lako - u opcijama] i to je to. Ako ti sad opet nista nije jasno cimni me na priv poruke, ostavi broj pa cu te pozvati da ti detaljnije objasnim jer nemogu tako detaljno ovde. Prsti me zabolese od kuckanja :D
Ok,hvala ti mnogo,barem mi je lakše da znam da je moguće da se to uradi,ok,javljam se na pm...malo kasnije,,,:D
 
Ima tema o tome . Uglavnom u mom slucaju :

1.Sezampro mi daje preko njihovog servisa 50 besplatnih sms poruka .

2.Za korisnike MTS 064/065/066 postoji besplatan servis na http://www.mtsmondo.com/sms

3.Sajt www.wadja.com preko kojeg mozete slati neogranicen broj poruka ( male porukice do 90 karaktera )
Ne bih baš rekao da je ovo odgovor na pitanje iz 1-og posta! Treba čitati malo pažljivije šta drugi pišu.

@jerotije
Kad preko Skypa ili nekog drugog servisa pokušaš da pošalješ SMS, najpre trebaš da registruješ broj (bar je tako sa većinom ovakvih servisa) sa kog hoćeš da pošalješ poruku. Čak i da napišeš tuđi broj, tebi na taj broj mora da stigne šifra sa kojom ćeš da se uloguješ. Kako ćeš da primiš šifru, ako uopšte ne koristiš taj broj? Koristim i ja Skype tako da mi je ova procedura poznata. Znači, po meni ovako ne može. Možda postoji neki drugi način za slanje sms poruka preko tuđeg broja (ali tu već zalazimo u neke druge vode), kao što postoje i fake e-mailovi. ;)
 
Ima tema o tome . Uglavnom u mom slucaju :

1.Sezampro mi daje preko njihovog servisa 50 besplatnih sms poruka .

2.Za korisnike MTS 064/065/066 postoji besplatan servis na http://www.mtsmondo.com/sms

3.Sajt www.wadja.com preko kojeg mozete slati neogranicen broj poruka ( male porukice do 90 karaktera )
Moraš pažljivije čitati,znam da postoji tema o kojoj ti pričaš...Ovo je nešto drugo...
 
Čak i da napišeš tuđi broj, tebi na taj broj mora da stigne šifra sa kojom ćeš da se uloguješ. Kako ćeš da primiš šifru, ako uopšte ne koristiš taj broj?
Da, u pravu si, to sam potpuno zaboravio. Veoma daaaaavno sam se registrovao na Skype i koristim bas tu funkciju da sam taj detalj potpuno zaboravio. Izvinjavam se i GoldenRetriver-ki i ostalima :cry:
 
a lepo covek objasni na drugom delu foruma

Poruke se salju preko mozilinog Add-ons, World Sms
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/9284

pored ikonice Home pojavi se ikonica mobilnog aparata, kliknete na nju i otvara se programcic za slanje poruka
odaberete zemlju u koju zelite da posaljete poruku


Vazna stvar !!!!!!!!!!!!
umesto Serbia izabrati Croatia iliti Hrvatska shto mi kazemo..
izaberesh mrezu T-Mobile
izmenish 385 u 381 dodash 64 ili 65 ili 66 ili 60 ili 62 ... zavisi koji vam treba i kucash broj npr ovako 381641234567
i obavezan je onaj kod protiv spamera i posaljete poruku...poruka stize u roku od 5-10 sekudni... drugu u Australiji poruke stizu iz momenta


sto se ogranicenja tice, ja na poslu poslao oko 30ak poruka, a kod kuce 5-6 poruka i pojavi se limit,
al sam slao odmah jednu iza druge istom korisniku pa se pojavi poruka null, e kada se pojavi poruka null,
zatvoris Add-ons sacekas 10ak 15 min i poruke opet mogu da se salju...
 

Back
Top