Beogradjani ,Novosadjani...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
storm cloud:
Београђане уопште не познајем, а Новосађане обожавам и никад нећу схватити зашто се наше девојке жале на њих. И у мом женском друштву иста прича, ниједна неће Новосађана, јер су себе нешто убедиле и углавном су са Босанцима. Марим ја, само се ви дружите са Београђанима и дођошима, мени остају наши. :)


BRAVO!!! :) :)
 
Znala sam ja da cu isprovocirati musku populaciju. Al zene :shock: sta vam je???
Nije mi bio cilj da provociram, samo sam rekla svoje misljenje, bazirano sto na mom, a sto na iskustvu mojih drugarica... Sori ako se neko nasao uvredjenim, ali ko sto je Storm rekla da i njene drugarice slicno misle, pa, zapitajte se ima li tu neke istine, tj. zasto je bolji provod u BG?
 
lara#1:
Po naslovu teme pomislila sam da se porede Novosadjani i Beogradjani. Ali izgleda da nije o tome rec i da ljudi samo chatuju i nista drugo. Paaaa, htela sam da uputim kritiku na racun muskih sugradjana, koji su izgleda samo virtuelni frajeri (bar ovi na Krstarici), al u stvarnosti slabo nesto. Za razliku od Beogradjana.... Ali to je vec poznata stvar, i to se nikad nece promeniti....

ne znam... i ja lakse funckionisem sa beogradjankama nego sa novosadjankama... bice da je to ono >> tudje-sladje....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top