artefakt

Ali ovde se malo ko vezuje za tu tehnicku robu, za aparate, cini mi se da su samo laptopovi spominjani, mada bi mobilnim fonovima trebalo dati prednost u vanrednim situacijama, sto je nekako logicno.
 
Не капирам везивање за потрошну робу, али стварно...
 
situacija koja moze da se desi bilo kome od nas
desi se pozar, cunami, polava i u trenutku nestane sve sto smo u zivotu kupili, izdvojili, sacuvali
jer nam nesto znaci, jer su za taj predmet, stvar, nakit, vezane lepe uspomene
da li se vezujute za stvari?
sta bi vam od toga sto ste sacuvali najvise nedostajalo kad bi nestalo?

vise ne...
 
skoro sma razmisljala o tome, moji roditelji su bili mojih godina kad su izgubili sve u ratu..
lako je reci ne vezuejm se za stvari, ali ne radi se tu o stvarima..radi se o tome da se najdes na ulici, nisi vise u cvetu mladosti..ja ih malo da odmaram, ne bih ne nikako da idem iz pocetka..
a opet, 20 god posle kao dase nista nije ni desilo..zive glave na ramenu, porodica ocuvana, sve se steklo ponovo.
tako da, da je lako -nije
da se da pregurati, pa da se.
sta zna dete sta je trista kila, uzme i nosi.
 
situacija koja moze da se desi bilo kome od nas
desi se pozar, cunami, polava i u trenutku nestane sve sto smo u zivotu kupili, izdvojili, sacuvali
jer nam nesto znaci, jer su za taj predmet, stvar, nakit, vezane lepe uspomene
da li se vezujute za stvari?
sta bi vam od toga sto ste sacuvali najvise nedostajalo kad bi nestalo?

Vezoojem se i odvezujem.... kako strarim ( : Ranije sam baš bio posesivan prema nekim ličnim artefaktima baš..

a što se tiče kataklizme u danasšnjim uslovima...svi znamo da bi se svi mašili da snimaju, čak bi i na kuću zaboravili....fascinantan je snimak....lik snima kako se požar približava kući... ogromna stihija.. nadireyebeno strašno....ide ka njemu....on stoji...na kraju se istopi maltene felefon..ne znam da li je preživeo...ptao sam se... prošlog leta je to bilo u okoloni Atine
 
Vezoojem se i odvezujem.... kako strarim ( : Ranije sam baš bio posesivan prema nekim ličnim artefaktima baš..

a što se tiče kataklizme u danasšnjim uslovima...svi znamo da bi se svi mašili da snimaju, čak bi i na kuću zaboravili....fascinantan je snimak....lik snima kako se požar približava kući... ogromna stihija.. nadireyebeno strašno....ide ka njemu....on stoji...na kraju se istopi maltene felefon..ne znam da li je preživeo...ptao sam se... prošlog leta je to bilo u okoloni Atine

ako je to onaj sa mackom, jesu preziveli i on i macka
 

Back
Top