Bathory

. . .:
Koji nemas od ovih albuma:
1. Bathory
2. The Return of the Darkness and Evil
3. Under the Sign of the Black Mark <- imam
4. Blood Fire Death <-imam
5. Hammerheart <-imam
6. Twilight of the Gods <-imam
7. Requiem
8. Octagon
9. Blood on Ice <-imam
10. Destroyer of Worlds
11. Nordland I <-imam
12. Nordland II <-imam
Meni fali 5 komada


Nemam ovaj prvi Bathory i Requiem...ostalo imadem :D
 
. . .:
I sad zato sto se tebi nesvidja i zato sto ti nisi navikao ne treba da postoji. . . Covek, prestani se uzdizati i sidji na zemlju medj obicne smrtnike kao sto ti dolikuje.

A ti da se smiris malo sa svojim prozivanjem. Stvarno preterujes u zadnje vreme.
Ja sam samo rekao da metal treba da ostane veran svojim korenima, da ostane umetnost, a ne da ide u banalizovanje stvari.
Mnogo sam ja vise na Zemlji nego sto ti mislis.
 
Dont_Break_The_Oath:
tror da jag.

Keep the metal alive. Ali koji metal? Onaj koji je krenuo stranputicom i otisao u agresivni ekstrem gde se sve svelo na mracnjastvo, pojednostavljivanje same muzike, pojavom istinskog otvorenog prakticnog satanizma. Neka hvala.
Tradicionalni metal je dovoljno sirok pojam sam za sebe da je totalno nepresusan.

Ne trebaju nam Bathory, Mayhem, Death, Cannibal Corpse, niti opet sa druge strane Stratovarius, Falckenbach, Sonata Arctica i ostali bandovi slicni njima.
Bolje obratite paznju na HammerFall, Pegazus, Primal Fear, Force Of Evil.... Punokrvni i dosledni Heavy Metal.
metal = metal, nema ovaj ili onaj!
metal je uvek bio mracnjastvo i satanizam :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: i uvek ce biti, koliko god pokusavali neki da uvrste svoju muziku u pravoslavlje ili hriscanstvo uopste, bunt koji ova muzika sobom nosi i [organizovana] religija jednostavno ne idu ruku pod ruku.
Tradicionalni metal? to mu dodje nesto kao folk? :lol:
TREBAJU NAM Bathory, Mayhem, Death, Cannibal Corpse, i opet sa druge strane Stratovarius, Falckenbach, Sonata Arctica i ostali bandovi slicni njima.
sto raznovrsnije to je bolje.

btw, ako neko zeli da obogati svoju kolekciju nekim od izvrsnih albuma benda BATHORY, feel free to ask ;)
 
Dont_Break_The_Oath:
A ti da se smiris malo sa svojim prozivanjem. Stvarno preterujes u zadnje vreme.
Ja sam samo rekao da metal treba da ostane veran svojim korenima, da ostane umetnost, a ne da ide u banalizovanje stvari.
Mnogo sam ja vise na Zemlji nego sto ti mislis.
Pa po onome sto citam bas i ne bih rekao. . . Suvise se pravis informisan za neke stvari gde bas i nisi inforimisan i sl.
Sto se tice Bathory-a on je otisao u azbuku Black-a koji je postojao i postoji ma sta ti tu uradio.
 
. . .:
Pa po onome sto citam bas i ne bih rekao. . . Suvise se pravis informisan za neke stvari gde bas i nisi inforimisan i sl.
Sto se tice Bathory-a on je otisao u azbuku Black-a koji je postojao i postoji ma sta ti tu uradio.

Izvini, ja sam ceo svoj zivot u muzici i jesam jako dobro informisan. Tim pre sto sam imao mogucnosti da budem na licu mesta mnogih dogadjaja i da vidim sve i svasta u svakoj vrsti muzike. A pogotovo kada su Bathory u pitanju.
Idi u Stockholm, prozivi makar deo onoga sta sam ja sve video pa mozemo da pricamo i o Bathory, i o celoj skandinavskoj sceni u globalu.
Neka je Bathory otisao u azbuku Blacka, i nije bitno da li ja tu ista mogu da menjam ili ne, moje je samo da kazem sopstveno, individualno misljenje o svemu u sta sam upucen.

I sam znas, da ne poznajem rad Bathory, cutao bih.
 
usernamed:
metal = metal, nema ovaj ili onaj!
metal je uvek bio mracnjastvo i satanizam :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: i uvek ce biti, koliko god pokusavali neki da uvrste svoju muziku u pravoslavlje ili hriscanstvo uopste, bunt koji ova muzika sobom nosi i [organizovana] religija jednostavno ne idu ruku pod ruku.
Tradicionalni metal? to mu dodje nesto kao folk? :lol:
TREBAJU NAM Bathory, Mayhem, Death, Cannibal Corpse, i opet sa druge strane Stratovarius, Falckenbach, Sonata Arctica i ostali bandovi slicni njima.
sto raznovrsnije to je bolje.

Vidim...Judas Priest, UFO, MSG, Accept, Riot, Queensryche, Trust, Saxon, bas su ogrezli u svom satanizmu. Daj molim te postedi me ovakvih izjava.
Satanizam se iskreno pojavio pojavom Venoma a ne sa nastankom Black Sabbath i ostale stare ekipe.

Uostalom sam tradicionalni metal po sebi jeste sasvim dovoljno raznovsan da nijedan band ne moze da se poredi izmedju sebe. Nadji mi neku slicnost izmedju Saxon i Trust.
Nema je, a oba banda spadaju pod okrilje upravo tog tradicionalnog Heavy Metala.
 
Dont_Break_The_Oath:
Izvini, ja sam ceo svoj zivot u muzici i jesam jako dobro informisan. Tim pre sto sam imao mogucnosti da budem na licu mesta mnogih dogadjaja i da vidim sve i svasta u svakoj vrsti muzike. A pogotovo kada su Bathory u pitanju.
Idi u Stockholm, prozivi makar deo onoga sta sam ja sve video pa mozemo da pricamo i o Bathory, i o celoj skandinavskoj sceni u globalu.
Neka je Bathory otisao u azbuku Blacka, i nije bitno da li ja tu ista mogu da menjam ili ne, moje je samo da kazem sopstveno, individualno misljenje o svemu u sta sam upucen.

I sam znas, da ne poznajem rad Bathory, cutao bih.
Ako si ti dobro informisan onda pogledaj kakav ti je izvor, da nije on los jer ti daju lose informacije koje kasnije ti prosledjujes.
A sto se tice tvojih odlazaka u Skndinaviju oni me ni najmanje ne interesuju, a pogotovu to gde si sve bio na licu mesta i sl.
 
Dont_Break_The_Oath:
Vidim...Judas Priest, UFO, MSG, Accept, Riot, Queensryche, Trust, Saxon, bas su ogrezli u svom satanizmu. Daj molim te postedi me ovakvih izjava.
Satanizam se iskreno pojavio pojavom Venoma a ne sa nastankom Black Sabbath i ostale stare ekipe.

Uostalom sam tradicionalni metal po sebi jeste sasvim dovoljno raznovsan da nijedan band ne moze da se poredi izmedju sebe. Nadji mi neku slicnost izmedju Saxon i Trust.
Nema je, a oba banda spadaju pod okrilje upravo tog tradicionalnog Heavy Metala.
jednostavno nemam snage za tvoje komentare :)
mislim, ko razume, shvatice :wink:
i molim te postedi NAS bilo kakvih izjava, zaista si lik :lol:
 
usernamed:
jednostavno nemam snage za tvoje komentare :)
mislim, ko razume, shvatice :wink:
i molim te postedi NAS bilo kakvih izjava, zaista si lik :lol:

Jedino kada me argumentovano ubedite da nisam u pravu. Isprazne odgovore ne priznajem kao postojece. Naravno da nemas snage za moje komentare kada nemas nijedan argument da nisam u pravu. I ti i dragi mi moderator ...

Ja jesam tolerantan i mogu se sloziti sa mnogim forumasima ovde, i sa onima sa kojim ne delim isto misljenje, ali oni iznose argumente, cinjenice, dokaze, a ne povredjen ponos.
Na ovom forumu ima sjajnih ljudi koji zaista razmisljaju i gledaju dosta sire na muziku, ne ogranicavaju se samo na metal kao na izvor svega i zbog toga mi je drago.
 
Dont_Break_The_Oath:
Jedino kada me argumentovano ubedite da nisam u pravu. Isprazne odgovore ne priznajem kao postojece. Naravno da nemas snage za moje komentare kada nemas nijedan argument da nisam u pravu. I ti i dragi mi moderator ...

Ja jesam tolerantan i mogu se sloziti sa mnogim forumasima ovde, i sa onima sa kojim ne delim isto misljenje, ali oni iznose argumente, cinjenice, dokaze, a ne povredjen ponos.
Na ovom forumu ima sjajnih ljudi koji zaista razmisljaju i gledaju dosta sire na muziku, ne ogranicavaju se samo na metal kao na izvor svega i zbog toga mi je drago.
A tvoji argumenti za Falkenbach-a su bili stvarno da ti covek skine kapu. . .
 
Dont_Break_The_Oath:
Jedino kada me argumentovano ubedite da nisam u pravu. Isprazne odgovore ne priznajem kao postojece. Naravno da nemas snage za moje komentare kada nemas nijedan argument da nisam u pravu. I ti i dragi mi moderator ...

Ja jesam tolerantan i mogu se sloziti sa mnogim forumasima ovde, i sa onima sa kojim ne delim isto misljenje, ali oni iznose argumente, cinjenice, dokaze, a ne povredjen ponos.
Na ovom forumu ima sjajnih ljudi koji zaista razmisljaju i gledaju dosta sire na muziku, ne ogranicavaju se samo na metal kao na izvor svega i zbog toga mi je drago.
covece, kakvi argumenti, o cemu ti pricas? pa nije ovo pravni proces, vec otvorena diskusija o [za vecinu nas] odlicnom bendu koji je obelezio jedno vreme, neciju mladost, kreativnost, rad i sl. znaci, svidja ti se - dodjes ovde potpises se, ne svidja ti se - ucinis isto ili zaobidjes temu. i batalis diskusiju posle jednog-dva, ajde i tri posta, a ne ti - osta'. dosta, brate, kulaza, kapiramo mi tvoj problem :)
reci cu ti onako medju nama: ti si stvarno promasio forum :grin:
lik si, majke mi :lol:
nhf [peace]
 
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA uh AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Danas sam skinuo Bathory-ev spot "One Rode To Asa Bay". . . Koji spot. . . Ocekivao sam extra puno. . . A ono sto sam video je bilo daleko, daleko vise nego sto sam ocekivao. . . Spot im je vrh vrhova. . .
 

Back
Top