Quantcast

Automobil

gost 129146

Ističe se
Poruka
2.391
Cuo sam da moze da se uzme automobil koji je oduzet ljudima koji nisi placali kredit tako sto onaj ko kupi nastavlja da odplacuje. Ima li neko iskustva sa ovim vidom kupovine automobila i da li je povoljno... I da i gde o tome mogu da se informisem ( po mogustvu sajt, adresa, itd... ) :mrgreen:

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.591
Cuo sam da moze da se uzme automobil koji je oduzet ljudima koji nisi placali kredit tako sto onaj ko kupi nastavlja da odplacuje. Ima li neko iskustva sa ovim vidom kupovine automobila i da li je povoljno... I da i gde o tome mogu da se informisem ( po mogustvu sajt, adresa, itd... ) :mrgreen:
Moze pa ti posle taj dolazi na vrata da uzme "svoj" auto... :hahaha: Jos kao si uzeo nekog Mercedesa, uh...

buudala

Legenda
Poruka
57.943
Da je povoljno nebi ga se predhodnik odrekao.
Mada ima i ono gledishte --ja opet uzmem nov na lizing a ovca otplacuje moj , godinu dve star auto, placajuci isti iznos rate kao ja za mog novog, novi model ,u garanciji .

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.