Beogradske dokone domaćice

a sto tebi smetaju bg dokone domacice, a ns ili ny dokone ti ne smetaju?
imas pik na neku odredjenu, mislim tako deluje, inace ih ne bi razdvajala?

ako je pitanje bilo meni upuceno, da pojasnim - uopste mi ne smetaju dokone domacice, iskreno boli me uvo za njih, ali sam mislila da je interesantna tema za neku zabavnu pricu,sto izgleda ovde nije moguce. vec napisah da je tema otvorena na Beogradu pa otud i takav naziv,da je otvorena na Zrenjaninu u naslovu teme bi pisalo zrenjaninske dokone domacice. jel sad jasnije?
a kad budem imala pik na neku odredjenu onda ce pisanije biti upuceno na tacno odredjenu adresu, jer ja ne uvijam i ne zavijam.
treba li jos nesto da pojasnim?
 
zaboravila si one koje rade na nekome

pa ono jes :lol: ali, nisu dokone. beogradske domaćice su vredne.
hoću reći - ili si dokona ili si domaćica.:mrgreen:

Tema je na Beogradu i zato je tema o beogradskim dokonim domacicama,toliko bi bar trebalo da bude jasno.
a je l postoje teme i o domaćicama iz drugih gradova na odgovarajućim pdf-ima, ili je to, smatraš, samo beogradski specijalitet?
 
Poslednja izmena:
pa ono jes :lol: ali, nisu dokone. beogradske domaćice su vredne.
hoću reći - ili si dokona ili si domaćica.:mrgreen:


a je l postoje teme i o domaćicama iz drugih gradova na odgovarajućim pdf-ima, ili je to, smatraš, samo beogradski specijalitet?

ocigledno ne moze da se shvati, pa ne vredi ni objasnjavati.
a ako te zanima da li postoje teme i o domaćicama iz drugih gradova na odgovarajućim pdf-ima,prosetaj po istim pa vidi.
ako nema, a tebe zanima, ti otvaraj teme. nemoj mene da pitas.:manikir:
 
Poslednja izmena:
Ako ne radis odakle ti pare? Ili ti muz radi,ili zivis na racun roditelja ili je kriminal u pitanju...Nema drugo

A u Beogradu ima 2 miliona snobovskih dokonih domacica. Ako ima 1.2 miliona ljudi ima 2 miliona dokonih,ne znaju sta ce sa sobom pa zive na plecima muza,roditelja ....

Nije red pitati nekoga odakle mu pare!!!!Ali nije nista od onoga sto je navedeno!!!Zaradila sam ih i pametno ulazem i zadovoljno trosim!!!!

I nisam snob i nisam dokona, samo uzivam u zivotu!!!!!
 
ocigledno ne moze da se shvati, pa ne vredi ni objasnjavati.
a ako te zanima da li postoje teme i o domaćicama iz drugih gradova na odgovarajućim pdf-ima,prosetaj po istim pa vidi.
ako nema, a tebe zanima, ti otvaraj teme. nemoj mene da pitas.:manikir:

nisam baš toliko dokona, pa da trošim vreme na pdf-ima koji me ne zanimaju uopšte....
 
Šta rade žene koje žive u Beogradu a nisu zaposlene i imaju vremena na pretek?
Piju kafu u Grinetu, šetaju Adom ili šopniguju u Ušću ili kinsekom centru, ili jednostavno ne zanju šta će sa sobom?

A da li se računaju penzionerke? To su idelane kandidatkinje, one stvarno imaju vremena na pretek :) One koje ja poznajem: idu u pozorište, kartaju se sa drugaricama, idu u bioskop, sede u kafićima, sunčaju se na Adi, čitaju sve novine, čitaju sve što izadje od knjiga (iz biblioteke, naravno), doteruju se, idu na preglede kod doktora, pa se opet kartaju, i tako. Jedva čekam da budem penzioner (imućni) u Beogradu.
 
Mislim da to nije bas tako idilicna slika. :)

Pre nekoliko godina pitam ja moju drugaricu koja zivi u Kanadi sta ona radi ceo dan kad su joj deca u celodnevnom boravku u skoli , a muz gradjevinski preduzimac..radi non-stop. Ona se nasmeje, izvadi "pantljicaru" kreditnih kartica i objasni mi da i njene drugarice isto ne rade, da shopinguju, da idu na razne tretmane i sl.

E, kod nas je to ipak drugacije. Nema se para za to, a i vecina zena je zaposlena.

Meni se cini da bih ja i dzaba radila samo da ne sedim kod kuce. :)
 
Meni se cini da bih ja i dzaba radila samo da ne sedim kod kuce. :)[/QUOTE]

Prvo, zena koja ne radi, ne mora da SEDI kod kuce!!!Ima toliko divnih aktivnosti, sem sopinga, koji mogu da ispune dan.Ne razumem zasto neko misli da je nezaposlenoj zeni dosano!Isto tako, ne mora se imati MNOGO para da se divno ispunilo vreme!

NIKAD
ne bih dzabe radila, ali ni nikad SEDELA kod kuce.(u znacenju koje se ovde potencira)!!!
 
Ok, nemoj da se ljudtiš. ja ne mislim da su žene koje ne rade dokone, samo kažem da bih više volela da idem na posao nego da sedim kod kuće. Imala sam periode u životu kada nisam morala da radim, i naravno da mi je dan bio ispunjen, nisam lenčarila niti se smarala, ali prosto više volim da izadjem iz kuće, i odem na posao.
 

Back
Top