Avast + NOD32

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nikodim:
Sto se mene tice... od KAVA je bolji skoro svaki AV... a NOD... ma svaki ima svoje prednosti i mane, zavisi sta je tebi potrebno. ;)

I ja ima isto misljenje o KAV-u... NOD je po meni EXTRA, nije los AVG ali je bolji NOD...
A taj Avast nisam imao, imam instalaciju, na srpskom... Samo ne znam kakav je kao AV???
 
lord_tana:
I ja ima isto misljenje o KAV-u... NOD je po meni EXTRA, nije los AVG ali je bolji NOD...
A taj Avast nisam imao, imam instalaciju, na srpskom... Samo ne znam kakav je kao AV???


Kaa ga budes instalirao videces... suvise je nezahvalno pisati uopsteno o njemu.Ako imas neko konkretno pitanje navali... ;)
 
@ All..

Momci.... muka mi je vise od toga MOJE JE BOLJI OD TVOG..

Drzite se teme vec jednom i ne prepucavajte se na svakoj temi oko toga sta je i kome bolje..

Besmisleno je raspravljati vise, a i glava me boli od nebuloza koje se nekada pisu..

Dakle, da damo covjeku odgovor kakav je i trazio:

Prvo i osnovno:

Dva AV programa ne mogu da idu zajedno jer jedan drugi prepoznaje kao virus i prave konflikt medju sobom..

Druga stvar, odluci se za jedan od pomenuta dva AV programa i redovno ga Updatuj i nema brige..

Treca: Avast je free AV program dok se NOD32 placa...

Cetvrto... Ukoliko zelis da isprobavas instaliraj jedan po jedan AV program pa testiraj.. Tako jedino mozes da imas neke rezultate..

I na kraju..

@Nikodim

Mnogo pljujes po KAV-u... pa mi dodje da tvoje komentare i ne uzimam u razmatranje kao ozbiljne jer ne mogu da shvatim da KAV ma kakav bio izgleda tako lose kao sto ti o njemu pises..

Ohani malo sa tim..

Na kraju krajeva, ja ne koristim KAV ali i nemam razloga da ga tako pljujem kao ti..

Polako momce..

Poz.
 
GZ:
Mnogo pljujes po KAV-u... pa mi dodje da tvoje komentare i ne uzimam u razmatranje kao ozbiljne jer ne mogu da shvatim da KAV ma kakav bio izgleda tako lose kao sto ti o njemu pises..

Ohani malo sa tim..

Na kraju krajeva, ja ne koristim KAV ali i nemam razloga da ga tako pljujem kao ti..

Polako momce..

Poz.

Moja iskustva sa tim AV govore bas to o cemu pisem, ne mogu reci da je najbolji ako sam lose prosao koristeci ga.
Nadam se da me razumes... ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top