BAD BAD THING

86bogomoljka

Legenda
Poruka
55.338
Osvezite vezu, eksperimentisite, igrajte se,...
Da li ste se nekada toliko zaneli, pa pokajali? Kada ste pomislili "Ovo je i za mene previse"?
Mozete li dugo odolevati izazovu? Uzivate da budete mamljeni, grizete usnu, nestrpljivo vrtite kosu,...? Ili uvek uzimate sada i odmah?

I meni omiljeni spot, da upotpuni temu
 
Poslednja izmena:
ko me pa izaziva

pa mozda jesam to sto pises da je za mene rpevise ali to previse ispadn e dobro inace si polumrtav. ali to ej sve trip neka izmena stanja
ma nisam ne dovoljno da bi se moglo reci
 
Osvezite vezu, eksperimentisite, igrajte se,...
Da li ste se nekada toliko zaneli, pa pokajali? Kada ste pomislili "Ovo je i za mene previse"?
Mozete li dugo odolevati izazovu? Uzivate da budete mamljeni, grizete usnu, nestrpljivo vrtite kosu,...? Ili uvek uzimate sada i odmah?

I meni omiljeni spot, da upotpuni temu

Ponekad su mi te igrice zanimljive,a ponekad me smore pa mi se vise i ne igra.Eksrperimentisem i pristajem na sve ono sto mi se cini primamljivim.Do sada se nisam pokajala.
 
24llphl.gif
 
Otišli ste toliko daleko da je seks gde ona oblači kostim noja i beži iz zoo vrta a ti glumiš Vuka Bojovića na kristal metu, postao dosadna poslepodnevna rutina. Ideja je odavno ponestalo, potrebne su vam nove dimenzije, ******** u teoriji struna sa različitim fizičkim zakonima. Dok u ogledalu vidiš leš koji je Dunav izbacio kod Višnjice u donjem desnom uglu vidiš i tvolju ljubav koja masturbira posle maratonske jebačine. I tad ti sve postaje jasno. Ili pak prestaje da ti bude jasno i ono što si do tad kapirao na keca.
:rotf:
 
Osvezite vezu, eksperimentisite, igrajte se,...
Da li ste se nekada toliko zaneli, pa pokajali? Kada ste pomislili "Ovo je i za mene previse"?
Mozete li dugo odolevati izazovu? Uzivate da budete mamljeni, grizete usnu, nestrpljivo vrtite kosu,...? Ili uvek uzimate sada i odmah?

I meni omiljeni spot, da upotpuni temu

Uživam.
Volim da odlažem, zato što posle vatrometa noć bude još crnja i praznija.
Ne kajem se zbog onoga što sam probao, kajem se zbog onoga što nisam.
A, bih probao, samo da sam imao sa kojom...(da ne kažem " s kim") :lol:
 

Back
Top