ATP

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bravo za Noleta, ali ovo nece proci protiv feda!!!

smešno je misliti da će Novak na istom nivou odigrati protiv Feda...
a kad si već spomenuo 2007....ni tada se nije proslavio u par meceva, pa je stigao do finala. pobeda je pobeda, a za dva dana moze mnogo toga da se promeni...
 
Poslednja izmena:
To sto ga je probilo u vrh i donelo mu velike titule, je njegova sposobnost da napadne odlicno sa bilo kog dela terena, a to sad retko vidim da radi, cesto se brani, sto i ne radi nesto dobro.

mora da forsira napad, a ne da se brani, jer će onda da pogreši....mada, federer igra na svom ustaljenom nivou i trebaće baš žestokog truda da se novak plasira u finale.
 
Dakle,veceras cekam da izgubi Rafa :) :) :) Gonzales je na ovom US Openu pokazao da je sposoban da uradi tako nesto,ipak,nejgova glava mozda bude veliki problem ako stvari krenu naopako....

U drugom 1/4 finalu, Del Potro - Cilic....Koliko god cu ja naviajti za Cilica,mislim da ce DP da ga opere u 3 seta....Ovo je za njega vec odlican rezultat.

Medjutim,glavni mec cekamo sutra uvece :D :D :D Federer je dobio Soderlinga bas kako sam i ocekivao.Odmah mu je pokazao ko je ko,dva seta uhvatio na brzinu,i onda kiks u trecem...I ispravka propustenog u cetvrtom :)

Onaj nesrecni Soderling da nije nailazio na Federera u poslednja tri GSa,u svakom bi bar fianle igrao...Tvrdim.
 
Srpski teniser, Novak Đoković, istakao je da će mu plasman u polufinale Otvorenog prvenstva SAD mnogo značiti na psihološkom planu, pošto takav uspeh nije napravio na poslednja tri gren slem turnira.

- Osećaj je sjajan, posebno zbog neuspeha na poslednja tri gren slema. Psihički je za mene bilo vrlo važno da prebrodim ovaj izazov i prvi put ove godine dođem do polufinala gren slema. Sada osećam neku vrstu olakšanja i samo se nadam da ću nastaviti da igram dobro i izazovem Rodžera Federera - dodao je srpski teniser posle četvrtfinalnog meča sa Verdaskom na kome je pobedio sa 3:1 (7:6, 1:6, 7:5, 6:2).

Najbolji teniser sveta, Federer, takođe je sa 3:1 (6:0, 6:3, 6:7, 7:6), u četvrtfinalu eliminisao 12. nosioca Robina Soderlinga i ostvario 39. uzastopnu pobedu u Njujorku za 22. uzastopni plasman među četiri najbolja igrača na nekom gren slemu.

- Ne treba da trošim reči na Federera. Njegov učinak na US Openu sve govori. Svi znamo kako igra. Sastajali smo se mnogo puta i tajni nema. Samo je pitanje ko će imati dobar dan. Nadam se da ću to biti ja - naveo je Đoković i dodao da će dan pauze iskoristiti da se odmori igrajući golf. - Nikada ne možete da igrate savršeno... osim ako ste Federer - dodao je uz osmeh Đoković, koga je Federer, koji pokušava da osvoji šestu uzastopnu titulu u Njujorku, i prošle godine eliminisao u polufinalu poslednjeg gren slema sezone.

Godinu dana ranije, Đoković je stigao do finala, ali je ponovo naleteo na Federera.

- Zaista volim da igram ovde. Podloga mi odgovara, atmosfera, zabava, šou, sve mi se dopada, a rezultati to potvrđuju - istakao je Srbin.
IZVOR

Da bi neki igrač uopšte IMAO ŠANSU da pobedi Fedexa mora da igra tokom čitavog meča iznad svojih kvaliteta dok Fedex mora da podbaci. Ja ću biti sretan ako uzme jedan set.
 
rekao je McEnroe i još jednom se prevario..."Novak ne igra da bi pobedio, već da bi izgubio" zvuči mnogo logičnije ;)
mislim, samo pogledajte ovo lice:

296a.jpg


jedino za šta ovaj čovek ima ambicije, jeste da izgubi od Rodžera...pogledajte ga, već se unapred raduje porazu :)
 
federer stvarno igra dobro.
novak, ako ima uopšte ambicije za finale, moraće da igra fenomenalno.....a nisam sigurna da mu je stalo do toga.

Ma ne...njemu je tenis hobi...on nema uopste nikakve ambicije.

rekao je McEnroe i još jednom se prevario..."Novak ne igra da bi pobedio, već da bi izgubio" zvuči mnogo logičnije ;)
mislim, samo pogledajte ovo lice:

296a.jpg


jedino za šta ovaj čovek ima ambicije, jeste da izgubi od Rodžera...pogledajte ga, već se unapred raduje porazu :)

U poslednje vrijeme mi se upadljivo svidja kako razmisljas...ali stvarno.
 
Poslednja izmena:
A sra ako bliznakinje te noci imaju grceve u stomaku...pa Robot sa Mirkom ljulja celu noc!!!AAAAA:lol:E vidite da sanse postoje!

:):ok:

Dajte ljudi, zena je mislila da nije motivisan ko Federer, i da jednostavno nema tolku zelju ko on... a svi zanmo da se i kvalifikant moli Bogu za cudo da napravi veliki rezultat.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top