Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Pa ja svakako nemam znanja da komentarisem kineski model Ali uspio je da od kine napravi KINU.Нико нема јасну економску визију.
Запад сада има тај хибридни капитализам, али Кина са својим државним капитализмом, још увек није понудила ништа што би свет копирао, мислим на модел економског система.
Њихов модел државног капитализма. Да којим случајем и запад прихвати такав модел, Срби и остали Балканци би се опет бунили, још више чак.Pa ja svakako nemam znanja da komentarisem kineski model Ali uspio je da od kine napravi KINU.
Gambino Sta ti mislis da je bolje u Americi u granama industrije koje Imaju neki povecan obim aktivnosti i sl. No Sta no overtime, rad praznicima I sl. A tek da vidis kako rade overtime svojom voljom i to bez placenih sata hahah da se dobije bonus inace zbogom Stan na manhatnu. Ah taj divni kapitalizamЊихов модел државног капитализма. Да којим случајем и запад прихвати такав модел, Срби и остали Балканци би се опет бунили, још више чак.
Неће Кинез да те пусти да викендом не радиш, а радним данима само 8 сати.
Tи причаш о Менхетну, а ја причам о најобичнијем кинеском просечном раднику.Gambino Sta ti mislis da je bolje u Americi u granama industrije koje Imaju neki povecan obim aktivnosti i sl. No Sta no overtime, rad praznicima I sl. A tek da vidis kako rade overtime svojom voljom i to bez placenih sata hahah da se dobije bonus inace zbogom Stan na manhatnu. Ah taj divni kapitalizam
Нови АТХ сада је СНП 500 скочио за још 1,55%, док је Насдак за 1,29%.![]()
Што се тиче берзе и индекса СНП 500, он је јуче направио коначно свој рекорд од 6187 $. Криза је трајала од фебруара.
A Насдаков нови АТХ је 22.602$.