Barmen

Fina temica. Mogao bi i jedan taksista da upadne, kad se barmen umori od "procedjivanja kroz zube", da razvuce o svojim dogodovstinama. Mmm..organi reda sami upadaju, to je suvisno i komentarisati:-D
 
zapitash li se nekad....u chemu je smisao svega....mislim pogledaj nas...u svojim malim svetovima...ne uvidetji koliko smo mali krhki i nebitni...koliko smo prolazni i kako malo fali da nestanemo....kako smo svakog puta kada prelazimo ulicu...na pragu nishtavila....

daj meni vinjak i uzmi shta tjesh da popijesh.....pa da nastavimo.....ne mogu a da se ne zapitam...."zashto neprestano jedem gowna i mislim o takvim glupostima...zar ne bi bilo bolje da me jednostavno boli uho?"....al ne mozheee tooooo....neki put pobegne ona od mene....al ne mozheee toooo....hahahhaah

daj josh po jedno....choveche kake ja budale sretjem na poslu...radim sa koleginicama koje su najgora stoka ...ono....bash su marva...dnevno kroz moj dutjan prodje(u mojoj smeni)...oko reciiiimoooo min 700-800 ljudi...znash li na kakve budale naletjem...da ti spadne kosa sa glave...al netjemo o tome

daj po josh jedan pa qd puklo....nego zadnjih dana sam neshto ne raspolozhen...bilo mesechak dana ok...sad sam ponovo down...otishli svi za bg...ovde nigde nikog...

daj po josh jednu...a evo...isprichah se sa tobom....chudan ti je ovaj zhivot...

daj josh jednu i palim....ma ne znam...nekako...nishta da uradim...ne mogu da se probudim choveche...sve kao evo sad tju...a nikako da ustanem....gubim se jbte

e odo dok nije sve poshlo naopako...aj nek je sasretjom
 
( uh...odes do toaleta i odma se napuni...mozda da cesce odlazim:D? Ovome vinjak...)
Izvolite... ( tek hvata zalet...ovi sto se svadjaju bi mogli i da prestanu ili da se izljube...voleo bih da vidim da se izljube...)
Hvala, slabo pijem, pogotovu dok radim...
( Ok...ako volis tako da mislis...onda engleski pab...klimam glavom i slusam coveka koji se raspricao...bolje da cutim...)
Gospodine, da vam pozovem taksi?
Ziveli...
( ...a vece je tek pocelo...no, zato smo tu, jel da? )
 
drunk.gif
drunk.gif
drunk.gif
drunk.gif
drunk.gif

A onda da zapevamo u chast Divlje U Jetri i njene selidbe
sing.gif
sing.gif
sing.gif
sing.gif
sing.gif
 
Julian ulazi u kafic i ugleda nekoliko poznanika koje svakodnevno srece u gradu. Kimnu im glavom i bez reci se uputi za sank... Primetivsi barmenov zbunjeni pogled, izgovara -
Pelinkovac i espreso... kratak.
... i toboz nezainteresovano, u ogledalu iza barmenovih ledja, pocinje da posmatra desavanja u lokalu...
 
( ...jos kad' bi radili na dugme pa da ih utisam...daj im ti, ja mogu samo da im sipam...)
Izvolite...vase pice za razbijanje mamurluka...
( ...a sad' spetakl...)
 

Back
Top