Бебaма стављају кациге да би имале лепу лобању: "мислим да има исту функцију као и ношење протезе, имам равну главу и знам колико је болно за жене

кацига за бебе

  • фантастично

    glasova: 2 18,2%
  • ужасно

    glasova: 9 81,8%
  • потребно

    glasova: 1 9,1%
  • практично

    glasova: 1 9,1%
  • либерална продајна маркетиншка акција

    glasova: 3 27,3%

  • Ukupno glasova
    11

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
29.601
https://zena.blic.rs/bebe/bebe-nose-kacige-za-oblikovanje-glave/r7rw99n

Најновији тренд међу родитељима је стављање кацига на главе беба, за које се каже да помажу да њихова глава поприми округли облик.

Тренд је почео у Кини у октобру прошле године, када су родитељи почели да купују шлемове, који подсећају на кугле за куглање, а намењени су бебама чија су леђа равна.




Какво мучење од стрена комуњара.. Ужас... Када ће да Кини да НАТО донесе слободу
 
Poslednja izmena od moderatora:
jedna moja rodjaka trazila od babice da vakumom oblikuje bebi lobanju dok se poradjala. Dete danas izgleda ko vanzemaljac. Glava za 50 posto duza nego sto je siroka. Majka sva ponosna jer ima "inteligentno" dete sa "visoko celo".
 
jedna moja rodjaka trazila od babice da vakumom oblikuje bebi lobanju dok se poradjala. Dete danas izgleda ko vanzemaljac. Glava za 50 posto duza nego sto je siroka. Majka sva ponosna jer ima "inteligentno" dete sa "visoko celo".
"Visoko čelo" je po meni ovde u drugom planu, to da se bebi oblikuje glava vakuumom mi kao prvo zvuči neverovatno i nemoguće ali bitnije pitanje je šta se događa sa mozgom koji trpi pritisak.
 
"Visoko čelo" je po meni ovde u drugom planu, to da se bebi oblikuje glava vakuumom mi kao prvo zvuči neverovatno i nemoguće ali bitnije pitanje je šta se događa sa mozgom koji trpi pritisak.
pa vadjenje bebe vakumskom pumpom nije novost. Metoda stara pola veka i vise.
 
pa vadjenje bebe vakumskom pumpom nije novost. Metoda stara pola veka i vise.
Ok za vađenje, ali se ne oblikuje lobanja na taj način.
Pre će slučajno doći do oštećenja, pokidan kapak na oku na primer, a u najboljem slučaju ostaje za ceo život crveno na glavi, ili čak vratu jer je to veoma zeznut zahvat.
 
Боље да им сављају тегиће на пишу.
Poštovani,pošto očigledno posjedujete odredjeni uvid u takvu nadasve genijalnu ideju,pitao bih vas da li je kasno da sada počnem sa tegićem,mnogo bi mi značilo.
Unaprijed zahvalan,gdin Malokurcki
 
Poštovani,pošto očigledno posjedujete odredjeni uvid u takvu nadasve genijalnu ideju,pitao bih vas da li je kasno da sada počnem sa tegićem,mnogo bi mi značilo.
Unaprijed zahvalan,gdin Malokurcki

Има они људи што неће да чисте по кући, па узму жену да им чисти.

Узми и ти жену, боље она него ти сам.

Нека она вуче, уместо тегића.
 
Ok za vađenje, ali se ne oblikuje lobanja na taj način.
Pre će slučajno doći do oštećenja, pokidan kapak na oku na primer, a u najboljem slučaju ostaje za ceo život crveno na glavi, ili čak vratu jer je to veoma zeznut zahvat.
ne znam kaka je to pumpa al zene cesto pricaju o porodjaju uz pomoc te pumpe.
 
Има они људи што неће да чисте по кући, па узму жену да им чисти.

Узми и ти жену, боље она него ти сам.

Нека она вуче, уместо тегића.
Vječito zahvalan
 
Ne treba bebi kaciga, dovoljna je briga roditelja.
Bebu naizmenično postavljati da leži na jednu, na drugu stranu, na stomačić.
Voditi računa o nivou kalcijuma.
Bebina glavica će biti savršeno oblikovana.
 
Ne treba bebi kaciga, dovoljna je briga roditelja.
Bebu naizmenično postavljati da leži na jednu, na drugu stranu, na stomačić.
Voditi računa o nivou kalcijuma.
Bebina glavica će biti savršeno oblikovana.
Konačno neko normalan.
 
Poštovani,pošto očigledno posjedujete odredjeni uvid u takvu nadasve genijalnu ideju,pitao bih vas da li je kasno da sada počnem sa tegićem,mnogo bi mi značilo.
Unaprijed zahvalan,gdin Malokurcki
Gospodine Malokurcki,

imate SUPER SREĆU ako niste navršili treću godinu života jer muški polni organ je jedini koji se formira posle rodjenja još tri godine.

Treba razlikovati izraze "formira" od "razvija"
Ali kako objasniti polupismenom svetu koji se više razume u slepljenost kite od kvadrata binoma?

A opet, ako ste stariji od tri godine imate šansu do 21-ve

Posle - to ti je što ti je, ako joj ne odgovara a široka joj džada
 
Gospodine Malokurcki,

imate SUPER SREĆU ako niste navršili treću godinu života jer muški polni organ je jedini koji se formira posle rodjenja još tri godine.

Treba razlikovati izraze "formira" od "razvija"
Ali kako objasniti polupismenom svetu koji se više razume u slepljenost kite od kvadrata binoma?

A opet, ako ste stariji od tri godine imate šansu do 21-ve

Posle - to ti je što ti je, ako joj ne odgovara a široka joj džada
Najljubaznije zahvaljujem na pojašnjenima iz oblasti anatomije,no dužnost mi je obavijestiti vas da sam na 3865-oj stranici popularnog naučnog sajta Por*Hub u gornjem desnom uglu primjetio oglas profesora Bizgova sa Astrološkog instituta u Moskvi,koji nesumnjivo tvrdi da se tegićem može povećati piša,tako da ću iz ovih stopa stupiti u rigorozan trening,sa za početak tegićem od 2 kg.
Srdačan pozdrav
 
Najljubaznije zahvaljujem na pojašnjenima iz oblasti anatomije,no dužnost mi je obavijestiti vas da sam na 3865-oj stranici popularnog naučnog sajta Por*Hub u gornjem desnom uglu primjetio oglas profesora Bizgova sa Astrološkog instituta u Moskvi,koji nesumnjivo tvrdi da se tegićem može povećati piša,tako da ću iz ovih stopa stupiti u rigorozan trening,sa za početak tegićem od 2 kg.
Srdačan pozdrav
Kada budete oštetili sundjerasto tkivo prekomernim istezanjem nemojte se obraćati Stojkovom Menidjeru kom nick govori koliko je stručan no promeniti Malokurcki u Visuljković nije baš uteha
 
To se nekad radilo okretala se beba da spava na boku, nikako na ledjima da ne ostane coskasta glava bez izbacenog potiljka. A i jeste lepse kad neko ima usku izduzenu glavu a ne ko da ga neko udario lopatom pozadi
 
To se nekad radilo okretala se beba da spava na boku, nikako na ledjima da ne ostane coskasta glava bez izbacenog potiljka. A i jeste lepse kad neko ima usku izduzenu glavu a ne ko da ga neko udario lopatom pozadi
A kako Bosancima nako okrugla ko lopta za košarku?
Jel ko vidio jojoglavog Bosanca?
 

Back
Top