besplatan download filmova

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
khm, kada imash extra brzu konekciju verovatno da...
ali ne planiram JA da ih skidam 8)

dajte ljudi - zar niko ne zna?

pre sam bio postavio ovu temu, ali je ostala na starom forumu... imao sam oko 20 odgovora, ali sve sajtove zaboravio :(

tako je to kada ne koristish bookmarks
 
Pa najbolje je da imas neki peer to peer program, tamo skidas cele tzv. torente, znaci filmove, citave albume, programe, svasta...Ja koristim BitComet i on ima ubacen u opciji favorites mnogo sajtova gde mozes skinuti sta pozelis
 
maniaccc:
To i ja kazem, ali svi se zakacili za sajtove...
Po meni je najbolji LimeWire i najbrzi.
Nikako se ne snalazim sa torrentima, inace pokusao sam preko BitSpirita.

Ja sam isprobala mnoge p2p programe, ali bitcomet mi najvise lezi i jako je jednostavan za upotrebu.Kao sto sam rekla gore ima u sebi vec ubacene sajtove gde skidas torente i to po odredjenim kategorijama.Nego ne znam sto se ne snalazis sa tim torentima.Sta te muci?
 
maniaccc:
Kad god skinem neki torrent otvorim ga sa BitSpiritom i makar imao on 500 seeder-a nece da se makne sa 1-2 kbps, dok mi preko LimeWire-a ne pada ispod 20, inace imam ADSL 256 kbps.
uh na toj brzini bi trebalo samo da steka.Da li ti uopste pokazuje da downloaduj-e.Ja imam kablovski na 128 i skine mi film od 700mb za tri dana i to sa prekidima.Ma da nisu oni portovi u pitanju, nekad i to treba podesiti.Recimo na sajtu podzemlje(to je za nase domace torente) traze podesavanje portova.Od vseg srca ti preporucujem Bitcomet, neces imati tih problema.
 
Ima milion torrent programa, posto si pocetnik, Azureus pusti za sada dok ne naucis malo vise, inace je pisan u javi i crpi najvise memorije od svih programa a nije ni bolji od drugih, tj. svi su manje vise isti i to se brzo shvati kad se nekoliko isprobaju i ljudi se onda zaustave na onom koji im vizuelno vise svidja...
Dugo se bavim torrentima pa znam sta pricam a moja preporuka ti je µtorent koji sve vise i vise ljudi koristi, trosi ubedljivo najmanje memorije, ima sve potrebne opcije, jednostavan je, ne treba ti instalacija...
Ja sam ga probao pre par meseci i od tada samo njega koristim!
Po ovome sto sam napisao zakljucujes da ti je moj savet -torrenti- najbrzi nacin za skidanje i najpopularniji, s tim sto moras malo da naucis princip rada ali na svakom torrent sajtu ima detaljno objasnjenje i uputstvo, nije tesko...
Nas najbolji torrent sajt je www.podzemlje.com
ima i drugih ali oni su bleda imitacija podzemlja, samo moras paziti na ratio jer je to antileech sajt!
Eto bas sam danas skinuo jedan DVD (prva bracna noc) za manje od 7 sati pa evo i imam inspiracuju da im malo pohvalim sajt!
Ako te interesuju strani filmovi, mozes isto tamo pitati na forumu i dobices brzo link ...
 
Mislim da ne moze tu nista da se namesta, nego jednostavno skidaj file-ove sa sto vise host-ova, to ti je onaj broj pored imena file-a.A i pogledaj da li ti je ukljucen upload, tools - options - upload - slots, i tu upisi sve nule, a ko nije to, onda probaj tools - options - downloads - download bandwidht i podesi na 100%...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top