BDSM Test: What kind of sexual deviant are you?

Couples with One Dominant Partner are Happier and Produce More Kids

http://redwiretimes.com/top-story/submissive-dominant-relationships/

1584264099718.png
 
Pre je u Bg postojala Akademija lepih boli ne znam da li jos funkcionise. Imao je je i klub pre par godina kod Knez Mihajlove gde su se svake 2-3 nedelje pravile bdms zurke, sasvim normalni ljudi, normalne teme za razgovor, nije samo pljas bum tras, jedino im oblacenje odudaralo mada je bilo i onih koji su bili "pristojno" odeveni. Izvodili su oni performanse, nikako divljanje ili izivljavanje. Jedino nikad nisam usao u izdvojeni deo koji su nazivali dark room. Moguce da su se tamo odvijale ozbiljne stvari. Steta sto je zatvoreno.
Crna soba je mesto za seks svako sa svakim na mestima gde izlaze 🌈 ,tako kazu,ne znam da li su bile tu takodje.
 
== Results from bdsmtest.org ==
94% Non-monogamist
63% Experimentalist
60% Exhibitionist
59% Switch
58% Submissive
57% Voyeur
56% Dominant
52% Owner
51% Rigger
45% Primal (Hunter)
44% Vanilla
43% Master/Mistress
42% Daddy/Mommy
41% Slave
41% Primal (Prey)
39% Brat
37% Sadist
35% Brat tamer
33% Degrader
33% Masochist
32% Ageplayer
25% Boy/Girl
13% Rope bunny
4% Degradee
3% Pet
 
Znam kako glupo deluje da sad ovo napišem.


Zato sam pročitala šta je pisano ranije. I slažem se sa @Benedikt Kranberibič da je i dominacija i potčinjenost neka vrsta psihološkog poremećaja ukoliko je to jedini način za postizanje seksualnog uzbuđenja ili orgazma.

Potreba za dominacijom ili potčinjenošću, ponižavanjem se samo iz ostalih aspekata života prenose ili kanališu kroz seks.

Druga stvar su igre i maštovitost u seksu. To je stvar dogovora ili trenutne strasti.
 

Back
Top