Quantcast

cpku

Zainteresovan član
Poruka
419
Daj posto imamo svog coveka u vrhu vidi sta je sa tim avatarima. 8)
Koliko ja znam ovaj softver dozvoljava avatare. :shock:
Sto je tolika frka? :?
Ako je problem u brzini otvaranja strana, neka se doda u profil pitanje "Da li zelite avatare" pa ovi koji imaju sporije veze nek ih zagase! :P
Dajte ljudi jednom konkretno obajsnjenj zasto se to ne dozvoli, ili jos bolje - DOZVOLITE :!: :!: :!:

Pozdrav
cpku :D

Incognito

Poznat
Poruka
8.155
Ozbiljno neznas?

To su dugacke sive metalne poluge, nalik garnislama, kojima se blokiraju vrata, a mogu i da se mazu na hleb... :lol: :lol: :lol:

Ozbiljno, to su male fotke (najcesce 24x24 ili 48x48) koje mozes da prilepis svom nicku, pa da se i ta slicica vidi dok neko cita tvoju poruku ispod tvog nick-a... Potpuno nepotrebna stvar, ako mene neko pita...

Poz.

Incognito

Poznat
Poruka
8.155
Ja nisam... ispalo bi da sam ja ovde non-stop, posto sam non-stop na net-u, i namestio sam da mi se index strana refresuje na 30 sekundi...

Moram ja da se dogovorim sa administratorima da napravimo malecni sistem za proveru thread-ova i privatnih poruka, pa da napisem programce koje bi sedelo u systray, i obavestavalo kad se promeni neka tema ili kad ti stigne privatna poruka... Da se forum ne flooduje bez potrebe...

No, otom potom...

Incognito

Poznat
Poruka
8.155
Ma nije to nista... prepevavao sam ja i mnoge druge 'popularne' pesme... rekoh da se bacim na izvoz, jer se domace trziste zasitilo... Cik pogodi koje su ove dve pesme:

-
So i throw the glasses, I'm bleedin',
Seeking for a wall to smash my head...

Forwards, Backwards
Where to go?
My ID is empty, so...
Only one picture, left to see
When I die, to identify meeeee
-

Il' recimo:

-
Over Morava wind blows,
old fisherman hides what he knows,
no one needs to know about us...

My thoughts are reaching for you,
people makes a kid of you,
but in autumn I will marry you...
-

Inace napisao ovo pre godinu i kusur, kad sam isao iz BG-a do mog home-town-a, i bila zesca nesreca na autoputu pored smedereva, pa bus morao da skrene i ide smederevskim putem... A tu sam se naslusao najgorih mogucih narodnjaka :wink:

:lol:

DON

Aktivan član
Poruka
1.431
Heh,prva pesma je LICMNA KARTA,Lukaseva...a druga...pogledaj ko je napisao tu pesmu,pa onda komentarisi :evil: 8)

a da...pesma se zove Kraj morave vetar duva,Medeni mesec i jedan od retkih NARODNJAKA,znaci ne urbani folk,no tipicno Srpska 7/8 dvojka.....
Mene si naso,aaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Incognito

Poznat
Poruka
8.155
Ma ta pesma je dosta stara (Nad Moravom vetar duva), ali ova cigansko-svadbarksa verzija koju sam cuo me bash onako inspirisala da je uvrstim za izvoz... :lol:

Daj da izvezemo svo nase djubre... Nama ce biti lepse i cistije, a usput mozemo nesto i da zaradimo (a da ne moramo da otvorimo lanac restorana zvan McDonnalds kako bi se ratosiljali djubreta i uzimali po koju kintu za to)... :twisted: :twisted: :twisted:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.