ATP

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
šta je bre ovo, zatvorena tema tenis a otvoreno sto novih za svakog tenisera ponaosob:shock:
onda nemoj da se ljutiš na one koji otvore temu tomi has ili nekog dr. tenisera jer dao si im primer svojim temama.
 
Jankic se bas bas muci sa ovim likom Simonom...Sta vise,ne zalsuzuje da pobedi.Ne volim kad gledam ovakve meceve.Predugo traju,besomucno se prebacuje loptica..Alo ljudi,igrate na brzoj podlozi,eeeeeeeeej!
 
Pa i nije bas da nije lose, kako je igrao Simon mogao je opusteno da ga dobije, ali sta se moze, Janko definitivno ne moze da odigra nekoliko dobrih meceva za redom. :-(
 
Delovao je prilicno neuverljivo, slabo se namestao za bekend pa se sve nesto cimao unapred da udari loptu, par smeceva nije iskoristio, par puta kad je potrcao na mrezu, ovaj ga razbio paralelom, a par puta je on omasio ciste lopte sa tri metra od mreze. Prelaz iz dijagonale u paralelu mu nekad super a nekad ocajan, pa se stice utisak da zvizne pa sta bude. Realno, jaci je od Simona, ali je sam sebe pobedio greskama. Da ne bude da ga samo kritikujem, ima dobar servis, i dijagonale su mu cesto dosta dobre i sa forhenda i sa bekhenda.
 
ali svakako se trudi vise nego ranije (mozda ga je malo digao onaj mec protiv federera)... videcemo sta ce dalje biti sa njim- uz malo promena u igri i maximalan trud ja sam siguran da moze bar u top 20!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top