Bajden: Moramo sprečiti Rusiju da prekraja mapu Evrope!

Нема сумње да постоји огроман број Хрвата српског порекла . Али такође је огроман број Срба несрпског порекла. И сам сам такав. Да ли ме то мање чини Србином , наравно да не. Тако и Хрвати српског порекла су Хрвати јер националност није оно са чим си рођен. Рођен си као човек тек после упознајеш свет и ком племену припадаш.

Kojeg si ti porekla?
 
Slaba vajda od toga, kad već postoji toliko njih koji se saginju, primera radi, Vučiću zarad pišljivog posla i sa njim povezane crkavice. To ti je prava analogija sa onima koji su nekada menjali veru da bi dobili povlastice, ili samo zbog toga da ih ostave na miru...

Nemoj tako evo ga dacic sad na vestima isprsio se kaze sipci maltretiraju Srbe na KiM
 
Руси су нула од народа. Убијају им народ на граници они се само чешу. Израел би на њиховом месту бар пет пута сравнио Кијев са земљом. Амери такође.

U tome i jeste razlika. Rusi nisu ubice. Koriste silu samo koliko je neophodno.

- - - - - - - - - -

Шушка се да на Криму нема воде, а банкомат је мисаона именица.

Krim je ruski. Voda, struja i bankomat stižu.

- - - - - - - - - -

Pa to sto kazu ti radikalni hrvati(citaj ustase-nacisti) je isto kao da sad ja tebi na tvoje oci ukradem televizor iz kuce i odnesem ga u svoju a onda svima pricam kako si ti meni ukrao televizor

Ove koje zastupaju bivsi Srbi su itekako bez osnova a ove druge imaju osnova

O ne! Ne! Ne!

Ne odgovaraj trolu koji odlično zna sve, ali se hrani provokacijama!
 
A jesu li stvorili Sloveniju i Hrvatsku? Makedoniju?

Potpis mi uopće ne smeta, zabavlja me tvoja patetika, samo daj, ako ikada izbaciš Hrvate iz potpisa bit ću duboko nesretan. :ok:

covek ti lepo rece PREKRAJATI granicu. znaci kad su pravljene Slovenija, Hrvatska,makedonija neke granice su PREKRAJANE:dash:

- - - - - - - - - -

Русија је извршила агресију на једну суверену земљу. Ђавољем шегрту Путину треба стати на крај.

- - - - - - - - - -

Мене не вређа ни кад ми кажу да сам Албанац, Хрват ,Македонац, Бугарин, Турчин. Једино кад ме неко назове Русом осећам се као да ми је забио нож у леђа.

vidis mene bi jako uvredilo kad bi ti sad rekao da si srbin ili nedaj boze rus. vi samo kevcete, a car radi posao

- - - - - - - - - -

То не значи да неко и даље има права да мења границе како му се ћефне.

ima, ima, suvise je jak, a priznaces samo jaki cine sto im je volja? dosad bila Amerika, a sad carevina rusija, cefnulo joj da vas zayebava i sta sad? kme,kme nije lepo ?

- - - - - - - - - -

Opet pretite... Pa će biti ponovo "Joj, nemoj!" kao 1990.

budaletino, ko sad preti? bice ponovo kao 1990? sta ce biti? hebo te onaj ko ti dozvoljava da sseres po forumu i da se kloniras kako hoces, a ja vas oboje
 
Руси су нула од народа. Убијају им народ на граници они се само чешу. Израел би на њиховом месту бар пет пута сравнио Кијев са земљом. Амери такође.
i vi isto kao ameri? sta bi radili? kmecali : genocidddd

- - - - - - - - - -

Stalno ratovanje je učinilo svoje, većina dobrih je otišla, većina loših ostala. Isto važi i za potomstvo...

cuj ova dva suncokreta ocenjuju srpki narod? vi bi ste se vratili u srpsvo????
 
Stalno ratovanje je učinilo svoje, većina dobrih je otišla, većina loših ostala. Isto važi i za potomstvo...

Тачно. Због те већине добрих који су отишли посуђе у ресторанима на Западу блиста.

- - - - - - - - - -

Руси су нула од народа. Убијају им народ на граници они се само чешу. Израел би на њиховом месту бар пет пута сравнио Кијев са земљом. Амери такође.

Ти у ствари тврдиш да су Амери и Израелци склони геноциду.
 
*** *** ***

- - - - - - - - - -

Тачно. Због те већине добрих који су отишли посуђе у ресторанима на Западу блиста.

Kad sam rekao "otišli", mislio sam izginuli u ratovima ne stigavši da ostave potomstvo. A potomke onih koji su pretekli iz ratova danas imamo prilike da vidimo na delu. Po meni, jedini pravi Srbi danas žive u Republici Srpskoj i delimično na KiM, ostali srpski krajevi su do koske iskvareni kukavičlukom, pohlepom i ostalim socijalnim bolestima savremenog doba...
 
Poslednja izmena od moderatora:
[QUOTEAmerički potpredsednik Džozef Bajden izjavio je na početku današnje posete Briselu da se SAD i Evropska unija moraju zajednički suprotstaviti pokušajima Rusije da prekraja mapu Evrope.

"Dok se Ukrajina bori za opstanak, Rusija šalje tenkove i plaćenike", rekao je Bajden novinarima u društvu predsednika Evropskog saveta Donalda Tuska, koji mu je poželeo dobrodošlicu.

Potpredsednik SAD je optužio ruskog predsednika Vladimira Putina da sistematski krši dogovore o prekidu vatre i sporazum koji je prošlog septembra postignut u Minsku.


"Moramo se zajednički suprotstaviti pokušajima Rusije da prekraja mape Evrope jer je to upravo ono što Putin pokušava da uradi", istakao je Bajden.

Tusk je kazao da EU i SAD stoje "rame uz rame" i da će istrajati u podršci teritorijalnom integritetu Ukrajine i pritisku na Rusiju da prihvati mirno rešenje.

"Moramo sprečiti Rusiju da podeli zapadni svet", rekao je on.

Oba visoka funkcionera su ukazali na važnost zajedničke i koordinisane borbe protiv terorizma i ekstremizma i opasnost od takozvane Islamske države u Iraku i Siriji.

Bajden će se kasnije danas susresti sa predsednikom Komisije Žan-Klod Junkerom, visokom predstavnicom EU za spoljnu politiku i bezbednost Federikom Mogerini i sa predsednikom Evropskog parlamenta Martinom Šulcom.

Kako je danas saopšteno iz Evropske komisije, američki potpredsednik i njegovi sagovornici neće se danas obraćati novinarima zbog nedostatka vremena.

Bajden je rekao da mu je stalo da podstakne evropske partnere da što pre privedu kraju višegodišnje pregovore o Transatlantskom trgovinskom sporazumu o slobodnoj trgovini (TTIP) koji treba da ukloni carinske i druge barijere između SAD i EU.


http://www.blic.rs/Vesti/Svet/532686/Bajden-Moramo-spreciti-Rusiju-da-prekraja-mapu-Evrope[/QUOTE]

Гооведо најобичније.
 
Па да, зато је сада источна граница Украјине на периферији Кијева.

Не, већ на периферији Доњецка, близу руске границе.

А до пре годину дана, западна граница БРИКС-а била је у Лавову.
 
Kojeg si ti porekla?

srpskog, babo mu postao musliman. sad se on pokajao pa agresivno napada srpstvo da bi nekako opravdao svoga babu umesto da kao PAMETNI ljudi kusturica,selimovic andric priznaju sta su i ko su

- - - - - - - - - -

Не, већ на периферији Доњецка, близу руске границе.

А до пре годину дана, западна граница БРИКС-а била је у Лавову.

kad je to bilo?
 
srpskog, babo mu postao musliman. sad se on pokajao pa agresivno napada srpstvo da bi nekako opravdao svoga babu umesto da kao PAMETNI ljudi kusturica,selimovic andric priznaju sta su i ko su

- - - - - - - - - -



kad je to bilo?

15. марта 2014.

Во времја владавине Председника Јануковича, који је био руски человјек.
 

Back
Top