BEOGRADE, DOBRO JUTRO!

Vi mislite da zivot muci vas, a mi imamo utisak da vi mucite, gnjavite i ponizavate zivot.

Cuvajte svoje zdravlje, negde, na nekom tajnom mestu, daleko, daleko od porodice i posla...

Danas bi bilo dobro otputovati negde o tudjem trosku i bez razloga...
 
Goscica:
Podsetimo se reci ovog divnog coveka:

Volite se kad niste zajedno.
To je prava ljubav.
Ko ume da se voli samo kad je zajedno,
taj ne pravi pitanje s kim je.

Mame, radjajte deci sestre!
Sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi,
nezamenljivi dar svakom detinjstvu.

Jedna Jelena iz Pete beogradske najzad
je nasla decka.
Pitala ga je: Ko si ti?
A on joj je lepo rekao: Ja sam tvoj decko.

Evo nam jos jednog jutra i dana.Pocnimo zivot iz pocetka!
Prvo nadjimo nekoga ko ce nam za sve biti kriv.
Njega svi imaju, bez njega se ne moze.

Rodio se novi dan.Probudio se ceo
Beograd da ga vidi.
Cestitajte jedni drugima.
Radovali ste se i manjim uspesima.

P.S. Napisite i vi vase omiljene citate od D. Radovica!
Goščice, baš si mi ulepšala zoru. Moraću da se uhvatim knjige i dobacim nešto. Pozdrav.
 
evo nas jos jednom na pocetku.
danas cemo ponovo uvezbavati kompletan
program zivota.
da budemo spremni kad jednom
pocnemo da zivimo.


evo, ogrejalo nas je sunce.
a to je tek pocetak.
videcete kako ce biti lepo na kraju,
kad ponovo legnemo i zaspimo.
 
stalno citiram ducu, neprevazidjen je!!! elem, posto sam sad u nekom tuznom raspolozenju jedna bedacka misao...

drugarice, kako ste se samo nekad voleli. ko da ste znali da se nikad ponovo necete zavoleti....

ne znam ni da li sam dobro citirala, ali je bitna sustina..
 
malecka:
stalno citiram ducu, neprevazidjen je!!! elem, posto sam sad u nekom tuznom raspolozenju jedna bedacka misao...

drugarice, kako ste se samo nekad voleli. ko da ste znali da se nikad ponovo necete zavoleti....

ne znam ni da li sam dobro citirala, ali je bitna sustina..
Nemoj da si tuzna....jel da da nisi vise? :D :wink:
 
-Volite se kad niste zajedno.
-Mame, radjajte deci sestre!
-Pocnimo zivot iz pocetka!
-Sumorni neki dani.
-Nemojte mnogo razmisljati kad pravite decu.
-zivot prolazi, a mi ne znamo sta bismo
Zaratustra vas sve pozdravlja lepi divni Beogradski zhitelji palilule i smreke,sve vas puno voli mudri chovek iz persije koji je sada u Bg na odmoru.
Kako vidim pozorishte koje se odvija na webu ima podosta uloga likova koji ovde izmeshashe i dramu i erotiku sve do shovinistiche farse.
Mozhe to da ide tako ali ja kao publika hochu barem da ide po planu,pa ako neko govori nemogu svi u isti glas kao da su svi zvezde.
Ko je zvezda ako ne onaj ko se najbolje razume i shvata po njegovom tekstu,mislim ja i tako josh neki.
Glumci lazhovi,zabrinuti tragikomichari,veseli oratori halovena,mozhe li zvezda da se probije kroz shumu vashih svetih stabala avetinja izkaza,neka nalichi ovo na predstavu.
Ko bi hteo da komentarishe neka uchini sada"Biti ili nebiti pitanje je sad".
Ja vas napushtam dragi vilenjaci i vilendorfne venere,odlazim o da ja odlazim nezovite mene.
Na vratima mojim pishe nestanujem ovde vishe,prijatelji vratichu se kad je nadjem pojavichu se.
Haj.
 
Goscica:
malecka:
stalno citiram ducu, neprevazidjen je!!! elem, posto sam sad u nekom tuznom raspolozenju jedna bedacka misao...

drugarice, kako ste se samo nekad voleli. ko da ste znali da se nikad ponovo necete zavoleti....

ne znam ni da li sam dobro citirala, ali je bitna sustina..
Nemoj da si tuzna....jel da da nisi vise? :D :wink:

- ispaljuju me non stop ortaci... :cry: :cry: :cry: i kako onda da razmisljam o ljubavi i vezivanju za nekog, kad je neko s kim imam mnogo manje nego sa deckom takav smrad prema meni... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
"Ko je imao srece da se jutros probudi u
Beogradu, moze smatrati da je za danas
dovoljno postigao u zivotu.
Svako dalje insistiranje na jos necemu,
bilo bi neskromno."
"Samo kukavice vole po nekoliko zena.
Hrabri muskarci ne plase se rizika
da vole samo jednu zenu."
"Tako je malo ljubavi medju ljudima.
Ko ume da voli, ne bi trebalo
nista drugo da radi."
"Neki mladi muskarci spavaju sami
i goli.
To nije lepo.
Prvo, nije lepo sto spavaju sami, a
drugo, kad vec spavaju sami, zasto
su goli?
To su sablaznjive slike. Mi nemamo
muskaraca za bacanje.
To jest, imamo ih za bacanje, ali
ne mladih i zdravih."
"Drugarice, sta ste uradile, ako po
celi dan sedite na najlepsem delu svoga tela?"
"Zakrpite gace za kupanje pre nego sto
krenete na letovanje,
Jedna rupa na pogresnom mestu
mogla bi otkriti ceo vas zivotni blef."
 
malecka:
Goscica:
malecka:
stalno citiram ducu, neprevazidjen je!!! elem, posto sam sad u nekom tuznom raspolozenju jedna bedacka misao...

drugarice, kako ste se samo nekad voleli. ko da ste znali da se nikad ponovo necete zavoleti....

ne znam ni da li sam dobro citirala, ali je bitna sustina..
Nemoj da si tuzna....jel da da nisi vise? :D :wink:

- ispaljuju me non stop ortaci... :cry: :cry: :cry: i kako onda da razmisljam o ljubavi i vezivanju za nekog, kad je neko s kim imam mnogo manje nego sa deckom takav smrad prema meni... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
i to ti je deo odrastanja...polako, pravi prijatelji se stiču dugotrajnim radom i trudom (obostrano), a ljubav naidje kada joj se najmanje nadaš :D bićes ti dobro, ne sekiraj se, svi smo kroz to prošli...
 
Ako rešite sve probleme svoje dece, ona neće imati drugih problema sem vas.
Ko ne zna šta mu je, neka pogleda gde mu je. Pa ako ga nađe - to mu je!
Šta je neka žena našla u svom čoveku? Šta je neki čovek našao u svojoj ženi? Morali su dugo prebirati i tražiti dok nisu našli to što su tražili.
 
hvala ti goscice,lepo od tebe sto tako kazes...;)

udvarajte se malo svojoj zeni. kao da vam nije zena, kao da vas ne voli, kao da ima nekog drugog. kao da moze da bira. a zena nije nezahvalna. na tu paznju ona ce vam odgovoriti sa mnogo dobrote: kao da vas voli, kao da nema drugog, kao da ne moze da bira.

sad, ne znam da li je iz bgd dobro jutro, ali je ipak duca... i sto je najvaznije PREDIVNO JE!!!
 

Back
Top