Banke u Australiji ???

Mozes proveriti sa BeoExport - om.

Ja sam ih koristio kada smo dolazili ovamo pre 10- ak godina.

Danas pruzaju vise usluga nego tada i postali su veca i uspesnija kompanija.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Hvala Bubcay:)..ali ko su oni i kakva je to kompanija?..prvi put cujem za njih

Mislim da im je sediste ovde u Sidneju (centrala u Liverpulu) i bavi se eksportom i importom. Takodje rade kao turisticka agencija i bave se transferom novca.

Bio sam stavio link u moj prethodni post ali ga je moderator izbrisao.

Nije mi namera da reklamiram Beo Export jer nemam nikave veze sa njima, vec sam hteo da direktno odgovorim na pitanje.

Ja sam preko njih 2004 slao novac ovamo kada smo mi dolazili u Australiju i sve je bilo OK. Tada su imali predstavnistvo u Bijeljini i jos par gradova.

Ako ih potrazis u Google, naci ces njihov web site.
 
Mislim da im je sediste ovde u Sidneju (centrala u Liverpulu) i bavi se eksportom i importom. Takodje rade kao turisticka agencija i bave se transferom novca.

Bio sam stavio link u moj prethodni post ali ga je moderator izbrisao.

Nije mi namera da reklamiram Beo Export jer nemam nikave veze sa njima, vec sam hteo da direktno odgovorim na pitanje.

Ja sam preko njih 2004 slao novac ovamo kada smo mi dolazili u Australiju i sve je bilo OK. Tada su imali predstavnistvo u Bijeljini i jos par gradova.

Ako ih potrazis u Google, naci ces njihov web site.

Bubcay bila sam na njihovom zvanicnom sajtu i cak na Fb stranici. Odmah sam primetila da su veoma poslovni i ozbiljni i dobro je sto postoje.Prava su spona izmedju AU i domovine.Hvala ti jos jednom
i kada dodje vreme kontaktiracu ih :)
 
Kolike su kamate u Australijskim bankama, mislim na to ako orocim novac kod njih ?
Znam da se uzima u obzir i suma i vreme orocavanja ali otprilike....ako neko ima iskustva neka napise .

4-5% uglavnom

- - - - - - - - - -

Zna li neko na koji nacin moze da se izvsi transer novca iz Srbije u Australiju .Pitam jer cu se udati za koji mesec i posle iseliti.Hvala :)

Probaj ozforex.com.au njih uglavnom koristim kad saljem vece svote novca za Srbiju, bolje placaju $ nego banke...
Nisam siguran dali rade Srbija-AU
 

Back
Top