Astralna projekcija

damirmutap

Zainteresovan član
Poruka
119
-.-, jos jedan sa istim stavom, pff. Hvala sto si to podelio sa nama, to je tvoje misljenje, ali iskreno ako ti mozes da vidis nekog drugog sta radi u toku datog trenutka i potvrdis to sto se desilo.. Ja stvarno mislim da nije halucinacija... Ne kazem da se meni desilo.. Al svakako da je daleko iznad normalnog covekovog stanja ;). Zato vecina porice da postoji, drugi deo svrstava u haluinaciju, dok nekolicina cuti o tome sta je to stvarno .. Toliko od mene za sad

DaRkGuitaRist88

Ističe se
Poruka
2.089
Zanima me ako neko moze da mi pojasni da li je moguce da naprimer iz lucidnog sna i astrala da ta saznanja sto smo tamo naucili i stekli prebacimo na ovaj svet?
Npr meni se desilo da sam sanjao kako sam skinuo jednu pesmu u snu i kad sam se probudio odmah sam uzeo gitaru i probao te akorde i note i bilo je sve tacno a tu pesmu nisam mogo da skinem nekoliko meseca i odjednom je sve doslo odjednom pa zato pitam?Jer ako sam ja slucajno ovo postigo ako je to moguce verovatno moze to nekako da se izvezba, postoji neka tehnika za to ....?

ag-golubica

Primećen član
Poruka
501
Daleko od dokumentarca,prica smisljena da uzme pare.Citava prica je ispricana pre par hljada godina,letimicno prlistavanj starih spisa nosi te poruke.Nije da nisu tacne ali se kose sa zakonima duse,
prosto ako smo svi gore ko ce biti dole da odrzava sistam?

vladimirr

Primećen član
Poruka
694
Zanima me ako neko moze da mi pojasni da li je moguce da naprimer iz lucidnog sna i astrala da ta saznanja sto smo tamo naucili i stekli prebacimo na ovaj svet?
Npr meni se desilo da sam sanjao kako sam skinuo jednu pesmu u snu i kad sam se probudio odmah sam uzeo gitaru i probao te akorde i note i bilo je sve tacno a tu pesmu nisam mogo da skinem nekoliko meseca i odjednom je sve doslo odjednom pa zato pitam?Jer ako sam ja slucajno ovo postigo ako je to moguce verovatno moze to nekako da se izvezba, postoji neka tehnika za to ....?

cekaj hoces da kazes da nisi mogao da skines pesmu mesec dana?! :eek: onda si je sanjao, i kao odjednom odsvirao :rotf: nista licno, al te :dontunderstand:

Kalle1993

Početnik
Poruka
45
Moj prijatelj je oduševljen knjigom tj konceptom tog "zakona".
Nijesam baš siguran da je film dokumentarac. Svi imaju spremljen tekst.
Pa mozda nije dokumentarac, ali tako su ga uradili...Ima smisla, knjigu nisam procitala, ali mislim da je sve receno u filmu..Postoji i drugi deo, i valjda cu ga odgledati ...
Zakon privlacnosti, kada saznas dosta o njemu, pocinjes nesvesno tako da se ponasas, kao sto su naveli...a kada vidis rezultat, bila to slucajnost ili ne, odusevis se :)))
Sve u svemu je koristan, lepo je kada se ne nerviras, i uspes da okrenes stvar...da od nerviranja budes dobro raspolozen :)

DaRkGuitaRist88

Ističe se
Poruka
2.089
cekaj hoces da kazes da nisi mogao da skines pesmu mesec dana?! :eek: onda si je sanjao, i kao odjednom odsvirao :rotf: nista licno, al te :dontunderstand:

Da bas tako nisam mogao da je skinem veoma dugo a pesma mi je u to vreme bila teska jer je to bilo pre godinu ipo a pesma je od Lorene Mikentit zove se full circle inace u pesmi nema gitara ali ja sam napravio cover instrumental te pesme pa cu da stavim sutra ili prekosutra kad postignem na you tube kako to zvuci!

DaRkGuitaRist88

Ističe se
Poruka
2.089
Da bas tako nisam mogao da je skinem veoma dugo a pesma mi je u to vreme bila teska jer je to bilo pre godinu ipo a pesma je od Lorene Mikentit zove se full circle inace u pesmi nema gitara ali ja sam napravio cover instrumental te pesme pa cu da stavim sutra ili prekosutra kad postignem na you tube kako to zvuci!

Evo i sad sam okacio pesmu koju sam skinuo pa ko hoce moze da cuje:D

Illustris

Obećava
Poruka
98
-.-, jos jedan sa istim stavom, pff. Hvala sto si to podelio sa nama, to je tvoje misljenje, ali iskreno ako ti mozes da vidis nekog drugog sta radi u toku datog trenutka i potvrdis to sto se desilo.. Ja stvarno mislim da nije halucinacija... Ne kazem da se meni desilo.. Al svakako da je daleko iznad normalnog covekovog stanja ;). Zato vecina porice da postoji, drugi deo svrstava u haluinaciju, dok nekolicina cuti o tome sta je to stvarno .. Toliko od mene za sad

Bavila sam se energijom, bioenergijom, reikijem, veruj mi sve je u vugli. To sam zakljucila kad sam pocela da citam nesto drugo osim Kroulija i kompanije, na primer najprostiju medicinu i psihologiju. Tako da znam o cemu pricam (;

@Sizif

Pa bas bi bilo lepo, ja bih prva pojurila u Zemlju cuda (:

damirmutap

Zainteresovan član
Poruka
119
^_^, citam sve i svasta.. Verujem samo sebi, a ne drugima ... Postoje joos mnoga pitanja i stvari koje ne cemo nikad znati, niti ce nam ih pokazati, oni koji imaju odgovore na njih.. Razlog.. Suvise je rizicno po nas.. Covek je stoka !!!
Neke stvari treba da budu skrivene od samih nas, jer da znamo ono sto ne znamo.. bili bi monstrumi a ne ljudi.. Heh ne zelim dalje da nas pljujem, mada bih mogao.. Ne svidja mi se to sto jesam, a moram to biti.. ^_^ zivot bi mi mnogo lepsi bio kao neka macka.. ;)

Illustris

Obećava
Poruka
98
Kapiram ja o cemu ti pricas...ali mislim da je tvoj stav izuzetno depresivan :/
Ok, ne svidja ti se ono sto je covek, resenje problema: radis na sebi, ucis, i ne zadovoljavas se time da osecas samo da postoji nesto vise, nego ides ka tome. ;)
Astralna projekcija, hm, pobeci od stvarnosti?
Ili ostati i boriti se.

damirmutap

Zainteresovan član
Poruka
119
^_^, daleko od depresije, Samo mi se ne svidja to sto jesmo.. Sami sebe unistavamo, zbog cega.. Jer je tamo neko rekao .. Idi ubij (sta god, primaju naredbe ko roboti).. -.-, zar ljudi vise ne koriste svoje JA...

Relativno sam kratko u kontaktu sa ap-om, skoro sam poceo da citam i ucim o tome.. Moglo bi se reci da zelim da verujem u to, jer me na neki nacin oslobadja raznih pritisaka i emocija.. Lakse se nosim u zivotu kad sam opusteniji.. stoga zasto da ne radim nesto sto me opusta.. Bez obzira postojalo to ili ne.. Meni prija i odgovara mi.... Slicno je pitanje postojanje boga, verujes u to i pruzati nadu za dalje ;).. Slicno je i sa ovim...

Hehe nemoj pogresno da me razumes. Mi smo toliko mocna bica, a ponasamo se gore od "majmuna", samo mi je zao vecine koja nije ni "svesna sebe" :).

Poslednja izmena:

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
42.194
Lakse se nosim u zivotu kad sam opusteniji.. stoga zasto da ne radim nesto sto me opusta...
Probaj stari oprobani metod: :mrgreen:

images

DaRkGuitaRist88

Ističe se
Poruka
2.089
Imao sam u petak kad sam se vratio s osla i lego da omorim popodne jedan vrlo interesantan dozivljaj koji mi je otvorio oci i pojacalo veru da dusa postoji do nekih otprilike 90% a isto tako da je ap vrlo moguca:D

Ne bih da opisujem dozivlja mrzi me a i sacuvao bih to samo za mene i nikog vise :D

damirmutap

Zainteresovan član
Poruka
119
Aaaa nemoj sad tako, podeli to sa nama :)...

A za brainwave, to je poput meditacije.. Kao sto monasi meditiraju sa raznim mantrama tako i brainwave slicno deluje na tebe, lol ni blizu droge kako su je opisali na tv-u bas sam se ismejao za to..

Poslednja izmena:
stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.