Beogradska jezera

Da li Beogradjanima trebaju ova jezera?

  • Narod nema para 'leba da jede, koga još briga za jezera

    glasova: 1 11,1%
  • Nisu nam trebala ni do sada

    glasova: 0 0,0%
  • Ma, ko će to da sredi, tu treba puno para

    glasova: 0 0,0%
  • Dovoljna nam je Ada

    glasova: 0 0,0%
  • Treba da se barem očiste od smeća

    glasova: 1 11,1%
  • Značila bi puno za gradski turizam

    glasova: 2 22,2%
  • Bilo bi dobro za gradsko izletište, sportske i kulturne manifestacije i društvena okupljanjaja

    glasova: 5 55,6%

  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
Ni meni nije jasno....

Niko od nas nema para da ulaže u sredjivanje državnih jezera, niti se to traži...neki predlog, neki savet,..ideja neka šta da se radi...e,to, da...Kako, na koji način, naterati nadležne opštine da očiste nabacano djubre oko vode? Hajde,barem to da pokušamo..I to je nešto...To su deponije smeća oko vode i u vodi.....
 
Auuu, Beogradjani, Beogradjaniiiiii.....Ne morate ni da čistite djubre, ni kosite travu, kupujete novo drveće, farbate čamce......samo dajte neki predlog, savet....ideju..:lol:
Организовати групу грађана заинтересованих по овом питању, наћи везу у медијима, непрофитна организација која би контактирала приватнике са предлогом улагања уз узвратну рекламу на истом том језеру,... ни у свету појединци не финансирају она језера и водене површине са слика из сопственог џепа из хира већ зато што схватају колико је корисно имати сређене водене површине због туризма и прихода који се остварују кроз исти.
Контактирати туристичку организацију Београда, можда они могу да покрену сређивање...
Довољно?
 
Организовати групу грађана заинтересованих по овом питању, наћи везу у медијима, непрофитна организација која би контактирала приватнике са предлогом улагања уз узвратну рекламу на истом том језеру,... ни у свету појединци не финансирају она језера и водене површине са слика из сопственог џепа из хира већ зато што схватају колико је корисно имати сређене водене површине због туризма и прихода који се остварују кроз исти.
Контактирати туристичку организацију Београда, можда они могу да покрену сређивање...
Довољно?

Ne mogu da organizujem ni pet forumaša da napišu par reči na temi...:lol:

Jeste, dovoljno, zaslužio si ..:cmok2: al, čekaj, sve ta neka buduća neprofitna organizacija uradi i onda neko postavi pitanje a ko ste vi, to je gradsko zemljište?

Kontam da bi se trebala registrovati takva organizacija, kao udruženje gradjana, tako nekako, jel da?
 
Kod mene u Zemunu ih nema makar kolko ja znam,osim kad pukne cev:lol:
Što se tiče teme,strašna je nebriga jer se ljudima to ne isplati ODMAH...A naš čovek posebno nvkmpn biznismen neće da čeka godinu dve da nešto zaradi već ako nema velike love za mesec dana napušta posao...Ideja o registrovanju nevladine organizacije ZA SPAŠAVANJE BEOGRADSKIH JEZERA je SUPER :ok:.
 
Kod mene u Zemunu ih nema makar kolko ja znam,osim kad pukne cev:lol:
Što se tiče teme,strašna je nebriga jer se ljudima to ne isplati ODMAH...A naš čovek posebno nvkmpn biznismen neće da čeka godinu dve da nešto zaradi već ako nema velike love za mesec dana napušta posao...Ideja o registrovanju nevladine organizacije ZA SPAŠAVANJE BEOGRADSKIH JEZERA je SUPER :ok:.

Tu si u pravu...:(

Ima još jedna stvar, niko ovde nije vaspitan da da neku paru a da mu se ista ne okrene i ne vrati duplo. Ovde nema humanitarnih akcija, nema dobročinstva...

Kad pričaju kako je neka pevaljka imala humanitarne koncerte...pa udare na sva zvona, ne kažu da ona to nije uradila iz srca nego da bi joj se smanjio porez.
Mi nismo vaspitani u tom duhu.
Ja da imam para dala bih na sredjivanje jezera i bila sretna što ću jednog dana sedeti na klupici i gledati zadovoljne ljude kako se kupaju i šetaju. Osećam da bih u očima većine bila teška budala.
 
Па ја сам и потенцирао да то спашавање језера буде пропраћено идејом о заради оних који би уложили. Када и ако три или четири приватника уложе (не причам о приватницима који праве 5000 пластичних флаша годишње већ о малим предузећима) и добију нешто за узврат, рекламу, могућност да пласирају своје производе на том истом језеру, у том смеру и треба бирати предузетнике, онда ће и други, којима делатност обухвата могућност пласмана роба или услуга на једном таквом месту, сами да се пријављују за овакве акције.
А сада проблеми.
1. време које треба уложити у овакву причу
2. проналазак људи који имају маркетиншку подлогу за идејну разраду овакве идеје (који понекад коштају)
3. ангажовање људи који би контактирали потенцијалне инвеститоре а који морају да буду људи од којих би и Ескими купили лед.
 
Па ја сам и потенцирао да то спашавање језера буде пропраћено идејом о заради оних који би уложили. Када и ако три или четири приватника уложе (не причам о приватницима који праве 5000 пластичних флаша годишње већ о малим предузећима) и добију нешто за узврат, рекламу, могућност да пласирају своје производе на том истом језеру, у том смеру и треба бирати предузетнике, онда ће и други, којима делатност обухвата могућност пласмана роба или услуга на једном таквом месту, сами да се пријављују за овакве акције.
А сада проблеми.
1. време које треба уложити у овакву причу
2. проналазак људи који имају маркетиншку подлогу за идејну разраду овакве идеје (који понекад коштају)
3. ангажовање људи који би контактирали потенцијалне инвеститоре а који морају да буду људи од којих би и Ескими купили лед
.

:aha:
 
ribolov-kraj.jpg


pecanje u Barajevu
Radi „fider akademija"

Na jezeru Duboki potok kod Barajeva nedavno je u organizaciji beogradskog „Eko-trofeja" održana jednodnevna „Fider akademija". Poznati beogradski fideraš Nele Kostadinović, koji je vodio seminar, kaže za Press da će se slične škole fider ribolova održavati i u ostalim srpskim gradovima......
 

Back
Top