Kafana Army of Lovers

nema spama ovde ! ;)

ovo ti je spam tema, samo nema još oznaku :D

A odakle reč spam? /spem/

Email spam, also referred to as junk email, spam mail, or simply spam, is unsolicited messages sent in bulk by email (spamming). The name comes from a Monty Python sketch in which the name of the canned pork product Spam is ubiquitous, unavoidable, and repetitive.

:mrgreen:

Do malopre sam slusao ovu muziku uz....svega i svacega je bilo....a vezano za temu..... :cool:
Фантастичан лик. Погледај документарни о њему вреди сваког минута, био је што се каже болесно харизматичан о кога су се отимале најлепше жене света. Песник пар екселанс. Уметник у свему. Естета у пороку.

Три живота да имаш, не би имао есенцију свега шта је он имао.

E, ima ono kad je Bouvi pričao kako je batalio drogu, alkohol, poroke. ni kap ne pije. Ponovo je uspostavio dobar odnos sa bliskim ljudima i kaže to neću da pokvarim ni zbog čega. kada nađem klip, postaviću.

Meni je to baš motivišuće, kako neko godinama istrajava u nekoj odluci, zarad života kakav mu se sad dopada.

Disciplina je, neki kažu, najviša forma ljubavi prema sebi.

disciplina za dugoročne ciljeve
0 poena.
jutros mi uzeše 99$ sa računa ne znam zašto nisam ništa poručila niti kupovala kreditnom karticom.

ebada sa bankom i sa paddle net u vezi povraćaja neovlašćeno skinutih sredstava me baš raduje.
nisam bolje mogla da provedem sredu.

disciplina za dugoročne ciljeve
0 poena.
jutros mi uzeše 99$ sa računa ne znam zašto nisam ništa poručila niti kupovala kreditnom karticom.

ebada sa bankom i sa paddle net u vezi povraćaja neovlašćeno skinutih sredstava me baš raduje.
nisam bolje mogla da provedem sredu.
pogledaj u Google store možda ti ostala neka subscription.

balans između dva.
najbolje je veliki cilj podeliti na niz manjih sa kraćim vremenom očekivanog delovanja.

rokovnik je za mene nužna stvar
mada ga sad menjam sa Google calendar
za veliki cilj moraš da se odrekneš onih malih zadovoljstava kojih bi se pre latio nego što bi makar prvi korak napravio ka svom većem cilju.

na primer moram da učim ali hajde prvo da vidim šta pišu na krsti...
i onda učenje ajd zdravo na krsti uvek ima šta da te iznervira.....
i to je tačno skroz znam po sebi

Back