Балкан опасан за хомосексуалце

Tata, zašto ljudi ratuju?
Tata, zašto se ljudi ubijaju?
Tata, zašto ljudi kradu?
Tata, zašto su neki ljudi siromašni?
Tata, zašto Milan ima lepšu devojku od mene?
Tata, zašto je komšija Mitar umro?

Probaj odgovriti detetu na ova pitanja.

Ovo što si napisao ne govori u korist ničega! Nikakav argument, nikakva tvrdnja, osim da ne znaš da objasniš detetu neke stvari, što u suštini više govori o tebi kao roditelju, nego o homoseksualizmu kao pojavi ili misteriji.

jol-377826.jpg
 
Kada je nemački ministar spoljnih poslova Gido Vestervele početkom januara otputovao u Japan i Kinu, na put je poveo i svog životnog saputnika. To je bila novina u diplomatskoj praksi, ali mediji se nisu mnogo uzbudili…

:roll: ...kakva crna novina u diplomatskoj praksi..?.
a kad je risbo vodio vučka na olimpijadu u Peking? :D...el se to računa?
 
Tata, zašto ljudi ratuju?
Tata, zašto se ljudi ubijaju?
Tata, zašto ljudi kradu?
Tata, zašto su neki ljudi siromašni?
Tata, zašto Milan ima lepšu devojku od mene?
Tata, zašto je komšija Mitar umro?

Probaj odgovriti detetu na ova pitanja.

Ovo što si napisao ne govori u korist ničega! Nikakav argument, nikakva tvrdnja, osim da ne znaš da objasniš detetu neke stvari, što u suštini više govori o tebi kao roditelju, nego o homoseksualizmu kao pojavi ili misteriji.

Колико глупости...
Људи који се убијају не парадирају...
Људи који краду не парадирају...
Људи који су сиромашни не парадирају... а требали би....
Људи ( Милани ) који имају лепше девојке не парадирају...
И комшија Митар је жив!
 
Tata, zašto ljudi ratuju?
Tata, zašto se ljudi ubijaju?
Tata, zašto ljudi kradu?
Tata, zašto su neki ljudi siromašni?
Tata, zašto Milan ima lepšu devojku od mene?
Tata, zašto je komšija Mitar umro?

Probaj odgovriti detetu na ova pitanja.

Ovo što si napisao ne govori u korist ničega! Nikakav argument, nikakva tvrdnja, osim da ne znaš da objasniš detetu neke stvari, što u suštini više govori o tebi kao roditelju, nego o homoseksualizmu kao pojavi ili misteriji.

U pravu si, treba detetu pokusati objasniti kako stvari zaista i stoje Mada naravno da bi najbolje bilo da se takve scene ni ne vide na nasim ulicama. To sto postoje zoofilicari i nekrofili i ****** ne znaci da dete treba da sazna za njih u svojim godinama.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Колико глупости...
Људи који се убијају не парадирају...
article-1136262-034C00E2000005DC-954_468x286.jpg
Људи који краду не парадирају...
Zavisi šta podrazumevaš pod krađom. Naši političari se šetkaju svaki dan i organizuju svakakve parade.
Људи који су сиромашни не парадирају... а требали би....
y204933009305646.jpg
 
Znam lično par tih ''extremnih patriota'',odnosno radi se navodnim desničarima,pristalicam nekih stranaka,neke SRS i DSS,i vidi se to po njima;):D:mrgreen:
Što se jediš,breee:mrgreen:

Naravno da se jedim kad neko moje drugare naziva pederima samo zato sto su muskarci i patriote. I ti bi se jedio da ti neko tako nagrdi prijatelje.
ps. Sta znaci "ekstremni patriota"...ja tu sintagmu ne koristim u recniku, smatram je semanticki nepostojecom ukoliko je u pitanju konotacija reci patriota ili krajne pozitivnom, ukoliko je u pitanju pravo znacenje reci patriota.
 
U pravu si, treba detetu pokusati objasniti kako stvari zaista i stoje i reci mu da su ta dvojica sto se drze za ruke bolesni i nenormalni ljudi.
Mada naravno da bi najbolje bilo da se takve scene ni ne vide na nasim ulicama. To sto postoje zoofilicari i nekrofili i ****** ne znaci da dete treba da sazna za njih u svojim godinama.

Kada bi mene dete pitalo šta ona dvojica čika rade, ja bih mu rekao da imaju ljudi koji više vole muškarce nego žene, ali da takvi ljudi nikad ne mogu imati svoju decu, što je veoma tužno. Time bih mu rekao sve, a da ne izmišljam bajke.

A što se saznavanja tiče, pokušaj se setiti kad si ti saznao za njih.
 
Naravno da se jedim kad neko moje drugare naziva pederima samo zato sto su muskarci i patriote. I ti bi se jedio da ti neko tako nagrdi prijatelje.
ps. Sta znaci "ekstremni patriota"...ja tu sintagmu ne koristim u recniku, smatram je semanticki nepostojecom ukoliko je u pitanju konotacija reci patriota ili krajne pozitivnom, ukoliko je u pitanju pravo znacenje reci patriota.
Extremni patriota je bivši komunista,anti-zapadni nastrojen(uštrojen):mrgreen: danas veliki Srbin i pravoslavac:mrgreen: koji u suštini ne želi ništa dobro svojoj zemlji
 
article-1136262-034C00E2000005DC-954_468x286.jpg

Zavisi šta podrazumevaš pod krađom. Naši političari se šetkaju svaki dan i organizuju svakakve parade.

y204933009305646.jpg

...
Упоређујеш педербал са војном смотром? Могао си барем да ставиш слике са Црвеног трга, а не ове талибане...
Упоређујеш протесте гладних радника са Парадом "другачије сексуално оријентисаних"?

А о политичарима... немам замерке на коментар...
 
Extremni patriota je bivši komunista,anti-zapadni nastrojen(uštrojen):mrgreen: danas veliki Srbin i pravoslavac:mrgreen: koji u suštini ne želi ništa dobro svojoj zemlji

Mislim da si ti izmislio ovu definiciju, zar ne?
Ako je patriota po slobodnoj leksickoj definiciji onaj koji zeli dobro svojoj zemlji i ponasa se u skladu sa tim, onda ekstremni patriota moze biti samo onaj koji to oseca pojacano. Sva druga tumacenja ove sintagme su subjektivna i netacna i samim tim mozes biti lose protumacen u forumskim diskusijama.
 
...
Упоређујеш педербал са војном смотром? Могао си барем да ставиш слике са Црвеног трга, а не ове талибане...
Упоређујеш протесте гладних радника са Парадом "другачије сексуално оријентисаних"?

А о политичарима... немам замерке на коментар...

:lol:

Kako se svi čude mojim poređenjem?!

Ja ne poredim ništa, samo ukazujem na netačnost tvojih iskaza.
Ovakve stvari se veoma teško porede, jer se dešavaju iz različitih razloga.
 
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,5256965,00.html?maca=ser-Blic Online-2569-xml-mrss

Balkan opasan za homoseksualce

U zemljama nastalima raspadom bivše Jugoslavije nije zabranjeno biti homoseksualac. Ipak, ko god u javnosti pokaže svoje seksualne sklonosti - mora da računa i na ozbiljne posledice. Koliko su homofobične te zemlje?

Mislim da nije reč o homofobiji,mora se gledati da su to sve tradicionalne zemlje u kojima se način vaspitavanja ogleda u tome da porodicu čine muškarac i žena i njihova deca kao produžetak vrste.Pa se na homoseksualizam gleda kao na nešto nenormalno i devijantno.
Pa zar nije u biti svake vrste produžetak iste?!
Što bi jedna moja bivša cimerka rekla ‚‚da je normalno da tigar naskače na tigra, on ne bi skakao na tigricu‚‚:lol:
 

Back
Top