Quantcast

beograd> raj ili pakao?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

g-rock

Aktivan član
Poruka
1.264
…………..upravo sam se vratio iz grada i ne znam sta da mislim, kako da se odlucim….vredi li????

Sa jedne strane> tipovi koji jedni drugima prete preko mobilnog telefona; sledeci u grupi od deset, petnaest maltretira ljude redom na koje naidju; dalje redari, tj. izbacivaci koji su umislili da su bogovi, a mlade plavusice im to i potvrdjuju; bosanci u ekipama istripovani kako su do yaya u fazonu, pa se deru-nadvikuju da ih svi cuju, mocni, fizicki jaci(zapravo i jesu), kako vladaju gradom; devojka iz unutrasnjosti(provalio sam po naglasku) kojoj sam u prolazu pridrzao kaput koji je skidala konstatuje da ipak postoji beogradjanin sa manirima(sa naglaskom na beogradjanin), iz besnih vozila narodna(hard core) muzika pojacana da ne cujes muziku svojim kolima ….

….ali sda druge strane sreo sam devojku kakvu ne bi nigde nasli> zadovoljava kriterijume kakve sam hollywood ne bi postavio….. prelepu, superiornog izgleda, elokventnu, inteligentnu, zavodljivu, drustvenu,prijatnu, dobrocudnu……i to su samo osobine koje sam ja provalio prve veceri u nekoliko minuta razgovora…znaci u sebi sigurno krije jos mnogo kvaliteta………….

De li je ovaj grad raj na zamlji jer mozes da nadjes nejneverovatnije i najlepse stvari ili je pakao kojim uglavnom vlada polusvet?

Vredi li se truditi vise i ovde ostati ili otici glavom bez obzira, prvom pilikom koja se ukaze?

Kakva su vasa razmisljanja vezana za ovaj grad?

Ekstremi, da li determinisu ovaj grad, uticu na globalnu sliku grada?

u svakom slucaju> volite beograd, jer i on voli vas:wink:

Principessa

Zainteresovan član
Poruka
127
Beograd ima i svojih cari, nije sve tako crno, kako uglavnom jeste... Imalo bi mnogo da se diskutuje na tu temu i ti si u pravu za sve to sto navodis, i za folirante i plavusice... Ljudi se u globalu mnogo foliraju, ja ne kapiram zasto, velika vecina to radi iz navike jer ne mogu da podnesu poraz ili nesto slicno. Ciste gluposti...
Gledam kako ne umiju da uzivaju, sa se opuste, da ne razmilsjaju samo o parama, da se ne ucaure samo u kucama, gledam klinkice koje izlaze sa mozda 100din u dzepu, ali bitno je da su minici, jeftina sminka i neke grozne cizme prioritet.
Strasno, da ne pricam koliko je malo ljudi koji nose svoju licnost kako treba i zrace originalnoscu. Dovoljno je naravno prosetati centrom grada.
Nasa cjelokupna materijalna situacija je jako losa, plate u prosjeku 200e...i to naravno utice na svijest, ponasanje...

Evo ispred moje zgrade komsinica baca otpatke od hrane mackama pod prozor...a mi ostali treba da gazimo tuda, po koricama hleba i ostalim djakonijama!
Kazem ti... toliko materijala za pricu o ovom gradu.
Sigurno je tako i drugim gradovima, to svuda postoji.

Cula sam prije neki dan da je nas standard isti kao u Belgiji 194-i neke, pa zamisli to poredjenje.

Nadam se da ce jednog dana zavladati zakon o ocuvanju zivotne sredine.

Ko malo ne proputuje i ne vidi svijet, taj je tek zaglibio sa svojom svijescu gdje zivi...
Ali sigurno postoji i gore- Afrika, Kina, Kuba... Bijede ima svuda.

Ali jedno je tacno- kultura ponasanja i ophodjenja, kultura prema sebi i prema drugima se uci od malih nogu i ostaje da traje dok je covijek ziv.

ONAMISLIDAZNA

Zainteresovan član
Poruka
104
ja obozavam Bg i nikada ga ne bih menjala na duze.mnogo se neshto profenserisao u posledje vreme(ja imam tek 15 pa se to odnosi na poslednjih 2-3 godine )ali meni se to svidja. ja licno obozavam da se sredjujem,izlazim,vodim racuna o sebi...Nikada nisam bila sa tipom zbog kola,motora(u stvari jednom sam se smuvala sa jednim likom sa motorom samo zato shto mi je hitno trebao prevoz, ali to su svi pa cak i on znali tako da se to ne ubraja u sponzorisanje) ;) . I ne volim ribe koje su sa nekim oloshima samo zbog love i njihove popularnosti u drushtvu.
pre neki dan sam poludela.Jedan moj super ortak iz osnovne me je zvao da se vidimo(citaj smuvamo) i videli smo se(al se3 nismo smuvali). jer sam ja dozivela jedno od najgorih razocarenja. On koji je uvek nosio one sk8erske shiroke pantalone,lude majce,koshulje, koji je bio zakleti antifeserista(u odnosu na mushkarce) pojavio se u farerkicama i nekom fensi duksicu. i ja ga tako gledam i place mi se............koliko je bio lep ranije(ne mislim na facu nego na dushu 8-) ). i shto je najgore pitam ga je zashto bre M, a on kao pa iz principa.kao svi su se profenserisali pa je i on. i tako.Nisam mu rekla sta mislim jer mislim da bi se malcice uvredio.ali toliko je bilo cudno....

ali ipak to nema veze sa beogradom, ima bash razlicitih ljudi na ulicama i to mi se4 svidja.
inace fensici su mi slatki ali vishe mi se svidjaju malo agresivniji likovi.tj oni LOODI OLOSHI.
volim ih sve, sve sa onim zemunkama,tarzankama,ima sad i neka cezarka(tako sam barem cula.............ma kiss za bg,kiss za ljude u njemu

KISS

joksa_bgd

Zainteresovan član
Poruka
466
ONAMISLIDAZNA:
ali ipak to nema veze sa beogradom, ima bash razlicitih ljudi na ulicama i to mi se4 svidja.
inace fensici su mi slatki ali vishe mi se svidjaju malo agresivniji likovi.tj oni LOODI OLOSHI.
volim ih sve, sve sa onim zemunkama,tarzankama,ima sad i neka cezarka(tako sam barem cula.............ma kiss za bg,kiss za ljude u njemu
Nadam se da ovako ne razmisljaju devojke starije od 15 godina!
Bez uvrede, ali ako moram da nosim tarzanku da bih izasao u grad, onda definitivno zivim u pogresnom gradu.
A ti prijatelju koji si postavio temu- ne znam koliko imas godina, ali probaj da izadjes u klub "Gaucossi" na primer. Tamo je super opustena atmosfera, svi djuskaju za sebe i nisu uvek musko-zenska drustva. Tamo mozes da vidis i parove, i 5 devojaka samih za stolom ili 5 muskaraca samih za stolom. Ekipa koja dolazi je prosek 25 god.i ziva je muzika petkom i subotom (nesto kombinovano, nije lose za djusku). Pa probajte.

p.s. mora da se rezervise, broj je 064/119-16-34, ako je nedostupan znaci da je popunjeno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.