ARMAGEDDON

ILLUMINAT

Domaćin
Banovan
Poruka
3.050
Da li je nekad neko od vas dao sebi za pravo da racionalno razmišlja o Armagedonu? A ne da bezrezervno i bezuslovno veruje u ono što kaže Biblija, da je Har-Magedon, bitka na brdu Megidu, kraj Jerusalima, gde će se u sudnjem danu sudariti nekakve božje i satanske vojske.

Ovo što sledi su najveće masonske tajne. Vežite se, polećemo.

Dok ja ovo pišem, niko, pa ni ja, ne zna šta će da bude sa mnom za minut-dva, za sat, dan ili mesec dana. Zašto? Zato što ja (ne znam za vas) posedujem slobodnu volju. I zato što imam pravo da radim šta hoću. Dakle, niko ne može da predvidi šta ću da uradim u naredna 24 časa, pa čak ni ja sam. I niko ne može da predskaže šta će se dogoditi sa mnom u godinama koje dolaze. Niti može da predskaže bilo šta. Iz toga sledi da ne postoje proroci kojima treba bezuslovno verovati kao nekakvim „božjim” prorocima, jer ni sam bog, ma šta to biće bilo i predstavljalo, ne može znati šta će se dogoditi u budućnosti, iz prostog razloga što sva živa bića poseduju slobodnu volju.

Idemo dalje. Jevrejska elita je veoma davno, verovatno kada su se Jevreji organizovali kao narod, osnovala brojna tajna društva. Jedno od njih, ujedno i najopasnije, bilo je „B'Nai B'Rith”, odnosno „Sinovi zaveta”. Njihov primarni interes i cilj bilo je uspostavljanje što je moguće šire vladavine jevrejske elite; njihov sekundarni cilj bio je da od bistrijih ljudi odaberu „proroke” kojima će naložiti da pišu proročanstva koja će oni ispunjavati. I to se i dogodilo. Imali smo gomilu proroka u Starom zavetu koji su pisali proročanstva, Sinovi zaveta su ih ispunjavali – i slepe narodne mase su verovale da se proročanstva ispunjavaju do detalja.

Prošlo je na desetine vekova od njihovih prvih tajnih akcija. Prvog dana maja 1748. godine, u bavarskom gradu Ingolštatu, rodio se Johan Adam Vajshaupt. On je na svoj 28-mi rođendan, 1 maja 1776. godine osnovao Red iluminata. Da ovom prilikom ne ulazimo u detalje, on je između ostalog isplanirao Francusku buržoasku revoluciju koju su u delo sproveli braća iluminati. Bio je doktor kanonskog prava i profesor na univerzitetu u Ingolštatu sve do 1785. godine, kad je morao da beži iz Bavarske jer je na volšeban način razotkrivena njegova zavera da se smeni tadašnja bavarska vlada. I da ne dužimo priču, čovek je umro u izgnanstvu 1811. godine, iza sebe ostavio gomilu raznoraznih spisa i pamfleta, i, između ostalog, svoje životno delo, pod naslovom „Protokoli iluminata”.

Tokom cele 1897. godine, po dva puta mesečno, u švajcarskom gradu Bazelu, na obali Bazelskog jezera, u dvoru Žana Kalvina, sastajao se krem krema tadašnje masonerije. Predsedavajući tih skupova bio je Teodor Hercl (umro 1904. godine ne dočekavši ništa od onoga što je isplanirao), osnivač modernog cionizma i prvi i glavni zagovornik obnavljanja države Izrael. Oni su na 24 sastanka prepravili Vajshauptovu knjigu „Protokoli iluminata”, povećali je sa 17 na 24 poglavlja i dali joj naslov „Protokoli skupova sionskih mudraca”, odnosno „Protokoli sionskih mudraca”. U njoj su se nadogradili na Vajshauptova „proročanstva” vezana za čitav niz svetskih revolucija, dva svetska rata, svetske ekonomske krize i ostale prirodne i neprirodne nepogode, i sve što su napisali bespogovorno su i ostvarili. Ta je knjiga u XX veku namerno podmetnuta Jevrejima, da bi bila razlog za masovne progone tog naroda, naročito od strane nacista, da bi se pobila 1/3 naroda, kako bi se posle WWII obnovila država Izrael i kako niko ne bi smeo da govori protiv njihove zavere. I ja posedujem svoj primerak te knjige, čitao sam je i proučavao više puta, i neodoljivo me podseća na proročke knjige iz Biblije. Zapravo, izgleda kao nastavak Biblije. Sve što su isplanirali, sionski mudraci su ispunili. Osim tri stvari: rušenje svih religija, Armagedon i uspostavljanje Novog svetskog poretka, i krunisanje prvog cara celog čovečanstva iz „svetog semena Davidova”.

I tek sada dolazimo do glavne teme – Armagedona. Bolje bi mi bilo da ne znam ove stvari, ali kad ih već znam – imam neodoljivu želju da ih podelim sa nekim. Masoni planiraju da izvedu režirani Armagedon. U te svrhe, u toku dvadesetog veka, uspeli su da miniraju 300 velegradova (gradova sa više od 1.000.000 stanovnika) širom sveta, sve posle 1955. godine, tako što su u tunele metroa uzidali atomske bombe. Glavni grad Srbije, Beograd, miniran je tek 1995. godine, kada su završeni prvi tuneli Beovoza, beogradske gradske železnice. Masonsko „proročanstvo” glasi ovako: „Vi kažete da će se na nas dići s oružjem u rukama ako pre vremena prokljuve u čemu je stvar. Ali mi za taj slučaj na zapadu imamo takav terorizujući manevar, da će i najhrabrija srca zadrhtati: metropolitenovi podzemni hodnici biće dotle provedeni u svim prestonicama, odakle će one biti bačene u vazduh sa svim svojim organizacijama i zemaljskim dokumentima.” (Protokoli sionskih mudraca 9.12.) Prema mojim saznanjima, to bi se moglo dogoditi između 2017. i 2026. godine. Novi svetski poredak bi mogao biti proglašen 24. juna 2017. Iza toga sledi masovna seoba masona u Braziliju i Denver. Zašto baš ta dva grada? Kao prvo, brazilski arhitekta Oskar Nimajer sagradio je novi glavni grad Brazilije daleko od mora i morskih talasa, na nadmorskoj visini od oko 1000 metara, na terenu gde se pre prve zgrade nalazila obična brazilska visoravan. To je najmoderniji grad na svetu, čije su zgrade tako građene da ih ne može oštetiti ni najjači zemljotres. Temelji zgrada su „umočeni” u naročitu vrstu ulja, da se pri potresu zgrada može samo ljuljati levo-desno. Brazilija će biti centar novog čovečanstva posle Armagedona. A Denver, planinski grad u Koloradu, biće sedište američke Vlade, Kongresa i Senata. Za Evropu to će biti grad Ex an Provance u Francuskoj. (Neki bogataši iz sveta show business-a već uveliko kupuju kuće i imanja u Provansi).

Fizički, režirani Armagedon izvešće takozvani Savet trinaestorice, najviše telo moderne masonerije. Svih 300 atomskih bombi u metroima u 300 gradova širom sveta povezane su i aktiviraju se pritiskom na jedno dugme, koje se nalazi u Braziliji. Kad se to dogodi, doći će do najvećeg zemljotresa u poznatoj ljudskoj istoriji i maltene sve što je stvorila ljudska ruka biće uništeno za nekoliko sekundi. Tada će se ispuniti Hristovo „proročanstvo” iz Jevanđelja po Mateju: „Kad dakle ugledate mrzost opušćenja, o kojoj govori prorok Danilo, gdje sjedi na mjestu svetome (koji čita da razumije): tada koji budu u Judeji neka bježe u gore; i koji bude na krovu da ne silazi uzeti što mu je u kući; i koji bude u polju da se ne vrati natrag da uzme haljine svoje. A teško trudnicama i dojilicama u te dane. Nego se molite Bogu da ne bude bježan vaša u zimu ni u subotu; jer će biti nevolja velika koja nije bila od postanja svijeta do sad niti će biti. I da se oni dani ne skrate, niko ne bi ostao; ali izabranijeh radi skratiće se dani oni.” (Matej 24:15-22. prevod Daničić-Karadžić)

Ko će biti taj car iz Davidove loze, to niko ne zna. Priča se da se čovek zove Gotlib Bencion i da je rođen u Bjalistoku, u Poljskoj 1923. godine.

Pošto masonerija nije monolitna organizacija, jer ne postoji neka masonska centrala (ako ne računamo glavni masonski hram u Aleksandriji, kraj Vašingtona, u zgradi koja liči na aleksandrijski svetionik iz starog Egipta), možemo se uzdati u to da neki masonski redovi neće pristati na jevrejski diktat.

Pred sâm kraj 2016. godine, iznenada, na Kabu u Meki pada nepoznati leteći objekat. Niko ne zna odakle je došao i zašto se srušio baš na to mesto. Na tu lokaciju odmah stižu interventne trupe NATO pakta, zajedno sa naučnicima i novinarima koji obaveštavaju svetsku javnost da se u tom letećem objektu nalazi četrnaest džinovskih guštera. Nastaje višemesečna panika: ljudi se s razlogom plaše invazije vanzemaljaca i napuštaju velike gradove; političari-kreature, lutke u rukama vekovnih gospodara sveta, pokušavaju da ih umire ubeđujući ih da je sve pod kontrolom, a da je ovaj usamljeni nepoznati leteći objekat zapravo svemirski brod-lutalica čija je posada bezopasna iako nije sa naše planete. Muslimani, pak, ostavši bez najvećeg svetilišta i shvativši da su njihovi preci, pa i oni sami, jako dugo bili obični robovi još običnijih ljudskih zabluda, masovno napuštaju sopstvenu religiju i zajedno sa pobunjenim katolicima i ostalim hrišćanima na juriš zauzimaju Vatikan. (Time se ispunilo “proročanstvo”, koje su sionski mudraci 1897. godine zapisali u Protokolu broj 17: “Kada dođe vreme da konačno uništimo papski dvor, onda će prst nevidljive ruke pokazati narodima da treba da krenu u pravcu toga dvora. Nas ne mnoge godine dele od momenta potpunog sloma hrišćanske religije; sa drugim religijama ćemo još lakše izaći na kraj...”) Papa se predaje uz uslov da postane kardinal “Hrama trećeg milenijuma” za evropski kontinent. Ostale crkve se pretvoriše u sekte. Izbili su i oružani sukobi, koje su izazvali verski fanatici, očajne pristalice bivših crkava, ali se početkom 2017. godine, po njihovom porazu, u svet vraća mir. I ne samo to. Povratak mira doneo je i uspostavljanje Novog svetskog poretka, koga je 24. juna iste godine, tačno tri veka od osnivanja prve moderne slobodnozidarske lože - “Velike lože Engleske” - proglasila Internacionalna Masonska Konfederacija, sa jednom svetskom vladom, religijom i valutom. (Centar svetske finansijske moći tokom desetih godina dvadeset i prvog veka vratio se iz Amerike u Evropu, pošto se Amerika mnogo istrošila vojnim intervencijama protiv raznoraznih lupeških režima i terorista širom sveta.) Proglas je potpisao predsednik Saveta trinaestorice, do tada najvišeg tela u masonskoj organizaciji, Suvereni Veliki Generalni Inspektor, Gotlib Bencion (za koga se u najvišim masonskim krugovima govorkalo da je direktan potomak kralja Davida i cara Solomona), prvi predsednik Svetske Konfederacije.
 
...
..
Masoni planiraju da izvedu režirani Armagedon. U te svrhe, u toku dvadesetog veka, uspeli su da miniraju 300 velegradova (gradova sa više od 1.000.000 stanovnika) širom sveta, sve posle 1955. godine, tako što su u tunele metroa uzidali atomske bombe
...
..
.
.

Gotovo... mislim tvoja tema ...

imam opremu za otkrivanje, ali ne pada mi na pamet da se blamiran, makar mi platio 10000Eura

Ovo je stvarno gotovo ...
 
Internacionalna Masonska Konfederacija, sa jednom svetskom vladom, religijom i valutom.

Znači tako bi trebao izgledati novi Babilon. Masoni su jedino zaboravili u
svemu da postoji Bog koji možda upravo i baš njih naziva "zvijer".
 
Internacionalna Masonska Konfederacija, sa jednom svetskom vladom, religijom i valutom.

Znači tako bi trebao izgledati novi Babilon. Masoni su jedino zaboravili u
svemu da postoji Bog koji možda upravo i baš njih naziva "zvijer".

... i razorenom planetom .... :???:... da vladaju radioaktivnim ruševinama ...i mutantima .. .... :???:...


Ova tema stvarno nema smisla ...
 
Porin, bog u koga ti veruješ je bog neba i zemlje, i njega je Krišna razotkrio kao Brahmu, odnosno gospodara jedne planete. Naš bog je Veliki Arhitekta, i nije bog neba i zemlje, već celog univerzuma.
 
Internacionalna Masonska Konfederacija, sa jednom svetskom vladom, religijom i valutom.

Znači tako bi trebao izgledati novi Babilon. Masoni su jedino zaboravili u
svemu da postoji Bog koji možda upravo i baš njih naziva "zvijer".

siguran sam da znas koje su osobe tokom istorije bili Masoni i koji je njihov doprinos covecanstvu!!
 
siguran sam da znas koje su osobe tokom istorije bili Masoni i koji je njihov doprinos covecanstvu!!
Znam za neke, za neke se nikada neće ni saznati,
ali ovaj plan da se zavlada svijetom nije doprinos čovječanstvu
prije mi izgleda kao pakleni plan.
Ne govorim da je masonstvo za osudu, ali ovo o Megidu u ovoj
temi svakako je.
 
Mi ne, beznačajni smo u ovom svijetu, ali bi oni koji vladaju mogli,
pogotovo ako znaju za to.
Ali već sam napisao nekoliko puta na raznim temama
ljudska pohlepa je jača od svake brige za dobrobit prirode
i ljudskog roda.
Do svega će doći kada moral potpuno zakaže ;)

pa druze,meni se cini da su oni upravo i krenuli od tih na vrhu ;-)
 
Aha ,... sada mi je jasno ,... pa vi se zezate na ovoj temi ... ;)

Auuu ... ala ste me navukli mangupi jedni, ja sam mislio da ste svi prolupali ... hehe :D


~~~~

Odoh u kafanu na dupli vinjak da pričam senzaciju ... :D:D:D
 
ILLUMINAT - Oni su na 24 sastanka prepravili Vajshauptovu knjigu „Protokoli iluminata”, povećali je sa 17 na 24 poglavlja i dali joj naslov „Protokoli skupova sionskih mudraca”, odnosno „Protokoli sionskih mudraca”.

Daj neki ozbiljniji komentar.

Od ovoga ozbiljniji komentar ne može
sg2y4w.gif
 
Medjutim u trenutcima kada sve bude izgledalo izgubljeno i da je ljudskom
rodu dosao kraj pojavice se Betmen,Spajdermen i Cak Noris i posle
duge borbe pobedice vanzemaljce,masone i ostalu zaverenicku bandu.
U tim sukobima ce da poginu Betmen i Spajdermen ali ce Cak Noris
ostati ziv i uspostavice mir,ljubav i srecu koja ce vladati svugde
u svetu.
 

Back
Top