ASPEKTI - značenje

Bilja1:
Puno hvala na ovako iscrpnom odgovoru Psiho!!! Istina je da imam pesnicke sposobnosti, zaista mogu da se uskladim sa bilo kim, sto me je mnogo puta iznenadjivalo, intuicija - istina, ponekad se samo na to oslonim, ali i sa mislima je ponekad teska organizacija, zaista, ovaj put pun pogodak...:)) Hvala jos jednom!!!


imam isti aspekt sve je tacno.
 
Bilja1:
Opet ja izgleda da druge ne interesuje...:))
Merkur- Uran??? :))

Merkur/Uran

Pov:
pronalaštvo,aforizmi,originalne ideje
brz intelekt.otkrića,blagonaklona kritika
osobi ide medicina i astrologija,
precizno zaključivanje,smelost i intuicija,
osobe se kvalifikuje sa dobrim pamćenjem

Nep:

osoba ima smešne fobije i manije
ima čudan način za pobeći od nekoga,
poremećaj žlezda,
veliki talenat ali loše primenjen,
lako mu se može reći da je prorok
jer voli sebe da čuje kako ga drugi slušaju..
slabi nervi,
zna šta drugi neznaju...
 
BikLav:
mesec-venera opozicija (skorpija-bik) (4-10kuca)


Mesec/Venera

Pov:

harmonična i svakom dopadljiva osoba,
komodam i miran život,
debljina i plodnost,
voli lepotu,žene i umetnost,
sreća mu se sama smeši ali zbog previše
jakih emocija mogućnost psihičkih smetnji
osoba ima okruglo lice sa izraženim osmehom


Nep:

ove osobe obično imaju gubitke zvog žena
ponekad i nesretan brak,
taština i ne briga,
loša cirkulacija,
borba porodice i javnosti
 
Psihologue:
Pišem dalje o ovom aspektu--Neptun ima otvorenu svest ka beskonačnosti.
Zapravo za ovakve ljude su reči frustrirajuće,a izuzetak su oni koji imaju pesničke sposobnosti..
Ovde često postoji talenat za književnost ali se uvek radi o pesništvu.
Zahvaljujući čulima koja se jako osetljiva osobi je teško da organizuje svoje misli..
A isto tako osoba može da se suptilno uskladi sa bilo kim.Sam tim čak da uhvati vaše
emitovanje nekih podsvesnih želja.Znači jaka intuitivna moć..
Mislim da je ovo dovoljno Bilja1...

Bravo,pun pogodak kada je intuitivnost u pitanju...imam je puno i umem da provalim nekoga,a da smo se tek upoznali,takodje imam i umetnickih sklonosti...
 
Psihologue,ako se ne ljutis volela bih nesto da prokomentarisem...Kada pricamo o aspektima vrlo je bitno reci,koji su pitanju...ok stoji da su nepovoljni,kvadrat,opozicija,ali opozicija i kvadrat drugacije deluju,kao sto trigon,sextil i kvintil takodje imaju drugacije dejstvo...a sta cemo sa konjukcijom,ona moze biti i dobra (ako su benefici u pitanju) i losa (ako su malefici)...sta se desava ako je jedan malefik,a drugi benefik...
 
Niko nije ni rekao da su smak sveta,npr. kvadrati uparavo zbog toga sto ukazuju na odredjene poteskoce cesto umeju da nateraju osobu da uradi odredjene stvari,kao sto se vrlo cesto desava da osoba koja ima puno trigona u svojoj karti olako shvata zivot i ne dolazi do zeljenih ciljeva zato sto je u fazonu lako cemo...
 
Angie, moj komentar je bio nadovezivanje na tvoj odgovor o konjukcijama, posebno onim koje chine dva 'malefika'. Iz licnog iskustva znam da ni konjukcija dva malefika nije taj smak sveta koji sam pomenula, stavise - daje mnogo (ajmo tako reci) temeljniju osobu.
 
izgleda da se ovde vrlo ne razumemo...
ne znam u cemu je problem,niko ne spominje smak sveta sem tebe,ako kazem da je konjukcija izmedju 2 malefika losa,ne kazem da nas ona ne tera da uradimo neke stvari,vec gledam to sa nekog drugog stanovista...uopste kada pricamo o konjukcijama i ako su pitanju malefici,vrlo je bitno u kojoj su kuci postavljeni ti malefici...ti malefici ce svakako uticati na otezanje u toj sferi zivota,a da li ce do ostvarivanje cilja doci,vezano je za kucu u kojoj se nalaze malefici,zavisi od polozaja dispozitora te kuce,njegovih aspekata,itd.
konjukcija 2 malefika u losoj kuci,kao npr. 8,moze uzrokovati smrt...Kombinacija je hiljadu,sve zavisi kakvi su u pitanju malefici,da li su vladari ASC,znaka...ovakvo pricanje bez nekog odredjenog primera je nepotrebno...
 

Back
Top